Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel , Pulje 2

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
544127
1 21-01-18
Kl. 11:54
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Marienlyst Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544131
1 21-01-18
Kl. 12:18
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Tarup/Paarup IF Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544135
1 21-01-18
Kl. 12:42
Korinth IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544139
1 21-01-18
Kl. 13:06
BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544142
1 21-01-18
Kl. 13:24
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544145
1 21-01-18
Kl. 13:42
Tårup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
544148
2 25-02-18
Kl. 11:54
Marienlyst Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Vindinge-Hallen
544152
2 25-02-18
Kl. 12:18
Tarup/Paarup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Vindinge-Hallen
544156
2 25-02-18
Kl. 12:42
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Korinth IF Vindinge-Hallen
544160
2 25-02-18
Kl. 13:06
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) BBB Vindinge-Hallen
544163
2 25-02-18
Kl. 13:24
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Vindinge-Hallen
544166
2 25-02-18
Kl. 13:42
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Tårup IF Vindinge-Hallen
544169
3 03-03-18
Kl. 11:36
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Marienlyst Allested-Vejle Fritidscenter
544173
3 03-03-18
Kl. 12:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Tarup/Paarup IF Allested-Vejle Fritidscenter
544177
3 03-03-18
Kl. 12:24
Korinth IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter
544181
3 03-03-18
Kl. 12:48
BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter
544184
3 03-03-18
Kl. 13:06
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter
544187
3 03-03-18
Kl. 13:24
Tårup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) har meldt afbud til stævnet søndag den 25. februar. Søhus/Stige deltager i stedet.