Inde - U11 pige A/B 2007- 2. halvdel (2018)

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
253730
1 20-01-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Årslev BK Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253734
1 20-01-18
Kl. 13:54
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253737
1 20-01-18
Kl. 14:12
Fortuna Svendborg Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253742
1 20-01-18
Kl. 14:36
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Thurø BK af 1920 Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253744
1 20-01-18
Kl. 14:48
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253752
1 20-01-18
Kl. 15:24
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Erritsø GIF Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253757
1 20-01-18
Kl. 15:54
Faldsled/Svanninge SG & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
253761
2 04-02-18
Kl. 12:48
Årslev BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
253766
2 04-02-18
Kl. 13:12
Dalum IF (1) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
253769
2 04-02-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Fortuna Svendborg Allested-Vejle Fritidscenter
253773
2 04-02-18
Kl. 13:54
Thurø BK af 1920 Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
254273
2 04-02-18
Kl. 14:06
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter
254279
2 04-02-18
Kl. 14:42
Erritsø GIF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Allested-Vejle Fritidscenter
254284
2 04-02-18
Kl. 15:12
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Faldsled/Svanninge SG & IF Allested-Vejle Fritidscenter
254288
3 25-02-18
Kl. 11:03
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Årslev BK Rantzausminde Hallen (inde)
254292
3 25-02-18
Kl. 11:27
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Rantzausminde Hallen (inde)
254295
3 25-02-18
Kl. 11:45
Fortuna Svendborg Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
254299
3 25-02-18
Kl. 12:09
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Thurø BK af 1920 Rantzausminde Hallen (inde)
254301
3 25-02-18
Kl. 12:21
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
254307
3 25-02-18
Kl. 12:57
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Erritsø GIF Rantzausminde Hallen (inde)
254312
3 25-02-18
Kl. 13:27
Faldsled/Svanninge SG & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Rantzausminde Hallen (inde)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Dalum IF (1) har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar. Tåsinge deltager stedet.

Dalum IF (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar.

Thurø BK af 1920 har meldt afbud til stævnet søndag den 25. februar. Dalum IF (3) deltager i stedet.