MENU

U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775757
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF S.f.B. Star VVS Arena (Gjesing)
0 - 1
775755
14-08 2021
Kl. 11:00
F.C.Fredericia Tarup/Paarup IF KFUM Parken
1 - 1
775758
21-08 2021
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF SGI/SSK Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 0
775759
22-08 2021
Kl. 13:00
S.f.B. Haderslev FK Fynske Bank Arena Høje Bøge
2 - 1
775761
ti
24-08 2021
Kl. 18:45
Bramming B/Tjæreborg IF F.C.Fredericia Skjern Bank Arena, Bramming
2 - 1
775765
on
25-08 2021
Kl. 19:00
S.f.B. OB S.f.B. Ryttervej
2 - 0
775763
to
26-08 2021
Kl. 18:45
Spangsbjerg IF Tarup/Paarup IF Star VVS Arena (Gjesing)
1 - 0
775764
29-08 2021
Kl. 12:00
Haderslev FK F.C.Fredericia Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2 - 0
775760
on
01-09 2021
Kl. 18:45
OB Spangsbjerg IF OB-Ådalen
1 - 4
775766
to
02-09 2021
Kl. 18:00
F.C.Fredericia SGI/SSK KFUM Parken
0 - 0
775768
04-09 2021
Kl. 13:00
OB Haderslev FK OB-Ådalen
2 - 4
775754
11-09 2021
Kl. 11:00
SGI/SSK OB Sønderris Skole
7 - 0
775771
on
15-09 2021
Kl. 19:00
OB Tarup/Paarup IF OB-Ådalen
1 - 0
775770
fr
17-09 2021
Kl. 18:00
SGI/SSK Haderslev FK Guldager Idrætscenter
1 - 0
775772
18-09 2021
Kl. 10:30
Spangsbjerg IF F.C.Fredericia Star VVS Arena (Gjesing)
5 - 4
775773
18-09 2021
Kl. 11:00
S.f.B. Bramming B/Tjæreborg IF S.f.B. Ryttervej
5 - 0
775756
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Haderslev FK Bramming B/Tjæreborg IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0 - 1
775767
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Tarup/Paarup IF S.f.B. Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 2
775775
25-09 2021
Kl. 11:00
Haderslev FK Tarup/Paarup IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1 - 3
775777
25-09 2021
Kl. 11:00
F.C.Fredericia S.f.B. KFUM Parken
0 - 2
775776
26-09 2021
Kl. 13:00
Bramming B/Tjæreborg IF OB Skjern Bank Arena, Bramming
1 - 8
775774
on
29-09 2021
Kl. 17:30
SGI/SSK Spangsbjerg IF Guldager Idrætscenter
1 - 3
775778
02-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B. SGI/SSK S.f.B. Ryttervej
3 - 1
775780
02-10 2021
Kl. 11:00
Spangsbjerg IF Haderslev FK Star VVS Arena (Gjesing)
2 - 6
775781
03-10 2021
Kl. 13:00
OB F.C.Fredericia OB-Ådalen
4 - 0
775779
03-10 2021
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Bramming B/Tjæreborg IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
1 - 0
775790
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Bramming B/Tjæreborg IF SGI/SSK Tjæreborg IF's Anlæg
4 - 0
775783
09-10 2021
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF F.C.Fredericia Tarup/P. IF - Kunststofbane
5 - 3
775785
09-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B. Spangsbjerg IF S.f.B. Ryttervej
1 - 0
775784
09-10 2021
Kl. 12:00
Bramming B/Tjæreborg IF Haderslev FK Skjern Bank Arena, Bramming
2 - 1
775788
on
13-10 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF OB Guldager IC Kunstgræbane
2 - 1
775786
to
14-10 2021
Kl. 18:00
SGI/SSK Tarup/Paarup IF Guldager IC Kunstgræbane
1 - 2
775789
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
F.C.Fredericia Bramming B/Tjæreborg IF KFUM Parken
3 - 1
775762
30-10 2021
Kl. 12:00
SGI/SSK Bramming B/Tjæreborg IF Guldager IC Kunstgræbane
1 - 1
775791
31-10 2021
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF Spangsbjerg IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
3 - 2
775792
31-10 2021
Kl. 13:00
F.C.Fredericia Haderslev FK KFUM Park Kunstgræs
1 - 2
775793
31-10 2021
Kl. 13:00
OB S.f.B. OB-Ådalen
0 - 0
775782
on
03-11 2021
Kl. 18:45
OB SGI/SSK OB-Ådalen
0 - 2
775797
06-11 2021
Kl. 12:30
Spangsbjerg IF Bramming B/Tjæreborg IF Guldager IC Kunstgræbane
0 - 0
775794
06-11 2021
Kl. 14:00
SGI/SSK F.C.Fredericia Guldager IC Kunstgræbane
4 - 0
775795
06-11 2021
Kl. 15:00
S.f.B. Tarup/Paarup IF S.f.B. Ryttervej
3 - 1
775800
13-11 2021
Kl. 11:00
F.C.Fredericia Spangsbjerg IF KFUM Parken
2 - 3
775801
13-11 2021
Kl. 12:00
Bramming B/Tjæreborg IF S.f.B. Synshallen Arena, kunstgræs
1 - 3
775798
14-11 2021
Kl. 18:00
Haderslev FK SGI/SSK Haderslev Kunstgræsbane
5 - 1
775799
on
17-11 2021
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF OB Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 0
775787
20-11 2021
Kl. 11:00
Haderslev FK S.f.B. Haderslev Kunstgræsbane
2 - 0
775769
ma
22-11 2021
Kl. 17:30
Bramming B/Tjæreborg IF Spangsbjerg IF Synshallen Arena, kunstgræs
0 - 5
775804
fr
26-11 2021
Kl. 19:00
OB Bramming B/Tjæreborg IF OB-Ådalen
1 - 1
775803
27-11 2021
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF Haderslev FK Tarup/P. IF - Kunststofbane
2 - 1
775802
27-11 2021
Kl. 12:30
Spangsbjerg IF SGI/SSK Guldager IC Kunstgræbane
5 - 1
775796
ti
30-11 2021
Kl. 19:00
Haderslev FK OB Haderslev Kunstgræsbane
2 - 0
775809
04-12 2021
Kl. 11:00
F.C.Fredericia OB KFUM Parken
2 - 2
775806
04-12 2021
Kl. 12:00
SGI/SSK S.f.B. Guldager IC Kunstgræbane
0 - 1
775807
04-12 2021
Kl. 12:00
Bramming B/Tjæreborg IF Tarup/Paarup IF Synshallen Arena, kunstgræs
1 - 0
775808
04-12 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Spangsbjerg IF Haderslev Kunstgræsbane
1 - 0
775805
12-12 2021
Kl. 11:00
S.f.B. F.C.Fredericia S.f.B. Ryttervej
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
Se hvordan turneringen ombrydes her

Log ind