MENU

U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
180100
22-08 2021
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
180102
22-08 2021
Kl. 10:30
Oversidder FEH Fodbold
180101
22-08 2021
Kl. 13:00
Marstal IF Højby S & G Marstal Stadion
2 - 1
180103 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
Korup-Ubberud Ungdom SK Nordfyn Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 2
180107 on
25-08 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold Korup-Ubberud Ungdom Flemløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

180109
29-08 2021
Oversidder NØFF
180108
29-08 2021
Kl. 10:00
Højby S & G Oversidder Højby Skole
180106
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
SK Nordfyn SFF 2015 Særslev Stadion
1 - 6
180111 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Søhus Stige
180110
05-09 2021
Marstal IF Oversidder Marstal Stadion
180114
05-09 2021
Kl. 11:00
NØFF SK Nordfyn ALBANI Kerteminde Stadion
3 - 1
180113
ma
06-09 2021
Kl. 19:15
SFF 2015 FEH Fodbold Horne Idrætscenter (ude)
5 - 0
180112
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Korup-Ubberud Ungdom Højby S & G Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
6 - 0
180104
on
08-09 2021
Kl. 18:15
SFF 2015 NØFF Horne Idrætscenter (ude)
5 - 0
180117
11-09 2021
Kl. 11:00
FEH Fodbold NØFF Flemløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

180119
12-09 2021
Oversidder SK Nordfyn
180116
12-09 2021
Kl. 11:40
Marstal IF Oversidder Marstal Stadion
180115
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Søhus Stige Korup-Ubberud Ungdom Rema 1000 Arena Søhus
2 - 7
180120
19-09 2021
Oversidder Oversidder
180124
19-09 2021
Kl. 10:00
SK Nordfyn FEH Fodbold Særslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

180105 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Søhus Stige Marstal IF Rema 1000 Arena Søhus
4 - 2
180121
on
22-09 2021
Kl. 17:45
Korup-Ubberud Ungdom Marstal IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
10 - 0
180122 on
22-09 2021
Kl. 19:00
SFF 2015 Søhus Stige Horne Idrætscenter (ude)
UHT

Udehold taberdømt

180129
26-09 2021
Oversidder FEH Fodbold
180125
26-09 2021
Kl. 11:00
Søhus Stige NØFF Rema 1000 Arena Søhus
3 - 4
180126
26-09 2021
Kl. 11:40
Marstal IF SFF 2015 Marstal Stadion
0 - 3
180127 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom
180118
on
29-09 2021
Kl. 17:00
Højby S & G SFF 2015 Højby Skole
0 - 10
180130
03-10 2021
Korup-Ubberud Ungdom Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
180134
03-10 2021
Kl. 12:00
FEH Fodbold Højby S & G Flemløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

180131
03-10 2021
Kl. 13:00
SFF 2015 Oversidder Horne Idrætscenter (ude)
180133
ma
04-10 2021
Kl. 18:10
SK Nordfyn Søhus Stige Krogsbølle Stadion
1 - 3
180128 on
06-10 2021
Kl. 17:00
Højby S & G SK Nordfyn Højby Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

180132
on
06-10 2021
Kl. 17:15
NØFF Marstal IF ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 3
180123
09-10 2021
Kl. 10:00
NØFF Højby S & G ALBANI Kerteminde Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

180137
09-10 2021
Kl. 13:00
Oversidder NØFF
180139
10-10 2021
Oversidder Højby S & G
180136
10-10 2021
Kl. 11:40
Marstal IF SK Nordfyn Marstal Stadion
UHT

Udehold taberdømt

180138
10-10 2021
Kl. 15:00
Korup-Ubberud Ungdom SFF 2015 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 1
180135 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
Søhus Stige FEH Fodbold Rema 1000 Arena Søhus
0 - 0
180141
on
13-10 2021
Kl. 17:30
NØFF Korup-Ubberud Ungdom ALBANI Kerteminde Stadion
1 - 2
180142
16-10 2021
Kl. 13:00
SK Nordfyn Oversidder Krogsbølle Stadion
180140
17-10 2021
SFF 2015 Oversidder Horne Idrætscenter (ude)
180151
17-10 2021
Kl. 11:00
Højby S & G Søhus Stige Højby Skole
UHT

Udehold taberdømt

180143
17-10 2021
Kl. 12:00
FEH Fodbold Marstal IF Flemløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

060821: NYT KAMPPROGRAM UDARBEJDET. 

07092021: Langeskov udtrådt

Log ind