U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), forår 2018, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 14-04-18 - Verninge Stadion - Arrangør: Verninge IF
807653
Kl. 10:00 Verninge IF Dalum IF 1
807654
Kl. 10:00 OB Tarup/Paarup IF 1
807655
Kl. 10:30 Oversidder Verninge IF 1
807656
Kl. 10:30 Dalum IF OB 1
807657
Kl. 11:00 Tarup/Paarup IF Oversidder 1
807658
Kl. 11:00 Verninge IF OB 1
807659
Kl. 11:30 Dalum IF Oversidder 1
807660
Kl. 11:30 Verninge IF Tarup/Paarup IF 1
807661
Kl. 12:00 OB Oversidder 1
807662
Kl. 12:00 Dalum IF Tarup/Paarup IF 1
Søndag 15-04-18 - Glamsbjerg Stadion - Arrangør: Glamsbjerg IF
807643
Kl. 10:00 Glamsbjerg IF EGB
807644
Kl. 10:00 Haarby BK Nr. Aaby IK
807645
Kl. 10:30 Bogense G & IF Glamsbjerg IF
807646
Kl. 10:30 EGB Haarby BK
807647
Kl. 11:00 Nr. Aaby IK Bogense G & IF
807648
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Haarby BK
807649
Kl. 11:30 EGB Bogense G & IF
807650
Kl. 11:30 Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK
807651
Kl. 12:00 Haarby BK Bogense G & IF
807652
Kl. 12:00 EGB Nr. Aaby IK
Søndag 06-05-18 - Hårby Stadion - Arrangør: Haarby BK
807663
Kl. 10:00 Glamsbjerg IF Haarby BK 1
807664
Kl. 10:00 Bogense G & IF Dalum IF 1
807665
Kl. 10:30 Tarup/Paarup IF Glamsbjerg IF
807666
Kl. 10:30 Haarby BK Bogense G & IF 1
807667
Kl. 11:00 Dalum IF Tarup/Paarup IF
807668
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Bogense G & IF 1
807669
Kl. 11:30 Haarby BK Tarup/Paarup IF
807670
Kl. 11:30 Glamsbjerg IF Dalum IF 1
807671
Kl. 12:00 Bogense G & IF Tarup/Paarup IF
807672
Kl. 12:00 Haarby BK Dalum IF 1
Søndag 06-05-18 - Brenderup Stadion - Arrangør: Brenderup IF
807673
Kl. 10:00 EGB Nr. Aaby IK
807674
Kl. 10:00 Verninge IF OB
807675
Kl. 10:30 Oversidder EGB 1
807676
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK Verninge IF
807677
Kl. 11:00 OB Oversidder
807678
Kl. 11:00 EGB Verninge IF
807679
Kl. 11:30 Nr. Aaby IK Oversidder
807680
Kl. 11:30 EGB OB
807681
Kl. 12:00 Verninge IF Oversidder
807682
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK OB
Søndag 27-05-18 - Nr.Aaby Idrætspark - Arrangør: Nr. Aaby IK
807693
Kl. 10:00 Haarby BK Nr. Aaby IK
807694
Kl. 10:00 Bogense G & IF Verninge IF
807695
Kl. 10:30 Dalum IF Haarby BK
807969
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK Bogense G & IF
807970
Kl. 11:00 Verninge IF Dalum IF
807971
Kl. 11:00 Haarby BK Bogense G & IF
807972
Kl. 11:30 Nr. Aaby IK Dalum IF
807973
Kl. 11:30 Haarby BK Verninge IF
807974
Kl. 12:00 Bogense G & IF Dalum IF
807975
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK Verninge IF
Søndag 27-05-18 - OB-Ådalen - Arrangør: Odense Boldklub
807683
Kl. 13:00 Glamsbjerg IF EGB
807684
Kl. 13:00 OB Tarup/Paarup IF
807685
Kl. 13:30 Oversidder Glamsbjerg IF 1
807686
Kl. 13:30 EGB OB
807687
Kl. 14:00 Tarup/Paarup IF Oversidder
807688
Kl. 14:00 Glamsbjerg IF OB
807689
Kl. 14:30 EGB Oversidder
807690
Kl. 14:30 Glamsbjerg IF Tarup/Paarup IF
807691
Kl. 15:00 OB Oversidder
807692
Kl. 15:00 EGB Tarup/Paarup IF
Søndag 10-06-18 - Home Tarup Park - Arrangør: Tarup/Paarup IF
807976
Kl. 10:00 Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK
807977
Kl. 10:00 Bogense G & IF Verninge IF
807978
Kl. 10:30 Tarup/Paarup IF Glamsbjerg IF
807979
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK Bogense G & IF
807980
Kl. 11:00 Verninge IF Tarup/Paarup IF
807981
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Bogense G & IF
807982
Kl. 11:30 Nr. Aaby IK Tarup/Paarup IF
807983
Kl. 11:30 Glamsbjerg IF Verninge IF
807984
Kl. 12:00 Bogense G & IF Tarup/Paarup IF
807985
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK Verninge IF
Søndag 10-06-18 - Lars R. Jacobsen Park. - Arrangør: Dalum IF
807986
Kl. 10:00 EGB Haarby BK
807987
Kl. 10:00 Dalum IF OB
807988
Kl. 10:30 Oversidder EGB 1
807989
Kl. 10:30 Haarby BK Dalum IF
807990
Kl. 11:00 OB Oversidder
807991
Kl. 11:00 EGB Dalum IF
807992
Kl. 11:30 Haarby BK Oversidder
807993
Kl. 11:30 EGB OB
808004
Kl. 12:00 Dalum IF Oversidder
808005
Kl. 12:00 Haarby BK OB
Søndag 24-06-18 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
808006
Kl. 10:00 Glamsbjerg IF Haarby BK 1
808007
Kl. 10:00 Bogense G & IF Dalum IF 1
808008
Kl. 10:30 OB Glamsbjerg IF
808019
Kl. 10:30 Haarby BK Bogense G & IF 1
808020
Kl. 11:00 Dalum IF OB
808021
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Bogense G & IF 1
808022
Kl. 11:30 Haarby BK OB
808023
Kl. 11:30 Glamsbjerg IF Dalum IF 1
808024
Kl. 12:00 Bogense G & IF OB
808025
Kl. 12:00 Haarby BK Dalum IF 1
Søndag 24-06-18 - Verninge Stadion - Arrangør: Verninge IF
808026
Kl. 10:00 EGB Nr. Aaby IK
808027
Kl. 10:00 Verninge IF Tarup/Paarup IF
808028
Kl. 10:30 Oversidder EGB 1
808029
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK Verninge IF
808030
Kl. 11:00 Tarup/Paarup IF Oversidder
808031
Kl. 11:00 EGB Verninge IF
808032
Kl. 11:30 Nr. Aaby IK Oversidder
808033
Kl. 11:30 EGB Tarup/Paarup IF
808034
Kl. 12:00 Verninge IF Oversidder
808035
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK Tarup/Paarup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

2/3 B1913 indsat

2/5 B1913 udtrådt

B.1913 har meldt afbud til stævnet lørdag den 14. april.

Tarup/Paarup IF har meldt afbud til stævnet søndag den 6. maj.

Tarup/Paarup IF har meldt afbud til stævnet søndag den 27. maj.

Glamsbjerg IF har meldt afbud til stævnet søndag den 10. juni.

Verninge IF har meldt afbud til stævnet søndag den 10. juni.

EGB har meldt afbud til stævnet søndag den 24. juni.

Nr. Aaby IK har meldt afbud til stævnet søndag den 24. juni.