U14 drenge 11M VinterBOLD

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
115050
1 28-01-18
Kl. 
Oversidder Dalum IF
115046
1 28-01-18
Kl. 10:00
Skårup IF Tåsinge f. B. Skårup Stadion 1-3
115047
1 28-01-18
Kl. 10:00
Kerteminde BK Nyborg G & IF Kerteminde Stadion 2-0
115048
1 28-01-18
Kl. 10:00
BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF Tømrermester Brian Kej Arena, kunstgræsbane 5-2
115049
1 28-01-18
Kl. 11:00
Sanderum BK Aarup BK Vestfalen Stadion Resultatformidling
115051
2 03-02-18
Kl. 16:30
Dalum IF Sanderum BK Dalum - Kunstgræsbane UDSResultatformidling
115054
2 04-02-18
Kl. 
Nyborg G & IF BBB Idrætscenter Nyborg UDSResultatformidling
115055
2 04-02-18
Kl. 
Oversidder Holluf Pile-Tornbjerg IF
115053
2 04-02-18
Kl. 10:00
Tåsinge f. B. Kerteminde BK SEF Energi Arena 2-2
115052
2 04-02-18
Kl. 12:30
Aarup BK Skårup IF Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
115060
3 24-02-18
Kl. 10:00
Dalum IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Dalum - Kunstgræsbane Resultatformidling
115058
3 25-02-18
Kl. 
Oversidder Nyborg G & IF
115059
3 25-02-18
Kl. 10:00
Kerteminde BK Aarup BK Kerteminde Stadion 3-3
115057
3 25-02-18
Kl. 10:00
BBB Tåsinge f. B. Tømrermester Brian Kej Arena, kunstgræsbane 1-2
115056
3 25-02-18
Kl. 16:30
Skårup IF Sanderum BK Vestfalen Stadion 3-3
115061
4 04-03-18
Kl. 09:30
Dalum IF Skårup IF Dalum - Kunstgræsbane Resultatformidling
115063
4 04-03-18
Kl. 09:45
Nyborg G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Idrætscenter Nyborg Resultatformidling
115065
4 04-03-18
Kl. 10:00
Tåsinge f. B. Oversidder SEF Energi Arena
115064
4 04-03-18
Kl. 11:00
Aarup BK BBB Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
115062
4 04-03-18
Kl. 13:00
Sanderum BK Kerteminde BK Vestfalen Stadion Resultatformidling
115070
5 10-03-18
Kl. 09:45
Nyborg G & IF Dalum IF Idrætscenter Nyborg Resultatformidling
115069
5 11-03-18
Kl. 
Oversidder Aarup BK
115066
5 11-03-18
Kl. 10:00
BBB Sanderum BK Bellinge stadion Resultatformidling
115067
5 11-03-18
Kl. 10:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Tåsinge f. B. SEF Energi Arena Resultatformidling
115068
5 11-03-18
Kl. 10:00
Kerteminde BK Skårup IF Kerteminde Stadion Resultatformidling
115075
6 18-03-18
Kl. 
Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
115074
6 18-03-18
Kl. 10:00
Tåsinge f. B. Nyborg G & IF SEF Energi Arena Resultatformidling
115073
6 18-03-18
Kl. 11:00
Aarup BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
115071
6 18-03-18
Kl. 13:00
Skårup IF BBB Skårup Stadion Resultatformidling
115072
6 18-03-18
Kl. 17:00
Dalum IF Kerteminde BK Dalum - Kunstgræsbane Resultatformidling
115076
7 Fr 23-03-18
Kl. 18:00
Sanderum BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Vestfalen Stadion Resultatformidling
115077
7 25-03-18
Kl. 
Oversidder Skårup IF
115079
7 25-03-18
Kl. 
Nyborg G & IF Aarup BK Idrætscenter Nyborg Resultatformidling
115080
7 25-03-18
Kl. 10:00
Tåsinge f. B. Dalum IF SEF Energi Arena Resultatformidling
115078
7 25-03-18
Kl. 10:00
BBB Kerteminde BK Glamsbjerg Kunstgræsbane Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

14/2 FEH udtrådt
19/2 Aarup indtrådt