U9 drenge (2010) 5M C (begyndere), efterår 2018, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 25-08-18 - Holluf Pile skole - Arrangør: Holluf Pile-Tornbjerg IF
260876
Kl. 10:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Brenderup IF
260877
Kl. 10:00 Ejby IK B 67
260929
Kl. 10:30 OKS Holluf Pile-Tornbjerg IF
260930
Kl. 10:30 Brenderup IF Ejby IK
260931
Kl. 11:00 B 67 OKS
260932
Kl. 11:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Ejby IK
260933
Kl. 11:30 Brenderup IF OKS
260943
Kl. 11:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF B 67
260944
Kl. 12:00 Ejby IK OKS
260945
Kl. 12:00 Brenderup IF B 67
Lørdag 25-08-18 - Fjordager IF.s anlæg - Arrangør: Fjordager IF
260816
Kl. 13:00 BBB Søndersø BK
260874
Kl. 13:00 Fjordager IF Korup-Ubberud Ungdom
260868
Kl. 13:30 Korup-Ubberud Ungdom BBB
260869
Kl. 13:30 Søndersø BK Fjordager IF
260871
Kl. 14:00 BBB Fjordager IF
260872
Kl. 14:00 Søndersø BK Korup-Ubberud Ungdom
260875
Kl. 15:00 Søndersø BK Bogense G & IF !
260870
Kl. 15:00 Bogense G & IF Korup-Ubberud Ungdom !
260817
Kl. 15:00 Fjordager IF Bogense G & IF !
260873
Kl. 15:30 BBB Bogense G & IF !
Lørdag 01-09-18 - Bellinge Stadion - Arrangør: BBB
260946
Kl. 10:00 BBB Fjordager IF
260950
Kl. 10:00 Brenderup IF B 67
260948
Kl. 10:30 B 67 BBB
260956
Kl. 10:30 Fjordager IF Brenderup IF
260953
Kl. 11:00 Fjordager IF B 67
260954
Kl. 11:00 BBB Brenderup IF
260955
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom B 67 1 !
260949
Kl. 12:00 Fjordager IF Korup-Ubberud Ungdom 1 ANN
260951
Kl. 12:00 BBB Korup-Ubberud Ungdom 1 ANN
260947
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Brenderup IF 1 ANN
Lørdag 01-09-18 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
260957
Kl. 13:00 Søndersø BK Bogense G & IF
260958
Kl. 13:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Ejby IK
260959
Kl. 13:30 OKS Søndersø BK
260960
Kl. 13:30 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
260962
Kl. 14:00 Søndersø BK Holluf Pile-Tornbjerg IF
260963
Kl. 14:00 Bogense G & IF OKS
260964
Kl. 15:00 Søndersø BK Ejby IK 1 ANN
260965
Kl. 15:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF OKS 1
260966
Kl. 15:00 Bogense G & IF Ejby IK 1 ANN
260961
Kl. 15:00 Ejby IK OKS 1 ANN
Lørdag 15-09-18 - Korup Kultur- & Idrætscenter - Arrangør: Korup IF
260977
Kl. 10:00 Fjordager IF Bogense G & IF
260978
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom Holluf Pile-Tornbjerg IF
260979
Kl. 10:30 Brenderup IF Fjordager IF
260980
Kl. 10:30 Bogense G & IF Korup-Ubberud Ungdom
260981
Kl. 11:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Brenderup IF
260982
Kl. 11:00 Fjordager IF Korup-Ubberud Ungdom
261411
Kl. 11:30 Bogense G & IF Brenderup IF
261412
Kl. 11:30 Fjordager IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
261414
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Brenderup IF
261415
Kl. 12:00 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
Lørdag 15-09-18 - Søndersø Stadion - Arrangør: Søndersø BK
260971
Kl. 13:00 B 67 OKS
260967
Kl. 13:00 BBB Søndersø BK
260969
Kl. 13:30 OKS BBB
260976
Kl. 13:30 Søndersø BK B 67
260973
Kl. 14:00 Søndersø BK OKS
260974
Kl. 14:00 BBB B 67
260975
Kl. 15:00 Ejby IK OKS !
260972
Kl. 15:00 BBB Ejby IK !
260970
Kl. 15:00 Søndersø BK Ejby IK !
260968
Kl. 15:00 Ejby IK B 67 !
Lørdag 29-09-18 - Brenderup Stadion - Arrangør: Brenderup IF
261426
Kl. 10:00 Søndersø BK Fjordager IF
261427
Kl. 10:00 Brenderup IF Ejby IK
261428
Kl. 10:30 OKS Søndersø BK
261429
Kl. 10:30 Fjordager IF Brenderup IF
261430
Kl. 11:00 Ejby IK OKS
261431
Kl. 11:00 Søndersø BK Brenderup IF
261432
Kl. 11:30 Fjordager IF OKS
261433
Kl. 11:30 Søndersø BK Ejby IK
261434
Kl. 12:00 Brenderup IF OKS
261435
Kl. 12:00 Fjordager IF Ejby IK
Lørdag 29-09-18 - B 67-Parken - Arrangør: B 67
261416
Kl. 10:00 BBB Bogense G & IF
261417
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom Holluf Pile-Tornbjerg IF
261418
Kl. 10:30 B 67 BBB
261419
Kl. 10:30 Bogense G & IF Korup-Ubberud Ungdom
261420
Kl. 11:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF B 67
261421
Kl. 11:00 BBB Korup-Ubberud Ungdom
261422
Kl. 11:30 Bogense G & IF B 67
261423
Kl. 11:30 BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF
261424
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom B 67
261425
Kl. 12:00 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
Lørdag 06-10-18 - Ejby Stadion - Arrangør: Ejby IK
261436
Kl. 10:00 BBB Fjordager IF
261440
Kl. 10:00 Brenderup IF Ejby IK
261438
Kl. 10:30 Ejby IK BBB
261445
Kl. 10:30 Fjordager IF Brenderup IF
261442
Kl. 11:00 Fjordager IF Ejby IK
261443
Kl. 11:00 BBB Brenderup IF
261444
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Ejby IK 1 ANN
261439
Kl. 12:00 Fjordager IF Korup-Ubberud Ungdom 1 ANN
261441
Kl. 12:00 BBB Korup-Ubberud Ungdom 1 ANN
261437
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Brenderup IF 1 ANN
Lørdag 06-10-18 - OKSON-Park - Arrangør: OKS
261446
Kl. 13:00 Søndersø BK Bogense G & IF
261447
Kl. 13:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF B 67
261448
Kl. 13:30 OKS Søndersø BK
261449
Kl. 13:30 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
261450
Kl. 14:00 B 67 OKS
261451
Kl. 14:00 Søndersø BK Holluf Pile-Tornbjerg IF
261452
Kl. 14:30 Bogense G & IF OKS
261453
Kl. 14:30 Søndersø BK B 67
261454
Kl. 15:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF OKS
261455
Kl. 15:00 Bogense G & IF B 67
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

230818: Bogense meldt afbud. 

300818: Ejby meldt afbud til stævne den 1/9 i Bogense og 15/9 i Søndersø

310818: Korup/Ubberud meldt afbud til stævne den 1/9 i BBB

051018: Korup/Ubberud meldt afbud til stævne den 6/10 i Ejby