Korup IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre Senior/U19 S4-S5 11:11 Opstartsbold Pulje 1
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
Old Girls (K+29) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
U17
U16/U17 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U16
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - efterår 2023 Pulje 2
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
Inde - U16 drenge (2008) Pulje 2
Inde - U16 drenge A (2008) - 2. halvdel Pulje 1
U15
U15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
Inde - U15 pige (2009) Pulje 2
Inde - U15 pige (2009) Pulje 1
Inde - U15 pige (2009) Pulje 2
Inde - U15 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige B (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige B (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U15 pige A Pulje 1
U13
U13 piger 8:8 - Opstartsbold Pulje 1
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
U13 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 1
Inde - U13 pige (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel Pulje 2
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 4
Inde - U13 pige B (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U13 drenge B Pulje 1
Finalestævne - U13 pige B Pulje 1
U12
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 C (2012) - 5-7 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 4
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 1
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 4/2 Pulje 3
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 4/2 Pulje 3
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 1
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 2
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
U11
U11 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
Inde - U11 drenge D (2013) 13/1 Pulje 1
Inde - U11 drenge D (2013) 3/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge D (2013) 24/2 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 1
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 1
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 1
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 3
U9
U9B-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
U9B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min bane 2
U8
U8B-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min
U8B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 8.45 - Bane 1.
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 8.45 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7/U8 piger 3:3 (2016-17) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 2.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 11.15 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 8.45 - Bane 3

Log ind