U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018, Pulje 2

Korup-Ubberud Ungdom

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
643881
1 26-08-18
Kl. 15:30
Korup-Ubberud Ungdom Tarup/Paarup IF Albani Arena Vissenbjerg ANN
643883
1 26-08-18
Kl. 15:30
Aarup BK Korup-Ubberud Ungdom Albani Arena Vissenbjerg ANN
643888
1 26-08-18
Kl. 15:30
Korup-Ubberud Ungdom Søhus Stige Albani Arena Vissenbjerg ANN
643890
1 26-08-18
Kl. 15:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Korup-Ubberud Ungdom Albani Arena Vissenbjerg ANN
644123
4 02-09-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom Aarup BK Carl Nielsen Hallen ANN
644125
4 02-09-18
Kl. 13:30
Dalum IF Korup-Ubberud Ungdom Carl Nielsen Hallen ANN
644130
4 02-09-18
Kl. 14:30
Korup-Ubberud Ungdom Næsby BK Carl Nielsen Hallen
644132
4 02-09-18
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK (2) Korup-Ubberud Ungdom Carl Nielsen Hallen
644173
6 16-09-18
Kl. 13:00
Korup-Ubberud Ungdom Nr. Lyndelse / Søby F.C. Korup Kultur- & Idrætscenter
644184
6 16-09-18
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Korup-Ubberud Ungdom Korup Kultur- & Idrætscenter
644188
6 16-09-18
Kl. 15:00
Korup-Ubberud Ungdom Nr. Aaby IK (1) Korup Kultur- & Idrætscenter
644191
6 16-09-18
Kl. 15:30
Nr. Aaby IK (2) Korup-Ubberud Ungdom Korup Kultur- & Idrætscenter
644192
7 30-09-18
Kl. 10:00
Korup-Ubberud Ungdom Nr. Aaby IK (1) Nr.Aaby Idrætspark
644196
7 30-09-18
Kl. 11:00
SSV Højfyn Korup-Ubberud Ungdom Nr.Aaby Idrætspark
644200
7 30-09-18
Kl. 12:00
Næsby BK Korup-Ubberud Ungdom Nr.Aaby Idrætspark !
644203
7 30-09-18
Kl. 12:30
Korup-Ubberud Ungdom Dalum IF Nr.Aaby Idrætspark ANN
644234
10 07-10-18
Kl. 10:00
Korup-Ubberud Ungdom SSV Højfyn Marienlystcentret
644231
10 07-10-18
Kl. 10:30
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom Marienlystcentret
644232
10 07-10-18
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom Marienlyst Marienlystcentret
644238
10 07-10-18
Kl. 12:30
Søhus Stige Korup-Ubberud Ungdom Marienlystcentret ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

140818: Korup/Ubberud udtrådt. Dalum IF indsat.

170818: Søhus Stige har meldt afbud til stævnet søndag den 26. august.

220818: Korup/Ubberud har meldt afbud til stævnet søndag den 26. august.

220818: Marienlyst har meldt afbud til stævnet søndag den 26. august.

230818: Dalum har meldt afbud til stævnet den 25. august.

24/8 TPI har meldt afbud til stævnet 26/8 i Vissenbjerg

28/8 Stævnet 2/9 for Korup/Ubberud, Nr. Aaby, Næsby, Dalum og Nr Lyndelse er flyttet fra Aarup til Nr. Lyndelse kl. 13.00. Afbud fra Aarup.

30/8 Dalum har meldt afbud til stævnet i Nr. Lyndelse 2/9

20/9 Korup-Ubberud og Nr. Aaby 2 har byttet stævnested den 30/9

25/9 Stævnet i Langeskov 30/9 aflyst.

25/9 Holluf Pile deltager i stævnet i Nr. Lyndelse den 30/9.

26/9 Afbud fra Aarup den 30/9 i Nr. Lyndelse

26/9 Afbud fra dalum den 30/9 i Nørre Aaby.

2/10 Afbud fra Søhus Stige i Marienlyst den 7/10

5/10 Afbud fra Aarup til stævne i Tarup den 7/10