U13 drenge (2005) C2 - 8M, forår 2018, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
856859
Kampfakta
1 To 05-04-18
Kl. 17:45
Båring GF Aarup BK Båring GF.s anlæg 5-2
856863
1 08-04-18
Kl. 09:45
MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane 1-1
856862
1 08-04-18
Kl. 13:00
Tommerup BK Næsby BK Tommerup Stadion 2-5
856861
1 Ma 09-04-18
Kl. 18:00
Otterup B & IK KFUM.s BK Nordfyns Bank Arena 5-5
856868
Kampfakta
2 14-04-18
Kl. 10:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup 7-2
856866
2 15-04-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Tommerup BK KFUM-parken 3-5
856865
2 15-04-18
Kl. 13:00
Næsby BK MG & BK ALPI Arena Næsby 1-6
856867
2 Ma 16-04-18
Kl. 17:00
Søhus Stige Otterup B & IK Rema 1000 Arena Søhus 1-2
856864
Kampfakta
2 Ti 17-04-18
Kl. 17:45
Båring GF Sanderum BK Båring GF.s anlæg 1-8
856873
3 On 18-04-18
Kl. 18:00
Bogense G & IF Næsby BK Bogense Stadion 4-1
856872
3 21-04-18
Kl. 11:00
MG & BK KFUM.s BK MG & BK.s anlæg 1-11
856870
3 22-04-18
Kl. 11:00
Otterup B & IK Båring GF Nordfyns Bank Arena 5-3
856871
Kampfakta
3 On 25-04-18
Kl. 18:30
Tommerup BK Søhus Stige Tommerup Stadion 4-1
856869
Kampfakta
3 On 25-04-18
Kl. 18:30
Sanderum BK Aarup BK Vestfalen Stadion 5-1
856874
Kampfakta
4 To 03-05-18
Kl. 17:45
Båring GF Tommerup BK Båring GF.s anlæg 5-6
856876
4 05-05-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Bogense G & IF KFUM-parken 10-7
856877
4 05-05-18
Kl. 14:00
Søhus Stige MG & BK Rema 1000 Arena Søhus 3-1
856878
Kampfakta
4 06-05-18
Kl. 15:00
Aarup BK Næsby BK Scankab Arena i Aarup 6-2
856882
5 On 09-05-18
Kl. 18:00
Bogense G & IF Søhus Stige Bogense Stadion 6-1
856875
4 On 09-05-18
Kl. 18:30
Sanderum BK Otterup B & IK Vestfalen Stadion 4-4
856881
Kampfakta
5 12-05-18
Kl. 11:00
MG & BK Båring GF MG & BK.s anlæg 8-4
856879
5 On 16-05-18
Kl. 18:30
Otterup B & IK Aarup BK Nordfyns Bank Arena 1-0
856880
5 On 16-05-18
Kl. 18:30
Tommerup BK Sanderum BK Tommerup Stadion 0-10
856884
Kampfakta
6 Ti 22-05-18
Kl. 17:45
Båring GF Bogense G & IF Båring GF.s anlæg 5-6
856885
6 On 23-05-18
Kl. 18:30
Sanderum BK MG & BK Vestfalen Stadion 6-1
856887
Kampfakta
6 26-05-18
Kl. 13:00
Søhus Stige Næsby BK Rema 1000 Arena Søhus 4-2
856888
Kampfakta
6 27-05-18
Kl. 10:00
Aarup BK KFUM.s BK Scankab Arena i Aarup 2-4
856886
6 27-05-18
Kl. 10:00
Otterup B & IK Tommerup BK Nordfyns Bank Arena 0-3
856890
7 On 30-05-18
Kl. 18:00
MG & BK Otterup B & IK MG & BK.s anlæg 5-3
856893
7 02-06-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Søhus Stige KFUM-parken 11-1
856892
7 03-06-18
Kl. 10:00
Næsby BK Båring GF ALPI Arena Næsby HHT!
856891
7 Ti 05-06-18
Kl. 18:00
Bogense G & IF Sanderum BK Bogense Stadion 3-6
856889
Kampfakta
7 On 06-06-18
Kl. 18:30
Tommerup BK Aarup BK Tommerup Stadion 2-8
856895
8 09-06-18
Kl. 09:00
Sanderum BK Næsby BK Vestfalen Stadion UHT!
856898
Kampfakta
8 10-06-18
Kl. 10:00
Aarup BK Søhus Stige Scankab Arena i Aarup 10-1
856897
8 Ma 11-06-18
Kl. 18:30
Tommerup BK MG & BK Tommerup Stadion 3-7
856896
8 On 13-06-18
Kl. 18:30
Otterup B & IK Bogense G & IF Nordfyns Bank Arena 4-3
856860
1 On 13-06-18
Kl. 18:30
Sanderum BK Søhus Stige Vestfalen Stadion 6-1
856894
Kampfakta
8 To 14-06-18
Kl. 17:45
Båring GF KFUM.s BK Båring GF.s anlæg 0-5
856902
9 16-06-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Sanderum BK KFUM-parken 2-6
856899
Kampfakta
9 16-06-18
Kl. 11:00
MG & BK Aarup BK MG & BK.s anlæg 4-6
856900
9 16-06-18
Kl. 13:00
Bogense G & IF Tommerup BK Bogense Stadion 6-4
856901
9 17-06-18
Kl. 11:15
Otterup B & IK Næsby BK Nordfyns Bank Arena 7-3
856883
5 On 20-06-18
Kl. 18:15
Næsby BK KFUM.s BK ALPI Arena Næsby 0-10
856903
9 To 21-06-18
Kl. 18:00
Søhus Stige Båring GF Rema 1000 Arena Søhus 4-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

130318: OKS udtrådt. 
230318: Otterup Indtrådt.