U11 pige (2007) 5M forår 2018 , Pulje 2 (2018)

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
506074
1 15-04-18
Kl. 13:00
Båring GF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tingløkkeskolen
506076
1 15-04-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Tingløkkeskolen
506081
1 15-04-18
Kl. 14:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Oversidder Tingløkkeskolen
506084
1 15-04-18
Kl. 14:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde BK Tingløkkeskolen
506087
1 15-04-18
Kl. 15:00
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tingløkkeskolen
506090
2 06-05-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (1) Kerteminde Stadion
506092
2 06-05-18
Kl. 13:30
Kerteminde BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
506094
2 06-05-18
Kl. 14:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Kerteminde Stadion
506101
2 06-05-18
Kl. 14:30
Båring GF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
506104
2 06-05-18
Kl. 15:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde Stadion
506107
3 26-05-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF Båring GF.s anlæg !
506370
3 26-05-18
Kl. 13:30
Dalum IF (1) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF.s anlæg !
750280
3 26-05-18
Kl. 14:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF.s anlæg
750283
3 26-05-18
Kl. 14:30
Kerteminde BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF.s anlæg !
506717
3 26-05-18
Kl. 15:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Båring GF.s anlæg !
506718
4 10-06-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF (2) Tingløkkeskolen
506784
4 10-06-18
Kl. 13:30
Kerteminde BK Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tingløkkeskolen
506833
4 10-06-18
Kl. 14:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tingløkkeskolen
515176
4 10-06-18
Kl. 14:30
Dalum IF (1) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tingløkkeskolen
515178
4 10-06-18
Kl. 15:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF Tingløkkeskolen
515181
5 24-06-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Oversidder Ubberud Stadion - Korup VVS
515183
5 24-06-18
Kl. 13:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Båring GF Ubberud Stadion - Korup VVS
515704
5 24-06-18
Kl. 14:00
Dalum IF (2) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ubberud Stadion - Korup VVS
515706
5 24-06-18
Kl. 14:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kerteminde BK Ubberud Stadion - Korup VVS
515708
5 24-06-18
Kl. 15:00
Dalum IF (1) Korup-Ubberud Ungdom - KUU Ubberud Stadion - Korup VVS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

28/2 Fjordager indsat

5/3 Sanderum/BBB indsat - nye puljer dannet.

12/4 OKS udtrådt

Korup-Ubberud har meldt afbud til stævnet lørdag den 26. maj.