MENU

Espergærde IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 4 - Efterår Pulje 2
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 2
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
8-M+32 1 - Efterår Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger Øst (05-06) efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U17 Drenge 1 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P2
U15
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 8-mands (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår Pulje A
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår Pulje A
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U10
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 18. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 4
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 4
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 6
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 12

Log ind