MENU

Herre S3, Forår 2019, HS3-2 pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
268017 fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Chang (4) OKS (2) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 3
268021 fr
05-04 2019
Kl. 18:15
Oversidder Marslev G & IF
268016
06-04 2019
Kl. 15:00
Korup IF Tarup-Paarup IF 2 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 1
268019
06-04 2019
Kl. 15:00
FC BiH Odense UCL FC Ejbyskolen
1 - 4
268020
06-04 2019
Kl. 15:00
DSIO (2) Aarslev BK Provstegårdsskolen
UHT

Udehold taberdømt

268022 fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Korup IF Chang (4) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 2
268027 fr
12-04 2019
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF 2 Marslev G & IF Home Tarup Park
2 - 3
268023
13-04 2019
Kl. 15:00
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
268024
13-04 2019
Kl. 15:00
UCL FC DSIO (2) Kroggårdskolen
3 - 0
268026
13-04 2019
Kl. 15:00
OKS (2) FC Avrasya (1) OKSON-Park
4 - 3
268029 to
18-04 2019
Kl. 11:00
FC Avrasya (1) Korup IF Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

268030 fr
19-04 2019
Kl. 11:00
FC BiH Odense OKS (2) Ejbyskolen
9 - 8
268031
fr
19-04 2019
Kl. 11:00
DSIO (2) B 1909 Provstegårdsskolen
0 - 6
268032 fr
19-04 2019
Kl. 11:00
Oversidder UCL FC
268033
fr
19-04 2019
Kl. 11:00
Marslev G & IF Aarslev BK Marslev Idrætsplads
4 - 1
268028 fr
19-04 2019
Kl. 11:00
Chang (4) Tarup-Paarup IF 2 Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 0
268038 fr
26-04 2019
Kl. 17:00
OKS (2) DSIO (2) OKSON-Park
7 - 0
268037
27-04 2019
Kl. 15:00
B 1909 Oversidder B.1909s anlæg
268039
28-04 2019
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF 2 Aarslev BK Home Tarup Park
UHT

Udehold taberdømt

268034
28-04 2019
Kl. 11:00
Korup IF FC BiH Odense Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4 - 5
268035
28-04 2019
Kl. 11:00
Chang (4) FC Avrasya (1) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 2
268036
28-04 2019
Kl. 11:00
UCL FC Marslev G & IF Kroggårdskolen
1 - 2
268043 fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Oversidder OKS (2)
268044
fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Marslev G & IF B 1909 Marslev Idrætsplads
2 - 1
268045 fr
03-05 2019
Kl. 18:45
Aarslev BK UCL FC Netplan Arena
0 - 8
268041
04-05 2019
Kl. 15:00
FC BiH Odense Chang (4) Ejbyskolen
2 - 7
268042
04-05 2019
Kl. 15:00
DSIO (2) Korup IF Provstegårdsskolen
2 - 5
268040
05-05 2019
Kl. 11:00
FC Avrasya (1) Tarup-Paarup IF 2 Risingskolen
2 - 7
268046
11-05 2019
Kl. 15:00
Korup IF Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
268047
11-05 2019
Kl. 15:00
Chang (4) DSIO (2) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 0
268051
11-05 2019
Kl. 15:00
OKS (2) Marslev G & IF OKSON-Park
2 - 6
268052
11-05 2019
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF 2 UCL FC Home Tarup Park
1 - 0
268049
12-05 2019
Kl. 11:00
FC Avrasya (1) FC BiH Odense Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

268057 to
16-05 2019
Kl. 18:00
Aarslev BK OKS (2) Netplan Arena
3 - 7
268055
18-05 2019
Kl. 13:30
Oversidder Chang (4)
268056
18-05 2019
Kl. 15:00
Marslev G & IF Korup IF Marslev Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

268058
18-05 2019
Kl. 15:00
UCL FC B 1909 Kroggårdskolen
UHT

Udehold taberdømt

268054
18-05 2019
Kl. 15:00
DSIO (2) FC Avrasya (1) Provstegårdsskolen
1 - 4
268053 ti
21-05 2019
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF 2 FC BiH Odense Home Tarup Park
UMH
268060 fr
24-05 2019
Kl. 18:45
Chang (4) Marslev G & IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 1
268064
fr
24-05 2019
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF 2 B 1909 Home Tarup Park
1 - 2
268061
26-05 2019
Kl. 11:00
FC Avrasya (1) Oversidder Risingskolen
268062
26-05 2019
Kl. 11:00
FC BiH Odense DSIO (2) Ejbyskolen
7 - 2
268063
26-05 2019
Kl. 11:00
OKS (2) UCL FC OKSON-Park
1 - 4
268059 ti
28-05 2019
Kl. 19:00
Korup IF Aarslev BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 2
268069 fr
31-05 2019
Kl. 18:45
UCL FC Korup IF Kroggårdskolen
7 - 0
268066
01-06 2019
Kl. 13:30
Oversidder FC BiH Odense
268067
01-06 2019
Kl. 15:00
Marslev G & IF FC Avrasya (1) Marslev Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

268065
01-06 2019
Kl. 15:00
DSIO (2) Tarup-Paarup IF 2 Provstegårdsskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

268070
01-06 2019
Kl. 15:00
B 1909 OKS (2) B.1909s anlæg
5 - 3
268068 ti
04-06 2019
Kl. 18:15
Aarslev BK Chang (4) Netplan Arena
2 - 4
268025
08-06 2019
Kl. 13:00
B 1909 FC BiH Odense B.1909s anlæg
3 - 0
268050 to
13-06 2019
Kl. 19:30
B 1909 Aarslev BK B.1909s anlæg
17 - 0
268072 fr
14-06 2019
Kl. 18:30
Chang (4) UCL FC Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 3
268076
15-06 2019
Kl. 13:30
Tarup-Paarup IF 2 OKS (2) Home Tarup Park
UHT

Udehold taberdømt

268074
15-06 2019
Kl. 15:00
FC BiH Odense Marslev G & IF Ejbyskolen
0 - 3
268075
15-06 2019
Kl. 15:00
DSIO (2) Oversidder Provstegårdsskolen
268071
15-06 2019
Kl. 15:00
Korup IF B 1909 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 3
268073
16-06 2019
Kl. 11:00
FC Avrasya (1) Aarslev BK Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

268018
to
20-06 2019
Kl. 18:45
B 1909 FC Avrasya (1) B.1909s anlæg
2 - 1
268096 fr
21-06 2019
Kl. 18:30
Marslev G & IF DSIO (2) Marslev Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

268097
23-06 2019
Kl. 11:00
Aarslev BK FC BiH Odense Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

268098
23-06 2019
Kl. 11:00
UCL FC FC Avrasya (1) Kroggårdskolen
UHT

Udehold taberdømt

268099
23-06 2019
Kl. 11:00
B 1909 Chang (4) B.1909s anlæg
0 - 0
268100
23-06 2019
Kl. 11:00
OKS (2) Korup IF OKSON-Park
268095
23-06 2019
Kl. 11:00
Oversidder Tarup-Paarup IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

02.04.19: B1913 (4) udtrådt.

 

Log ind