Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
253730
1 20-01-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Årslev BK Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253734
1 20-01-18
Kl. 13:54
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253737
1 20-01-18
Kl. 14:12
Fortuna Svendborg Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253742
1 20-01-18
Kl. 14:36
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Thurø BK af 1920 Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253744
1 20-01-18
Kl. 14:48
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253752
1 20-01-18
Kl. 15:24
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Erritsø GIF Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253757
1 20-01-18
Kl. 15:54
Faldsled/Svanninge SG & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253761
2 04-02-18
Kl. 12:48
Årslev BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
253766
2 04-02-18
Kl. 13:12
Dalum IF (1) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
253769
2 04-02-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Fortuna Svendborg Allested-Vejle Fritidscenter
253773
2 04-02-18
Kl. 13:54
Thurø BK af 1920 Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
254273
2 04-02-18
Kl. 14:06
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter
254279
2 04-02-18
Kl. 14:42
Erritsø GIF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
254284
2 04-02-18
Kl. 15:12
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Faldsled/Svanninge SG & IF Allested-Vejle Fritidscenter
254288
3 25-02-18
Kl. 11:03
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Årslev BK Rantzausminde Hallen (inde)
254292
3 25-02-18
Kl. 11:27
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Rantzausminde Hallen (inde)
254295
3 25-02-18
Kl. 11:45
Fortuna Svendborg Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
254299
3 25-02-18
Kl. 12:09
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Thurø BK af 1920 Rantzausminde Hallen (inde)
254301
3 25-02-18
Kl. 12:21
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
254307
3 25-02-18
Kl. 12:57
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Erritsø GIF Rantzausminde Hallen (inde)
254312
3 25-02-18
Kl. 13:27
Faldsled/Svanninge SG & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Dalum IF (1) har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar.

Dalum IF (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar.