MENU

Kvinde 7M - efterår 2018, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
761698 fr
17-08 2018
Kl. 18:30
Kildemosens BK (2) Flemløse BK Kildemosens anlæg
4 - 3
761694
19-08 2018
Skårup IF Oversidder Skårup Stadion
761699
19-08 2018
Kl. 12:30
FC Odense (2) Søllinge Sport og Fritid Svanereden
1 - 4
761697 ma
20-08 2018
Kl. 18:30
Drigstrup/Munkebo Aarslev BK Drigstrup Sognegård
1 - 1
761696 ma
20-08 2018
Kl. 19:00
Ebberup IF Krarup Espe Fodbold Ebberup Hallen (ude)
3 - 2
761695 ti
21-08 2018
Kl. 17:45
Agedrup-Bullerup BK Stige Boldklub 2017 Agedrup Skole
0 - 4
761705
26-08 2018
Oversidder Søllinge Sport og Fritid
761703
26-08 2018
Kl. 11:30
Krarup Espe Fodbold Drigstrup/Munkebo Espe Hallen (ude)
2 - 6
761701
ma
27-08 2018
Kl. 18:30
Flemløse BK FC Odense (2) Flemløse Stadion
7 - 0
761702 ti
28-08 2018
Kl. 18:30
Aarslev BK Kildemosens BK (2) Netplan Arena
2 - 0
761704 on
29-08 2018
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Ebberup IF Hauge Gruppen Arena
3 - 1
761700 on
29-08 2018
Kl. 19:00
Skårup IF Agedrup-Bullerup BK Skårup Stadion
1 - 2
761711
01-09 2018
Kl. 12:00
Søllinge Sport og Fritid Flemløse BK Søllinge Skole
5 - 2
761706
02-09 2018
Agedrup-Bullerup BK Oversidder Agedrup Skole
761708 ma
03-09 2018
Kl. 18:30
Drigstrup/Munkebo Stige Boldklub 2017 Drigstrup Sognegård
3 - 2
761707
on
05-09 2018
Kl. 19:00
Ebberup IF Skårup IF Ebberup Hallen (ude)
2 - 5
761712
08-09 2018
Kl. 12:00
Skårup IF Drigstrup/Munkebo Skårup Stadion
0 - 4
761717
09-09 2018
Oversidder Flemløse BK
761715 ma
10-09 2018
Kl. 18:00
Krarup Espe Fodbold FC Odense (2) Espe Hallen (ude)
1 - 5
761714
ti
11-09 2018
Kl. 18:30
Aarslev BK Søllinge Sport og Fritid Netplan Arena
4 - 4
761716 ti
11-09 2018
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Kildemosens BK (2) Hauge Gruppen Arena
2 - 3
761713 on
12-09 2018
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK Ebberup IF Agedrup Skole
2 - 1
761718
16-09 2018
Ebberup IF Oversidder Ebberup Hallen (ude)
761722
ma
17-09 2018
Kl. 18:00
Søllinge Sport og Fritid Krarup Espe Fodbold Søllinge Skole
3 - 3
761723 ma
17-09 2018
Kl. 18:30
Flemløse BK Aarslev BK Flemløse Stadion
0 - 2
761719 ma
17-09 2018
Kl. 18:30
Drigstrup/Munkebo Agedrup-Bullerup BK Drigstrup Sognegård
5 - 3
761721
ti
18-09 2018
Kl. 18:00
FC Odense (2) Stige Boldklub 2017 Svanereden
1 - 4
761729
23-09 2018
Oversidder Aarslev BK
761727
23-09 2018
Kl. 11:00
Krarup Espe Fodbold Flemløse BK Espe Hallen (ude)
1 - 3
761725
23-09 2018
Kl. 14:00
Agedrup-Bullerup BK Kildemosens BK (2) Agedrup Skole
1 - 5
761726 ma
24-09 2018
Kl. 19:00
Ebberup IF Drigstrup/Munkebo Ebberup Hallen (ude)
2 - 6
761710
ti
25-09 2018
Kl. 17:45
FC Odense (2) Aarslev BK Svanereden
1 - 2
761728
ti
25-09 2018
Kl. 18:15
Stige Boldklub 2017 Søllinge Sport og Fritid Hauge Gruppen Arena
4 - 3
761731
on
26-09 2018
Kl. 18:00
Kildemosens BK (2) Ebberup IF Kildemosens anlæg
8 - 0
761720
fr
28-09 2018
Kl. 18:00
Kildemosens BK (2) Skårup IF Kildemosens anlæg
1 - 2
761730
30-09 2018
Drigstrup/Munkebo Oversidder Drigstrup Sognegård
761743
30-09 2018
Kl. 13:15
Søllinge Sport og Fritid Skårup IF Søllinge Skole
UHT

Udehold taberdømt

761732
ma
01-10 2018
Kl. 17:30
FC Odense (2) Agedrup-Bullerup BK Svanereden
4 - 1
761744 ma
01-10 2018
Kl. 18:30
Flemløse BK Stige Boldklub 2017 Flemløse Stadion
2 - 1
761745 ti
02-10 2018
Kl. 18:00
Aarslev BK Krarup Espe Fodbold Netplan Arena
3 - 4
761724
on
03-10 2018
Kl. 18:30
Skårup IF FC Odense (2) Skårup Stadion
1 - 2
761746
06-10 2018
Kl. 15:15
Skårup IF Flemløse BK Skårup Stadion
0 - 5
761751
07-10 2018
Oversidder Krarup Espe Fodbold
761747
07-10 2018
Kl. 14:00
Agedrup-Bullerup BK Søllinge Sport og Fritid Agedrup Skole
1 - 4
761749 ma
08-10 2018
Kl. 18:30
Drigstrup/Munkebo Kildemosens BK (2) Drigstrup Sognegård
5 - 1
761750 ti
09-10 2018
Kl. 18:15
Stige Boldklub 2017 Aarslev BK Hauge Gruppen Arena
12 - 1
761709 on
10-10 2018
Kl. 18:00
Kildemosens BK (2) Krarup Espe Fodbold Kildemosens anlæg
5 - 0
761748 on
10-10 2018
Kl. 19:00
Ebberup IF FC Odense (2) Ebberup Hallen (ude)
1 - 5
761756
to
11-10 2018
Kl. 17:30
Aarslev BK Skårup IF Netplan Arena
2 - 1
761754
13-10 2018
Kl. 11:00
Søllinge Sport og Fritid Ebberup IF Søllinge Skole
7 - 0
761752
14-10 2018
Kildemosens BK (2) Oversidder Kildemosens anlæg
761757
14-10 2018
Kl. 11:30
Krarup Espe Fodbold Stige Boldklub 2017 Espe Hallen (ude)
1 - 3
761755
14-10 2018
Kl. 13:00
Flemløse BK Agedrup-Bullerup BK Flemløse Stadion
4 - 0
761753 ma
15-10 2018
Kl. 17:30
FC Odense (2) Drigstrup/Munkebo Svanereden
2 - 4
761762
20-10 2018
Kl. 13:00
Kildemosens BK (2) FC Odense (2) Kildemosens anlæg
2 - 1
761763
21-10 2018
Oversidder Stige Boldklub 2017
761758
21-10 2018
Kl. 14:00
Skårup IF Krarup Espe Fodbold Skårup Stadion
0 - 2
761760 ma
22-10 2018
Kl. 18:30
Ebberup IF Flemløse BK Ebberup Hallen (ude)
1 - 3
761761
ma
22-10 2018
Kl. 18:45
Drigstrup/Munkebo Søllinge Sport og Fritid Drigstrup Sognegård
10 - 4
761759 ma
22-10 2018
Kl. 19:00
Aarslev BK Agedrup-Bullerup BK Netplan Arena
2 - 0
761767 to
25-10 2018
Kl. 17:30
Aarslev BK Ebberup IF Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

761769 to
25-10 2018
Kl. 18:15
Stige Boldklub 2017 Skårup IF Hauge Gruppen Arena
UHT

Udehold taberdømt

761765
to
25-10 2018
Kl. 18:30
Søllinge Sport og Fritid Kildemosens BK (2) Søllinge Skole
4 - 1
761766
27-10 2018
Kl. 15:30
Flemløse BK Drigstrup/Munkebo Flemløse Stadion
1 - 3
761764
28-10 2018
FC Odense (2) Oversidder Svanereden
761768
28-10 2018
Kl. 10:30
Krarup Espe Fodbold Agedrup-Bullerup BK Espe Hallen (ude)
0 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
HUSK at alle spillere skal have aktiveret deres fodboldpas. Se hvordan du gør her

Log ind