Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
19:00
Chang (4)
Odense Foxes
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Chang (2)
Ryslinge BK (1)
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Chang
Næsby BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Chang (3)
BK2020
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Chang (2)
Verninge IF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Chang (3)
Marienlyst
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Chang
Aarslev BK
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:45
Chang
Otterup Bold- og Idrætsklub
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Chang (2)
Nr. Søby BK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Chang (4)
BK Posten (4)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:45
Chang (2)
Røde Stjerne (1)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Chang (2)
B67 (1)
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Chang (1)
BK Posten (1)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Chang (3)
Lumby IF 88
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Chang (1)
Fjordager IF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Chang
BK Posten (1)
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Chang
Næsby BK
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Chang (3)
Skovby GF
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Chang
Ringe BK
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|