Herre S1, 2017/2018, Pulje 2

Holdoversigt

Hold Spillested Trøje Shorts Strømper
Allesø GF Allesø / Spurvelundsskolen Sort/Rød Sort Sort/Rød
     Holdleder:
     Henrik Rasmussen - - Tlf: 2850 1740 / 2850 1740
     Træner:
     Daniel Piwodda - - Tlf: 2924 7044 / 2924 7044
B1913 Campus Road Blå Hvid Blå
     Træner:
     Peter Rask - - Tlf: 28141657 / 28141657
     Assistenttræner:
     Kasper Jægerholm - - Tlf: 50 71 23 13 / 27 89 47 49
Bogense G & IF Bogense Stadion Hvid Blå Blå
     Holdleder:
     Carl-Ove Bukhave - - Tlf: 2164 4937
     Træner:
     Lars Spinner Hansen - - Tlf: 28556316
     Sekretær:
     Søren Due Nielsen - - Tlf: 5192 8897 / 5192 8897
Bolbro G & IF Bolbro-Parken Hvid Hvid Hvid
     Træner:
     Morten Madsen - - Tlf: 28446876 / 28446876
Chang Chang Arena Hvid Blå Blå
     Træner:
     Peter Rask - - Tlf: 28141657 / 28141657
     Målmandstræner:
     Brian Christiansen - - Tlf: 25111263 / 25111263
     Målmandstræner:
     Bo Thorup - - Tlf: 60944346
FC Avrasya Risingskolen Rød Hvid
     Holdleder:
     ilhan demircioglu - - Tlf: 28564656 / 28564656
     Træner:
     Øzgyn Canpolat - - Tlf: 20765226
Fjordager IF Fjordager IF.s anlæg Hvid Grøn Grøn
     Holdleder:
     Knud Erik Antonsen - - Tlf: 6610 7980 / 40507980
     Træner:
     Michael Bjørn Nielsen - Tlf: 53352078 / 53352078
     Assistenttræner:
     Tim Jensen - - Tlf: 60158664 / 60158664
Glamsbjerg IF Glamsbjerg Stadion Gul Blå Blå
     Træner:
     Johnny Hansen - - Tlf: 6592 0069 / 20111302
     Assistenttræner:
     Kim Hovgaard Hansen - - Tlf: 63720042 / 40450372
Hårslev Hårslev Stadion Sort/Rød Sort
     Holdleder:
     Morten Andersen - - Tlf: 40129398 / 40129398
     Træner:
     John Rother - - Tlf: 20113059 / 20113059
     Træner:
     Martin Skøtt Christensen - - Tlf: 22541216 / 22541216
     Assistenttræner:
     Gert Lisbjerg - - Tlf: 81188266
     Målmandstræner:
     Daniel Hansen - Tlf: 28711849
KFUM.s BK KFUM-parken Grøn Blå Grøn
     Holdleder:
     Ib Banggaard - - Tlf: 2143 3838
     Assistenttræner:
     Arne Appelgren - - Tlf: 30605349
KRFK Krogsbølle Stadion Orange Sort Sort
     Træner:
     Jeppe Vinther - - Tlf: 29257414
     Assistenttræner:
     Jakob Elmkær Hansen - - Tlf: 51558290
Strib IF Strib fritids- & aktivitetscenter Hvid Blå
     Assistenttræner:
     Morten Biel Hansen - - Tlf: 40187752
Tarup-Paarup IF Home Tarup Park Hvid Rød Rød
     Træner:
     Simon Ditlevsen - Tlf: 28713007
Ubberud IF Ubberud Stadion - Korup VVS Gul Blå Blå
     Træner:
     Knud Lyder - - Tlf: 23723031 / 23723031
     Assistenttræner:
     Per Havndrup Svendsen - - Tlf: 28578343 / 28578343
     Assistenttræner:
     Frank Andersen - - Tlf: 21216422 / 21216422
Ø.B. Ø.B.s Anlæg Blå Sort Sort
     Træner:
     Søren Ravn Jensen - Tlf: 50494206 / 50494206
     Assistenttræner:
     Casper Skifter - - Tlf: 40769606
Aarup BK Scankab Arena i Aarup Rød Hvid Rød
     Holdleder:
     Preben Nissen - - Tlf: 3055 5227 / 30555227
     Træner:
     Lars Berg Arneborg - - Tlf: 31669136
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218