MENU

Herre S3, Forår 2019, HS3-1 pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
267820
fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Kildemosens BK Posten Kildemosens anlæg
3 - 3
267817
07-04 2019
Kl. 11:00
Chang (1) Allesø Chang Arena
4 - 1
267818
07-04 2019
Kl. 11:00
Fraugde G & IF (1) DSIO (1) Fraugde Stadion
2 - 1
267819
07-04 2019
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Åsum IF Carl Nielsen Hallen
0 - 0
267821
07-04 2019
Kl. 11:00
ØB (2) Flemløse/Hårby Ø.B.s Anlæg
3 - 4
267822
07-04 2019
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF 1 B1913 (3) Home Tarup Park
9 - 0
267824
fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Flemløse/Hårby Tarup-Paarup IF 1 Haarby Stadion
1 - 0
267826
fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Åsum IF Kildemosens BK Åsum Sportsplads
3 - 1
267823
14-04 2019
Kl. 11:00
Chang (1) Fraugde G & IF (1) Chang Arena
2 - 3
267825
14-04 2019
Kl. 11:00
Posten ØB (2) Postens anlæg
2 - 2
267827
14-04 2019
Kl. 11:00
DSIO (1) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Provstegårdsskolen
0 - 4
267828
14-04 2019
Kl. 14:30
Allesø B1913 (3) Allesø / Spurvelundsskolen
2 - 1
267831
to
18-04 2019
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Chang (1) Carl Nielsen Hallen
3 - 1
267832
to
18-04 2019
Kl. 11:00
Kildemosens BK DSIO (1) Kildemosens anlæg
7 - 2
267833
to
18-04 2019
Kl. 11:00
ØB (2) Åsum IF Ø.B.s Anlæg
6 - 3
267834
to
18-04 2019
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF 1 Posten Home Tarup Park
5 - 1
267835
to
18-04 2019
Kl. 11:00
B1913 (3) Flemløse/Hårby Campus Road
0 - 4
267829 to
18-04 2019
Kl. 13:30
Fraugde G & IF (1) Allesø Fraugde Stadion
1 - 4
267836
fr
26-04 2019
Kl. 18:45
Chang (1) Kildemosens BK Chang Arena
2 - 3
267837
fr
26-04 2019
Kl. 18:45
Fraugde G & IF (1) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Fraugde Stadion
1 - 2
267838
fr
26-04 2019
Kl. 18:45
Posten B1913 (3) Postens anlæg
3 - 1
267839 fr
26-04 2019
Kl. 18:45
Åsum IF Tarup-Paarup IF 1 Åsum Sportsplads
1 - 0
267840
27-04 2019
Kl. 15:00
DSIO (1) ØB (2) Provstegårdsskolen
1 - 4
267841
27-04 2019
Kl. 15:00
Allesø Flemløse/Hårby Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 1
267843
fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Kildemosens BK Fraugde G & IF (1) Kildemosens anlæg
3 - 3
267844
fr
03-05 2019
Kl. 18:45
ØB (2) Chang (1) Ø.B.s Anlæg
2 - 4
267846
fr
03-05 2019
Kl. 18:45
B1913 (3) Åsum IF Campus Road
1 - 2
267842
05-05 2019
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Allesø Carl Nielsen Hallen
3 - 4
267847
05-05 2019
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby Posten Haarby Stadion
0 - 1
267845 ti
07-05 2019
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF 1 DSIO (1) Home Tarup Park
7 - 2
267849
fr
10-05 2019
Kl. 18:45
Fraugde G & IF (1) ØB (2) Fraugde Stadion
3 - 5
267850
fr
10-05 2019
Kl. 18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Kildemosens BK Carl Nielsen Hallen
4 - 1
267851
fr
10-05 2019
Kl. 18:45
Åsum IF Flemløse/Hårby Åsum Sportsplads
0 - 1
267852
fr
10-05 2019
Kl. 18:45
DSIO (1) B1913 (3) Provstegårdsskolen
2 - 3
267853
11-05 2019
Kl. 13:00
Allesø Posten Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 2
267848
12-05 2019
Kl. 11:00
Chang (1) Tarup-Paarup IF 1 Chang Arena
1 - 3
267856 fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF 1 Fraugde G & IF (1) Home Tarup Park
1 - 0
267857 fr
17-05 2019
Kl. 11:00
B1913 (3) Chang (1) Campus Road
0 - 2
267858
fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby DSIO (1) Haarby Stadion
7 - 2
267859
fr
17-05 2019
Kl. 11:00
Posten Åsum IF Postens anlæg
1 - 1
267854
18-05 2019
Kl. 12:00
Kildemosens BK Allesø Kildemosens anlæg
4 - 4
267855
ma
20-05 2019
Kl. 19:00
ØB (2) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Ø.B.s Anlæg
3 - 5
267860
fr
24-05 2019
Kl. 18:45
Chang (1) Flemløse/Hårby Chang Arena
0 - 4
267864
fr
24-05 2019
Kl. 18:45
DSIO (1) Posten Provstegårdsskolen
5 - 3
267865 fr
24-05 2019
Kl. 18:45
Allesø Åsum IF Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 2
267862
25-05 2019
Kl. 13:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Tarup-Paarup IF 1 Carl Nielsen Hallen
2 - 5
267863
25-05 2019
Kl. 13:00
Kildemosens BK ØB (2) Kildemosens anlæg
1 - 5
267861
25-05 2019
Kl. 15:00
Fraugde G & IF (1) B1913 (3) Fraugde Stadion
4 - 1
267869
fr
31-05 2019
Kl. 18:45
Flemløse/Hårby Fraugde G & IF (1) Haarby Stadion
4 - 0
267870
fr
31-05 2019
Kl. 18:45
Posten Chang (1) Postens anlæg
6 - 3
267866
02-06 2019
Kl. 11:00
ØB (2) Allesø Ø.B.s Anlæg
0 - 2
267867
02-06 2019
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF 1 Kildemosens BK Home Tarup Park
UHT

Udehold taberdømt

267868
02-06 2019
Kl. 11:00
B1913 (3) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Campus Road
0 - 2
267871
ma
03-06 2019
Kl. 18:45
Åsum IF DSIO (1) Åsum Sportsplads
2 - 2
267873
to
13-06 2019
Kl. 18:45
Fraugde G & IF (1) Posten Fraugde Stadion
7 - 2
267872 fr
14-06 2019
Kl. 18:45
Chang (1) Åsum IF Chang Arena
2 - 5
267876
fr
14-06 2019
Kl. 18:45
ØB (2) Tarup-Paarup IF 1 Ø.B.s Anlæg
3 - 4
267877
fr
14-06 2019
Kl. 18:45
Allesø DSIO (1) Allesø / Spurvelundsskolen
5 - 2
267874
16-06 2019
Kl. 11:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Flemløse/Hårby Carl Nielsen Hallen
3 - 3
267875
16-06 2019
Kl. 17:00
Kildemosens BK B1913 (3) Kildemosens anlæg
4 - 2
267878 to
20-06 2019
Kl. 19:00
Allesø Tarup-Paarup IF 1 Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 1
267881
fr
21-06 2019
Kl. 18:30
Posten Nr. Lyndelse / Søby F.C. Postens anlæg
2 - 1
267882
22-06 2019
Kl. 14:00
Åsum IF Fraugde G & IF (1) Åsum Sportsplads
2 - 5
267883
22-06 2019
Kl. 15:00
DSIO (1) Chang (1) Provstegårdsskolen
6 - 1
267879
22-06 2019
Kl. 15:00
B1913 (3) ØB (2) Campus Road
3 - 2
267880
22-06 2019
Kl. 15:00
Flemløse/Hårby Kildemosens BK Haarby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind