Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel, Pulje 5

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
540686
1 20-01-18
Kl. 11:36
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Dalum IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540690
1 20-01-18
Kl. 12:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) B.67 Bogense Hallerne (Hal 1)
540694
1 20-01-18
Kl. 12:24
Korup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540698
1 20-01-18
Kl. 12:48
BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540701
1 20-01-18
Kl. 13:06
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Sanderum BK Bogense Hallerne (Hal 1)
540704
1 20-01-18
Kl. 13:24
Morud IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540707
2 24-02-18
Kl. 12:42
Dalum IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540711
2 24-02-18
Kl. 13:06
B.67 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540715
2 24-02-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Korup IF Bogense Hallerne (Hal 1)
540719
2 24-02-18
Kl. 13:54
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) BBB Bogense Hallerne (Hal 1)
540722
2 24-02-18
Kl. 14:12
Sanderum BK Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 1)
540742
2 24-02-18
Kl. 14:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Morud IF Bogense Hallerne (Hal 1)
540745
3 04-03-18
Kl. 13:42
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Dalum IF (2) Hårslev-Hallen
540749
3 04-03-18
Kl. 14:06
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) B.67 Hårslev-Hallen
540753
3 04-03-18
Kl. 14:30
Korup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Hårslev-Hallen
540757
3 04-03-18
Kl. 14:54
BBB Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Hårslev-Hallen
540760
3 04-03-18
Kl. 15:12
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Sanderum BK Hårslev-Hallen
540763
3 04-03-18
Kl. 15:30
Morud IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Hårslev-Hallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

BBB har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar. Bogense deltager i stedet.

Korup IF har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. jaanuar.

B.67 har meldt afbud til stævnet lørdag den 20. januar.

Morud IF har meldt afbud til stævnet lørdag den 24. februar. Bogense deltager i stedet.

B.67 har meldt afbud til stævnet lørdag den 24. februar. Aarup deltager i stedet.