MENU

Herre S4, Forår 2019, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
368249
06-04 2019
Kl. 16:00
O K S Chang (1) OKSON-Park
5 - 2
368245
07-04 2019
Kl. 13:00
FC Campus (1) FC Campus (2) Rosengårdsskolen
0 - 3
368247
07-04 2019
Kl. 13:00
Kildemosens BK Assens FC Kildemosens anlæg
4 - 2
368248
07-04 2019
Kl. 13:00
Næsby BK PDIF ALPI Arena Næsby
1 - 5
368246 ma
08-04 2019
Kl. 18:00
UTOPIA ( F.K.) Allested U & IF Munke Mose
0 - 5
368250
13-04 2019
Kl. 14:00
Posten FC Campus (1) Postens anlæg
2 - 9
368251
13-04 2019
Kl. 15:00
PDIF O K S Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

368254
14-04 2019
Kl. 11:00
FC Campus (2) UTOPIA ( F.K.) Rosengårdsskolen
5 - 2
368253 ma
15-04 2019
Kl. 18:30
Allested U & IF Kildemosens BK Allested Stadion
2 - 2
368255 ti
16-04 2019
Kl. 18:30
Flemløse Haarby Chang (1) Flemløse Stadion
0 - 1
368252
ti
16-04 2019
Kl. 19:00
Assens FC Næsby BK REMA 1000 Stadion - Assens
4 - 2
368933 to
18-04 2019
Kl. 13:30
O K S Assens FC OKSON-Park
12 - 1
368930
21-04 2019
Kl. 13:00
UTOPIA ( F.K.) Posten Munke Mose
4 - 0
368931
21-04 2019
Kl. 13:00
Kildemosens BK FC Campus (2) Kildemosens anlæg
3 - 2
368934 on
24-04 2019
Kl. 18:45
Chang (1) PDIF Chang Arena
2 - 1
368935
27-04 2019
Kl. 14:00
Posten Kildemosens BK Postens anlæg
0 - 10
368939
28-04 2019
Kl. 13:00
FC Campus (2) Næsby BK Rosengårdsskolen
3 - 1
368936
28-04 2019
Kl. 15:00
FC Campus (1) UTOPIA ( F.K.) Rosengårdsskolen
3 - 5
368938 ma
29-04 2019
Kl. 18:30
Allested U & IF O K S Allested Stadion
5 - 2
368940
ti
30-04 2019
Kl. 18:45
Flemløse Haarby PDIF Flemløse Stadion
5 - 1
368937 to
02-05 2019
Kl. 19:00
Assens FC Chang (1) REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 3
368943
fr
03-05 2019
Kl. 18:00
Næsby BK Posten ALPI Arena Næsby
7 - 4
368946
04-05 2019
Kl. 15:00
PDIF Assens FC Risingskolen
9 - 2
368944
05-05 2019
Kl. 11:00
O K S FC Campus (2) OKSON-Park
5 - 1
368941
05-05 2019
Kl. 13:00
UTOPIA ( F.K.) Flemløse Haarby Munke Mose
4 - 5
368942
05-05 2019
Kl. 13:00
Kildemosens BK FC Campus (1) Kildemosens anlæg
2 - 11
368945 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Chang (1) Allested U & IF Chang Arena
4 - 6
368947
11-05 2019
Kl. 12:00
Posten O K S Postens anlæg
2 - 1
368951
12-05 2019
Kl. 11:00
FC Campus (2) Chang (1) Rosengårdsskolen
5 - 3
368948
12-05 2019
Kl. 13:00
FC Campus (1) Næsby BK Rosengårdsskolen
5 - 4
368949
12-05 2019
Kl. 13:00
UTOPIA ( F.K.) Kildemosens BK Munke Mose
2 - 6
368950 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Allested U & IF PDIF Allested Stadion
8 - 2
368952 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Flemløse Haarby Assens FC Flemløse Stadion
4 - 2
368953
18-05 2019
Kl. 14:00
Kildemosens BK Flemløse Haarby Kildemosens anlæg
UHT

Udehold taberdømt

368957
18-05 2019
Kl. 15:00
PDIF FC Campus (2) Risingskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

368954
19-05 2019
Kl. 13:00
Næsby BK UTOPIA ( F.K.) ALPI Arena Næsby
4 - 7
368955
19-05 2019
Kl. 13:00
O K S FC Campus (1) OKSON-Park
5 - 4
368256 ti
21-05 2019
Kl. 18:30
FC Campus (1) Flemløse Haarby Rosengårdsskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

368956
ti
21-05 2019
Kl. 18:45
Chang (1) Posten Chang Arena
5 - 2
368958 ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Assens FC Allested U & IF REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 3
368959
25-05 2019
Kl. 14:00
Posten PDIF Postens anlæg
UHT

Udehold taberdømt

368962
26-05 2019
Kl. 12:00
Kildemosens BK Næsby BK Kildemosens anlæg
11 - 1
368960
26-05 2019
Kl. 13:00
FC Campus (1) Chang (1) Rosengårdsskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

368961
26-05 2019
Kl. 13:30
UTOPIA ( F.K.) O K S Munke Mose
10 - 1
368984
ti
28-05 2019
Kl. 18:45
Flemløse Haarby Allested U & IF Flemløse Stadion
5 - 3
368985 fr
31-05 2019
Kl. 18:00
Næsby BK Flemløse Haarby ALPI Arena Næsby
UHT

Udehold taberdømt

368988
01-06 2019
Kl. 15:00
PDIF FC Campus (1) Risingskolen
UHT

Udehold taberdømt

368986
02-06 2019
Kl. 15:00
O K S Kildemosens BK OKSON-Park
1 - 2
368990 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Allested U & IF FC Campus (2) Allested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

368989
ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Assens FC Posten REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 1
368244
08-06 2019
Kl. 14:00
Posten Flemløse Haarby Postens anlæg
4 - 3
368932
ti
11-06 2019
Kl. 18:30
Næsby BK Allested U & IF ALPI Arena Næsby
2 - 2
368987
on
12-06 2019
Kl. 18:45
Chang (1) UTOPIA ( F.K.) Chang Arena
4 - 1
368963 to
13-06 2019
Kl. 19:00
FC Campus (2) Assens FC Rosengårdsskolen
3 - 1
368991
15-06 2019
Kl. 13:00
Posten Allested U & IF Postens anlæg
UHT

Udehold taberdømt

368993
16-06 2019
Kl. 13:00
UTOPIA ( F.K.) PDIF Munke Mose
9 - 3
369005
16-06 2019
Kl. 13:00
Kildemosens BK Chang (1) Kildemosens anlæg
2 - 3
369006
ti
18-06 2019
Kl. 18:00
Næsby BK O K S ALPI Arena Næsby
2 - 8
369007 ti
18-06 2019
Kl. 18:45
Flemløse Haarby FC Campus (2) Flemløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

368992 ti
18-06 2019
Kl. 19:00
FC Campus (1) Assens FC Rosengårdsskolen
11 - 1
369009 fr
21-06 2019
Kl. 18:45
Chang (1) Næsby BK Chang Arena
4 - 3
369011
fr
21-06 2019
Kl. 19:00
Assens FC UTOPIA ( F.K.) REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 1
369010
22-06 2019
Kl. 15:00
PDIF Kildemosens BK Risingskolen
0 - 9
369008
22-06 2019
Kl. 15:00
O K S Flemløse Haarby OKSON-Park
UHT

Udehold taberdømt

369044
23-06 2019
Kl. 15:00
FC Campus (2) Posten Rosengårdsskolen
6 - 0
369013 ma
24-06 2019
Kl. 19:00
Allested U & IF FC Campus (1) Allested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

26.06.19: FC Campus (1) udtrådt.

 

Log ind