U9/U10 pige (08-09) 5M C (begyndere) forår 2018 , Pulje 3

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
492941
2 28-04-18
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Dalum IF (1) Holluf Pile skole !
492943
2 28-04-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile skole !
492947
2 28-04-18
Kl. 14:30
F16 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile skole !
493451
2 28-04-18
Kl. 15:30
Marienlyst Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile skole !
493467
4 06-05-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Langeskov IF Fangel Stadion
493470
4 06-05-18
Kl. 14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Marienlyst Fangel Stadion
493480
4 06-05-18
Kl. 15:00
Søhus Stige Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Fangel Stadion
495001
4 06-05-18
Kl. 15:30
S.K.F.I.F. Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Fangel Stadion
495018
5 27-05-18
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Rema 1000 Arena Søhus
495022
5 27-05-18
Kl. 14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Dalum IF (2) Rema 1000 Arena Søhus
495023
5 27-05-18
Kl. 14:30
Nyborg G & IF (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Rema 1000 Arena Søhus
495026
5 27-05-18
Kl. 15:00
Nyborg G & IF (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Rema 1000 Arena Søhus
495044
7 10-06-18
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Nyborg G & IF (2) Langeskov Stadion
495046
7 10-06-18
Kl. 13:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Nyborg G & IF (1) Langeskov Stadion
495050
7 10-06-18
Kl. 14:30
F16 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Langeskov Stadion
495054
7 10-06-18
Kl. 15:30
Langeskov IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Langeskov Stadion
495113
9 24-06-18
Kl. 13:00
S.K.F.I.F. Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile skole
497558
9 24-06-18
Kl. 14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Søhus Stige Holluf Pile skole
497559
9 24-06-18
Kl. 14:30
Næsby BK Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Holluf Pile skole
497563
9 24-06-18
Kl. 15:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) F16 Holluf Pile skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 28. april.

27/3 Dalum 2 indsat. Nyt program

9/4 Stenstrup indsat

Marienlyst (2) deltager ved stævnet i Marienlyst søndag den 27. maj. Nyt kampprogram er derfor sendt til de deltagende klubber.