MENU

Kvinde 7M C - Forår 2021, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
570324
to
08-04 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) FC Odense (2) Campus Road
4 - 0
570288 ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF B 67 Holluf Pile skole
2 - 1
570291
ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Marienlyst/Odense Q OKS Marienlystcentret
9 - 0
570290 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder KFUM.s BK
570286
ti
13-04 2021
Kl. 18:00
FC Odense (1) FC Odense (2) Svanereden
5 - 0
570292 on
14-04 2021
Kl. 19:30
OKS Oversidder OKSON-Park
570287
to
15-04 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) B1913 (2) Campus Road
4 - 1
570294
18-04 2021
Kl. 13:00
Højby S & G B1913 (1) Højby Skole
3 - 0
570297
ma
19-04 2021
Kl. 18:00
B 67 FC Odense (1) B 67-Parken
2 - 2
570289 ti
20-04 2021
Kl. 18:15
Agedrup-Bullerup BK Højby S & G Agedrup Skole
1 - 1
570293
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
B1913 (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF Campus Road
1 - 5
570296
on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Odense (2) Marienlyst/Odense Q Svanereden
0 - 5
570305
24-04 2021
Kl. 14:00
B1913 (2) Højby S & G Campus Road
0 - 3
570307
25-04 2021
Kl. 15:15
Agedrup-Bullerup BK OKS Agedrup Skole
11 - 0
570303
ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF FC Odense (1) Holluf Pile skole
1 - 0
570311 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder FC Odense (2)
570299 to
29-04 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) KFUM.s BK Campus Road
UHT

Udehold taberdømt

570318
01-05 2021
Kl. 11:00
KFUM.s BK B1913 (2) KFUM-parken
3 - 9
570320
02-05 2021
Kl. 12:30
FC Odense (2) Agedrup-Bullerup BK Svanereden
2 - 3
570317
02-05 2021
Kl. 13:00
Højby S & G Holluf Pile-Tornbjerg IF Højby Skole
1 - 0
570316
ma
03-05 2021
Kl. 18:30
FC Odense (1) Marienlyst/Odense Q Svanereden
1 - 0
570322 ma
03-05 2021
Kl. 18:30
B 67 Oversidder B 67-Parken
570917
on
05-05 2021
Kl. 18:30
B1913 (2) Marienlyst/Odense Q Campus Road
1 - 6
570295 on
05-05 2021
Kl. 19:00
KFUM.s BK Agedrup-Bullerup BK KFUM-parken
2 - 21
570315 on
05-05 2021
Kl. 19:30
OKS B1913 (1) OKSON-Park
1 - 7
570330
08-05 2021
Kl. 13:30
B1913 (2) OKS Campus Road
6 - 1
570334
09-05 2021
Kl. 11:00
Højby S & G KFUM.s BK Højby Skole
3 - 0
570333
09-05 2021
Kl. 15:15
Agedrup-Bullerup BK B 67 Agedrup Skole
2 - 2
570326
ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Marienlyst/Odense Q Holluf Pile skole
3 - 4
570335 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder FC Odense (1)
570338 to
13-05 2021
Kl. 18:30
FC Odense (1) Agedrup-Bullerup BK Svanereden
0 - 7
570340
16-05 2021
Kl. 13:00
Marienlyst/Odense Q Oversidder Marienlystcentret
570342 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
B 67 B1913 (1) B 67-Parken
3 - 1
570341 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
FC Odense (2) B1913 (2) Svanereden
UHT

Udehold taberdømt

570339
on
19-05 2021
Kl. 18:30
KFUM.s BK Holluf Pile-Tornbjerg IF KFUM-parken
1 - 9
570438 to
20-05 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) FC Odense (1) Campus Road
3 - 1
570441
23-05 2021
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Marienlyst/Odense Q Agedrup Skole
4 - 1
570442
23-05 2021
Kl. 13:00
Højby S & G FC Odense (2) Højby Skole
7 - 0
570439 ma
24-05 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Oversidder Holluf Pile skole
570913 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
B 67 Højby S & G B 67-Parken
3 - 2
570447 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Agedrup-Bullerup BK
570448 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
Marienlyst/Odense Q B1913 (1) Marienlystcentret
0 - 1
570912 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
FC Odense (2) KFUM.s BK Svanereden
0 - 2
570444 on
02-06 2021
Kl. 19:30
OKS Holluf Pile-Tornbjerg IF OKSON-Park
0 - 2
570915 to
03-06 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) Oversidder Campus Road
570918
06-06 2021
Kl. 11:00
Højby S & G FC Odense (1) Højby Skole
2 - 0
570443 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
KFUM.s BK OKS KFUM-parken
7 - 1
570916 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Agedrup-Bullerup BK Holluf Pile skole
1 - 2
570314
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Marienlyst/Odense Q B 67 Marienlystcentret
1 - 3
570337 on
09-06 2021
Kl. 19:30
OKS Højby S & G OKSON-Park
0 - 3
570922
13-06 2021
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK B1913 (1) Agedrup Skole
3 - 0
570997 ma
14-06 2021
Kl. 18:00
B 67 OKS B 67-Parken
UHT

Udehold taberdømt

570996
ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Marienlyst/Odense Q Højby S & G Marienlystcentret
4 - 4
570921 ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF FC Odense (2) Holluf Pile skole
6 - 0
570923 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder B1913 (2)
570919
on
16-06 2021
Kl. 19:00
KFUM.s BK B 67 KFUM-parken
0 - 1
570914
on
16-06 2021
Kl. 19:30
OKS FC Odense (2) OKSON-Park
0 - 6
570999 to
17-06 2021
Kl. 18:30
B1913 (1) Holluf Pile-Tornbjerg IF Campus Road
HHT

Hjemmehold taberdømt

571017
19-06 2021
Kl. 11:30
FC Odense (2) B 67 Svanereden
0 - 3
571008
20-06 2021
Kl. 11:00
B1913 (2) Agedrup-Bullerup BK Campus Road
0 - 3
571016
20-06 2021
Kl. 11:00
KFUM.s BK Marienlyst/Odense Q KFUM-parken
4 - 8
571014
20-06 2021
Kl. 13:00
Højby S & G Oversidder Højby Skole
570440
ti
22-06 2021
Kl. 18:30
B1913 (2) B 67 Campus Road
1 - 4
570998
on
23-06 2021
Kl. 19:30
OKS FC Odense (1) OKSON-Park
2 - 5
570445
fr
25-06 2021
Kl. 18:30
FC Odense (1) B1913 (2) Svanereden
6 - 1
570920
ma
28-06 2021
Kl. 19:00
FC Odense (1) KFUM.s BK Svanereden
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.04.21: BBB (1) trukket.

 

Log ind