Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:15
KRFK
4
B1913 (3)
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Bogense G & IF
6
Hospitalets FK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
BK Posten
2
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
OKS (1)
4
Båring GF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Klinte Grindløse FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Strib IF
1
Søhus Stige
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
ØB
2
OKS (1)
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
B1913 (3)
4
Klinte Grindløse FC
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Bogense G & IF
4
BK Posten
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Oversidder
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Hospitalets FK
2
Søhus Stige
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Båring GF
0
KRFK
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
KRFK
3
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
Klinte Grindløse FC
3
Båring GF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
OKS (1)
1
Bogense G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Strib IF
2
B1913 (3)
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Søhus Stige
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
BK Posten
5
Hospitalets FK
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Båring GF
1
Strib IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Bogense G & IF
2
KRFK
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
ØB
1
Klinte Grindløse FC
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
BK Posten
0
OKS (1)
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
B1913 (3)
2
Søhus Stige
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Hospitalets FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Strib IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Søhus Stige
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Oversidder
B1913 (3)
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
OKS (1)
Hospitalets FK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Klinte Grindløse FC
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
KRFK
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Båring GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
ØB
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hospitalets FK
B1913 (3)
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Bogense G & IF
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
BK Posten
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
OKS (1)
KRFK
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
KRFK
Hospitalets FK
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Oversidder
ØB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Klinte Grindløse FC
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Strib IF
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Søhus Stige
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
B1913 (3)
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Bogense G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
BK Posten
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
KRFK
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
ØB
B1913 (3)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
OKS (1)
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Båring GF
Hospitalets FK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Strib IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Båring GF
ØB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Søhus Stige
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Oversidder
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
B1913 (3)
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Klinte Grindløse FC
Hospitalets FK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Bogense G & IF
Båring GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Klinte Grindløse FC
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
BK Posten
B1913 (3)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
OKS (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
KRFK
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Hospitalets FK
ØB
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Strib IF
Hospitalets FK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Søhus Stige
Klinte Grindløse FC
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Oversidder
KRFK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
B1913 (3)
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Båring GF
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
ØB
Bogense G & IF
|
25.03.24: KU BK trukket.