Herlufsholm GF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 2
Serie 3 Pulje 8
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 6
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
Veteran-LP Øst
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 4
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 8:8 (10) Forår lukket pulje
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 5
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 13. april Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 4
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 4
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 4
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1

Log ind