U9/U10 pige (08-09) 5M C (begyndere) forår 2018 , Pulje 3

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
492943
2 28-04-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile skole !
492944
2 28-04-18
Kl. 14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Marienlyst Holluf Pile skole
492946
2 28-04-18
Kl. 14:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Dalum IF (1) Holluf Pile skole
492950
2 28-04-18
Kl. 15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Dalum IF (2) Holluf Pile skole
493465
4 06-05-18
Kl. 13:00
Marienlyst Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Fangel Stadion
493468
4 06-05-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) S.K.F.I.F. Fangel Stadion
493479
4 06-05-18
Kl. 14:30
Langeskov IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Fangel Stadion
495005
4 06-05-18
Kl. 15:30
Søhus Stige Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Fangel Stadion
495018
5 27-05-18
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Rema 1000 Arena Søhus
495020
5 27-05-18
Kl. 13:30
Nyborg G & IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Rema 1000 Arena Søhus
495024
5 27-05-18
Kl. 14:30
Nyborg G & IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Rema 1000 Arena Søhus
495028
5 27-05-18
Kl. 15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Søhus Stige Rema 1000 Arena Søhus
495045
7 10-06-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) F16 Langeskov Stadion
495048
7 10-06-18
Kl. 14:00
Nyborg G & IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Langeskov Stadion
495051
7 10-06-18
Kl. 15:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Langeskov IF Langeskov Stadion
495053
7 10-06-18
Kl. 15:30
Nyborg G & IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Langeskov Stadion
495111
9 24-06-18
Kl. 13:00
F16 Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile skole
495118
9 24-06-18
Kl. 14:00
Næsby BK Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile skole
497562
9 24-06-18
Kl. 15:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Søhus Stige Holluf Pile skole
497565
9 24-06-18
Kl. 15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) S.K.F.I.F. Holluf Pile skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 28. april.

27/3 Dalum 2 indsat. Nyt program

9/4 Stenstrup indsat

Marienlyst (2) deltager ved stævnet i Marienlyst søndag den 27. maj. Nyt kampprogram er derfor sendt til de deltagende klubber.