U11 drenge (2007) 8M C (begyndere), forår 2018, Pulje 3

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
884923
2 15-04-18
Kl. 10:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tommerup BK Skamby Stadion
884925
2 15-04-18
Kl. 10:30
KB/KR70/Dalby Korup-Ubberud Ungdom - KUU Skamby Stadion
884927
2 15-04-18
Kl. 11:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Skamby Stadion
884930
2 15-04-18
Kl. 12:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Højby S & G Skamby Stadion
884943
4 06-05-18
Kl. 10:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter
884946
4 06-05-18
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Højby S & G Korup Kultur- & Idrætscenter
884949
4 06-05-18
Kl. 11:30
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter
884951
4 06-05-18
Kl. 12:00
Langeskov IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter
884953
5 27-05-18
Kl. 10:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tommerup BK Korup Kultur- & Idrætscenter
884955
5 27-05-18
Kl. 10:30
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter
884957
5 27-05-18
Kl. 11:00
Marienlyst Korup-Ubberud Ungdom - KUU Korup Kultur- & Idrætscenter
884960
5 27-05-18
Kl. 12:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Højby S & G Korup Kultur- & Idrætscenter
884983
8 10-06-18
Kl. 10:00
KB/KR70/Dalby Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
884986
8 10-06-18
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Højby S & G Kerteminde Stadion
884989
8 10-06-18
Kl. 11:30
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
884991
8 10-06-18
Kl. 12:00
Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
884994
9 24-06-18
Kl. 10:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Marienlyst Holluf Pile skole
884996
9 24-06-18
Kl. 11:00
KB/KR70/Dalby Korup-Ubberud Ungdom - KUU Holluf Pile skole
884998
9 24-06-18
Kl. 11:30
Skeby GF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Holluf Pile skole
885000
9 24-06-18
Kl. 12:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Holluf Pile skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

190218: Højby indtrådt. 

5/3 Nyborg udtrådt - Tommerup indsat

6/3 Søndersø udtrådt

18/5 Tommerup indsat