Inde - U12 pige A/B født 2006, Pulje 2

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
798950
1 12-11-17
Kl. 14:12
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense G & IF Bogense Hallerne (Hal 1)
798954
1 12-11-17
Kl. 14:40
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Hårslev /Særslev Bogense Hallerne (Hal 1)
798958
1 12-11-17
Kl. 15:08
Marienlyst Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 1)
798962
1 12-11-17
Kl. 15:36
Tårup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 1)
798965
1 12-11-17
Kl. 15:57
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
799273
1 12-11-17
Kl. 16:18
Tarup/Paarup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 1)
798869
2 18-11-17
Kl. 14:22
Bogense G & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 2)
798873
2 18-11-17
Kl. 14:50
Hårslev /Særslev Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 2)
798877
2 18-11-17
Kl. 15:18
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Marienlyst Bogense Hallerne (Hal 2)
798881
2 18-11-17
Kl. 15:46
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tårup IF Bogense Hallerne (Hal 2)
798884
2 18-11-17
Kl. 16:07
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Hallerne (Hal 2)
798887
2 18-11-17
Kl. 16:28
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tarup/Paarup IF Bogense Hallerne (Hal 2)
799276
3 02-12-17
Kl. 13:47
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense G & IF Aarup Fritidscenter - Hal 1
799280
3 02-12-17
Kl. 14:15
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Hårslev /Særslev Aarup Fritidscenter - Hal 1
799284
3 02-12-17
Kl. 14:43
Marienlyst Korup-Ubberud Ungdom - KUU Aarup Fritidscenter - Hal 1
799288
3 02-12-17
Kl. 15:11
Tårup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Aarup Fritidscenter - Hal 1
799291
3 02-12-17
Kl. 15:32
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Aarup Fritidscenter - Hal 1
799294
3 02-12-17
Kl. 15:53
Tarup/Paarup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Aarup Fritidscenter - Hal 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Tårup IF har meldt afbud til stævnet lørdag den 2. december. Skårup IF deltager i stedet.