U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 25-08-18 - Korup Kultur- & Idrætscenter - Arrangør: Korup IF
398050
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom MG & BK
398051
Kl. 10:00 Søndersø BK (1) SSV Højfyn
398052
Kl. 10:30 Otterup B & IK Korup-Ubberud Ungdom
398053
Kl. 10:30 MG & BK Søndersø BK (1)
398054
Kl. 11:00 SSV Højfyn Otterup B & IK
398055
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom Søndersø BK (1)
398056
Kl. 11:30 MG & BK Otterup B & IK
398057
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom SSV Højfyn
398058
Kl. 12:00 Søndersø BK (1) Otterup B & IK
398059
Kl. 12:00 MG & BK SSV Højfyn
Lørdag 25-08-18 - Brylle Fritidscenter - Arrangør: Brylle BK
387209
Kl. 10:00 Brylle BK Søhus Stige
387212
Kl. 10:00 Gelsted G & IF Skeby GF
387216
Kl. 10:30 Aarup BK (2) Brylle BK
387217
Kl. 10:30 Søhus Stige Gelsted G & IF
390876
Kl. 11:00 Skeby GF Aarup BK (2)
390877
Kl. 11:00 Brylle BK Gelsted G & IF
392039
Kl. 11:30 Søhus Stige Aarup BK (2)
392040
Kl. 11:30 Brylle BK Skeby GF
392041
Kl. 12:00 Gelsted G & IF Aarup BK (2)
398049
Kl. 12:00 Søhus Stige Skeby GF
Lørdag 01-09-18 - Gelsted Stadion - Arrangør: Gelsted G & IF
398060
Kl. 10:00 Brylle BK Gelsted G & IF
398061
Kl. 10:00 Aarup BK (2) MG & BK
398071
Kl. 10:30 SSV Højfyn Brylle BK
398072
Kl. 10:30 Gelsted G & IF Aarup BK (2)
398073
Kl. 11:00 MG & BK SSV Højfyn
398074
Kl. 11:00 Brylle BK Aarup BK (2)
398075
Kl. 11:30 Gelsted G & IF SSV Højfyn
398076
Kl. 11:30 Brylle BK MG & BK
398077
Kl. 12:00 Aarup BK (2) SSV Højfyn
398078
Kl. 12:00 Gelsted G & IF MG & BK
Lørdag 01-09-18 - Skovløkkeskolen - Arrangør: Skeby GF
398791
Kl. 10:00 Søhus Stige Skeby GF
398792
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom Søndersø BK (1)
398793
Kl. 10:30 Otterup B & IK Søhus Stige
398794
Kl. 10:30 Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom
398795
Kl. 11:00 Søndersø BK (1) Otterup B & IK
398796
Kl. 11:00 Søhus Stige Korup-Ubberud Ungdom
398797
Kl. 11:30 Skeby GF Otterup B & IK
398798
Kl. 11:30 Søhus Stige Søndersø BK (1)
398799
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Otterup B & IK
398800
Kl. 12:00 Skeby GF Søndersø BK (1)
Lørdag 15-09-18 - Rema 1000 Arena Søhus - Arrangør: Søhus Stige BK
398801
Kl. 10:00 Brylle BK Søhus Stige 1 !
398802
Kl. 10:00 Søndersø BK (1) SSV Højfyn
398803
Kl. 10:30 Otterup B & IK Brylle BK 1 !
398804
Kl. 10:30 Søhus Stige Søndersø BK (1)
398805
Kl. 11:00 SSV Højfyn Otterup B & IK
398806
Kl. 11:00 Brylle BK Søndersø BK (1) 1 !
398831
Kl. 11:30 Søhus Stige Otterup B & IK
398832
Kl. 11:30 Brylle BK SSV Højfyn 1 !
398833
Kl. 12:00 Søndersø BK (1) Otterup B & IK
398834
Kl. 12:00 Søhus Stige SSV Højfyn
Lørdag 15-09-18 - Scankab Arena i Aarup - Arrangør: Aarup BK
482661
Kl. 10:00 Gelsted G & IF Skeby GF
482662
Kl. 10:00 Aarup BK (2) Korup-Ubberud Ungdom
482663
Kl. 10:30 MG & BK Gelsted G & IF
482664
Kl. 10:30 Skeby GF Aarup BK (2)
482665
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom MG & BK
482666
Kl. 11:00 Gelsted G & IF Aarup BK (2)
482667
Kl. 11:30 Skeby GF MG & BK
482668
Kl. 11:30 Gelsted G & IF Korup-Ubberud Ungdom
482669
Kl. 12:00 Aarup BK (2) MG & BK
482670
Kl. 12:00 Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom
Lørdag 29-09-18 - Albani Arena Vissenbjerg - Arrangør: Vissenbjerg G & IF
484365
Kl. 10:00 Brylle BK Skeby GF
484370
Kl. 10:00 Aarup BK (2) Korup-Ubberud Ungdom
484374
Kl. 10:30 Skeby GF Aarup BK (2)
484373
Kl. 10:30 SSV Højfyn Brylle BK
484376
Kl. 11:00 Brylle BK Aarup BK (2)
484375
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom SSV Højfyn
484377
Kl. 11:30 Skeby GF SSV Højfyn
484378
Kl. 11:30 Brylle BK Korup-Ubberud Ungdom
484379
Kl. 12:00 Aarup BK (2) SSV Højfyn
484452
Kl. 12:00 Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom
Lørdag 29-09-18 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: MG & BK
601934
Kl. 10:00 MG & BK Søndersø BK (1)
601933
Kl. 10:00 Søhus Stige Gelsted G & IF
601936
Kl. 10:30 Gelsted G & IF MG & BK
601935
Kl. 10:30 Otterup B & IK Søhus Stige
601938
Kl. 11:00 Søhus Stige MG & BK
601937
Kl. 11:00 Søndersø BK (1) Otterup B & IK
615374
Kl. 11:30 Gelsted G & IF Otterup B & IK
615375
Kl. 11:30 Søhus Stige Søndersø BK (1)
615376
Kl. 12:00 MG & BK Otterup B & IK
615377
Kl. 12:00 Gelsted G & IF Søndersø BK (1)
Lørdag 06-10-18 - Søndersø Stadion - Arrangør: Søndersø BK
615379
Kl. 10:00 Aarup BK (2) MG & BK
615380
Kl. 10:00 Søndersø BK (1) Brylle BK
615382
Kl. 10:30 MG & BK Søndersø BK (1)
615383
Kl. 10:30 Brylle BK Aarup BK (2)
615385
Kl. 11:00 Brylle BK MG & BK
615386
Kl. 11:00 Aarup BK (2) Søndersø BK (1)
615384
Kl. 12:00 Gelsted G & IF Søndersø BK (1) 1 !
615381
Kl. 12:00 Gelsted G & IF Aarup BK (2) 1 !
615378
Kl. 12:00 Brylle BK Gelsted G & IF 1 !
615387
Kl. 12:00 Gelsted G & IF MG & BK 1 !
Lørdag 06-10-18 - Nordfyns Bank Arena - Arrangør: Otterup B & IK
615388
Kl. 10:00 Søhus Stige Skeby GF
615389
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom SSV Højfyn
615390
Kl. 10:30 Otterup B & IK Søhus Stige
615391
Kl. 10:30 Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom
615392
Kl. 11:00 SSV Højfyn Otterup B & IK
615393
Kl. 11:00 Søhus Stige Korup-Ubberud Ungdom
615394
Kl. 11:30 Skeby GF Otterup B & IK
615395
Kl. 11:30 Søhus Stige SSV Højfyn 1
615396
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Otterup B & IK
615397
Kl. 12:00 Skeby GF SSV Højfyn 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

13/9 Afbud fra Brylle den 15/9 i Søhus/Stige

051018: Gelsted G&IF har meldt afbud til stævnet den 6/10 i Søndersø.