Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2020
18:30
B 67 (2)
Birkende BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
10:00
Dalby IF
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
15:00
OKS (1)
5
OKS (4)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
13:00
FC Avrasya
2
Åsum IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
18:30
Munkebo BK
3
ØB (1)
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
10:00
Dalby IF
0
Munkebo BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
ØB (1)
8
B 67 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
Agedrup-Bullerup BK
3
FC Avrasya
7
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
16:00
Langeskov IF
OKS (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:45
Åsum IF
2
OKS (1)
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
B 67 (2)
3
Dalby IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
OKS (4)
2
Åsum IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
Munkebo BK
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Posten (5)
2
ØB (1)
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
FC Avrasya
2
Birkende BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:10
OKS (1)
2
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:15
ØB (1)
1
FC Avrasya
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
Dalby IF
2
Posten (5)
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:30
Munkebo BK
4
B 67 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
Langeskov IF
Åsum IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
Agedrup-Bullerup BK
5
OKS (4)
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
Birkende BK
2
OKS (1)
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Posten (5)
2
Munkebo BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:30
OKS (4)
6
Birkende BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
OKS (1)
3
ØB (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
FC Avrasya
1
Dalby IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
B 67 (2)
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:00
Birkende BK
0
Posten (5)
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:15
Åsum IF
4
Agedrup-Bullerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
17:30
B 67 (2)
2
Posten (5)
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:00
ØB (1)
0
OKS (4)
7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Dalby IF
1
OKS (1)
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Munkebo BK
2
FC Avrasya
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
Birkende BK
12
Åsum IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
19:00
Langeskov IF
Agedrup-Bullerup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:15
Posten (5)
7
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
17:30
Åsum IF
5
ØB (1)
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:30
OKS (1)
2
Munkebo BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:00
FC Avrasya
6
B 67 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:30
Agedrup-Bullerup BK
2
Birkende BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
15:00
OKS (4)
3
Dalby IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
17:30
B 67 (2)
0
OKS (1)
9
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
17:30
ØB (1)
1
Agedrup-Bullerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
Posten (5)
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
Dalby IF
2
Åsum IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:30
Munkebo BK
2
OKS (4)
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Posten (5)
4
FC Avrasya
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:30
Langeskov IF
Birkende BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Åsum IF
0
Munkebo BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
12:00
Agedrup-Bullerup BK
4
Dalby IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
Birkende BK
2
ØB (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
FC Avrasya
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:30
OKS (1)
3
Posten (5)
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:30
OKS (4)
4
B 67 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
10:00
Dalby IF
1
Birkende BK
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
Munkebo BK
4
Agedrup-Bullerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Posten (5)
2
OKS (4)
10
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
FC Avrasya
1
OKS (1)
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
B 67 (2)
2
Åsum IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:00
Langeskov IF
ØB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Åsum IF
Posten (5)
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:30
Agedrup-Bullerup BK
2
B 67 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:30
Birkende BK
2
Munkebo BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
ØB (1)
4
Dalby IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
13:00
OKS (1)
Langeskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
15:30
OKS (4)
FC Avrasya
ANN
|
Nr. 1-4 indplaceres i Serie 4.1 i foråret 2021.
Nr. 5-11 indplaceres i Serie 4.2 i foråret 2021.
30.07.20: Marienlyst tilmeldt.
13.08.20: Marienlyst trukket.
13.08.20: B1913 (4) trukket.
19.08.20: Posten BK (5) tilmeldt.
07.09.20: Langeskov IF tilmeldt (træningskampe). Der skal ikke udfyldes holdkort. Kampene har ingen indflydelse på turneringen.