U12 pige 5M (født 2007) - Efterår 2018

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 25-08-18 - Bøgebjerghallen - Arrangør: Bøgebjerg IF
645723
Kl. 10:00 Hårby BK Dalum IF
645724
Kl. 10:00 Morud IF Kerteminde BK
645725
Kl. 10:30 Bøgebjerg IF Hårby BK
645726
Kl. 10:30 Dalum IF Morud IF
645727
Kl. 11:00 Kerteminde BK Bøgebjerg IF
645728
Kl. 11:00 Hårby BK Morud IF
645729
Kl. 11:30 Dalum IF Bøgebjerg IF
645730
Kl. 11:30 Hårby BK Kerteminde BK
645731
Kl. 12:00 Morud IF Bøgebjerg IF
645732
Kl. 12:00 Dalum IF Kerteminde BK
Lørdag 25-08-18 - Espe Hallen (ude) - Arrangør: Krarup Espe Fodbold
645713
Kl. 10:00 Ringe BK Korup-Ubberud Ungdom 1
645714
Kl. 10:00 Krarup Espe Fodbold B 1909 1 !
645715
Kl. 10:30 HERIF Ringe BK 1 ANN
645716
Kl. 10:30 Korup-Ubberud Ungdom Krarup Espe Fodbold 1
645717
Kl. 11:00 B 1909 HERIF 1 ANN
645718
Kl. 11:00 Ringe BK Krarup Espe Fodbold 1
645719
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom HERIF 1 ANN
645720
Kl. 11:30 Ringe BK B 1909 1 !
645721
Kl. 12:00 Krarup Espe Fodbold HERIF 1 ANN
645722
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom B 1909 1
Lørdag 01-09-18 - B.1909s anlæg - Arrangør: B 1909
645743
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom B 1909
645744
Kl. 10:00 Hårby BK Morud IF
645745
Kl. 10:30 Bøgebjerg IF Korup-Ubberud Ungdom
645746
Kl. 10:30 B 1909 Hårby BK
645747
Kl. 11:00 Morud IF Bøgebjerg IF
645748
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom Hårby BK
645749
Kl. 11:30 B 1909 Bøgebjerg IF
645750
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom Morud IF
645751
Kl. 12:00 Hårby BK Bøgebjerg IF
645752
Kl. 12:00 B 1909 Morud IF
Lørdag 01-09-18 - Espe Hallen (ude) - Arrangør: Krarup Espe Fodbold
645733
Kl. 13:00 Ringe BK Krarup Espe Fodbold
645734
Kl. 13:00 HERIF Dalum IF
645735
Kl. 13:30 Kerteminde BK Ringe BK
645736
Kl. 13:30 Krarup Espe Fodbold HERIF
645737
Kl. 14:00 Dalum IF Kerteminde BK
645738
Kl. 14:00 Ringe BK HERIF
645739
Kl. 14:30 Krarup Espe Fodbold Kerteminde BK
645740
Kl. 14:30 Ringe BK Dalum IF
645741
Kl. 15:00 HERIF Kerteminde BK
645742
Kl. 15:00 Krarup Espe Fodbold Dalum IF
Lørdag 15-09-18 - Ubberud Stadion - Korup VVS - Arrangør: Ubberud IF
645753
Kl. 10:00 Ringe BK Korup-Ubberud Ungdom
645756
Kl. 10:00 Morud IF Kerteminde BK
645757
Kl. 10:30 Bøgebjerg IF Ringe BK
645758
Kl. 10:30 Korup-Ubberud Ungdom Morud IF
645759
Kl. 11:00 Kerteminde BK Bøgebjerg IF
645760
Kl. 11:00 Ringe BK Morud IF
645761
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom Bøgebjerg IF
645762
Kl. 11:30 Ringe BK Kerteminde BK
645763
Kl. 12:00 Morud IF Bøgebjerg IF
645764
Kl. 12:00 Korup-Ubberud Ungdom Kerteminde BK
Lørdag 15-09-18 - B.1909s anlæg - Arrangør: B 1909
645765
Kl. 10:00 Krarup Espe Fodbold B 1909
645766
Kl. 10:00 HERIF Hårby BK
645767
Kl. 10:30 Dalum IF Krarup Espe Fodbold
645768
Kl. 10:30 B 1909 HERIF
645769
Kl. 11:00 Hårby BK Dalum IF
645770
Kl. 11:00 Krarup Espe Fodbold HERIF
645771
Kl. 11:30 B 1909 Dalum IF
645772
Kl. 11:30 Krarup Espe Fodbold Hårby BK
645773
Kl. 12:00 HERIF Dalum IF
645774
Kl. 12:00 B 1909 Hårby BK
Lørdag 29-09-18 - Ringe Stadion - Arrangør: Ringe BK
645775
Kl. 10:00 Ringe BK B 1909
645776
Kl. 10:00 HERIF Hårby BK
645777
Kl. 10:30 Kerteminde BK Ringe BK
645778
Kl. 10:30 B 1909 HERIF
645779
Kl. 11:00 Hårby BK Kerteminde BK
645780
Kl. 11:00 Ringe BK HERIF
645781
Kl. 11:30 B 1909 Kerteminde BK
645782
Kl. 11:30 Ringe BK Hårby BK
645783
Kl. 12:00 HERIF Kerteminde BK
645784
Kl. 12:00 B 1909 Hårby BK
Lørdag 29-09-18 - Lars R. Jacobsen Park. - Arrangør: Dalum IF
645785
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom Krarup Espe Fodbold
645786
Kl. 10:00 Dalum IF Morud IF
645787
Kl. 10:30 Bøgebjerg IF Korup-Ubberud Ungdom
645788
Kl. 10:30 Krarup Espe Fodbold Dalum IF
645789
Kl. 11:00 Morud IF Bøgebjerg IF
645790
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom Dalum IF
645791
Kl. 11:30 Krarup Espe Fodbold Bøgebjerg IF
645792
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom Morud IF
645793
Kl. 12:00 Dalum IF Bøgebjerg IF
645794
Kl. 12:00 Krarup Espe Fodbold Morud IF
Lørdag 06-10-18 - VVS FYN ARENA – Morud - Arrangør: Morud IF
645795
Kl. 10:00 Ringe BK Krarup Espe Fodbold
645796
Kl. 10:00 HERIF Dalum IF
645797
Kl. 10:30 Morud IF Ringe BK
645798
Kl. 10:30 Krarup Espe Fodbold HERIF
645799
Kl. 11:00 Dalum IF Morud IF
645800
Kl. 11:00 Ringe BK HERIF
645801
Kl. 11:30 Krarup Espe Fodbold Morud IF
645802
Kl. 11:30 Ringe BK Dalum IF
645803
Kl. 12:00 HERIF Morud IF
645804
Kl. 12:00 Krarup Espe Fodbold Dalum IF
Lørdag 06-10-18 - Kerteminde Stadion - Arrangør: Kerteminde BK
645805
Kl. 10:00 Korup-Ubberud Ungdom B 1909
645806
Kl. 10:00 Hårby BK Kerteminde BK
645807
Kl. 10:30 Bøgebjerg IF Korup-Ubberud Ungdom
645808
Kl. 10:30 B 1909 Hårby BK
645809
Kl. 11:00 Kerteminde BK Bøgebjerg IF
645810
Kl. 11:00 Korup-Ubberud Ungdom Hårby BK
645811
Kl. 11:30 B 1909 Bøgebjerg IF
645812
Kl. 11:30 Korup-Ubberud Ungdom Kerteminde BK
645813
Kl. 12:00 Hårby BK Bøgebjerg IF
645814
Kl. 12:00 B 1909 Kerteminde BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

2/8 Båring udtrådt - Morud indsat. Bøgebjerg indsat.

10/8 TIF Faaborg udtrådt

14/8 Hårby indsat

16/8 Fjordager udtrådt - Ringe indsat

21/8 Herif har meldt afbud til den 25/8

HUSK at alle spillere skal have aktiveret deres fodboldpas. Se hvordan du gør her