MENU

Herre S3 - Efterår 2021, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
748820
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
SUB Ullerslev OB (1) Skellerup Sportsplads
0 - 5
855692 fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Langtved SG & IF Fraugde G & IF Langtved Stadion
1 - 1
748792
21-08 2021
Kl. 15:00
Marslev G & IF Herrested-Ørbæk BK Marslev Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
855691
21-08 2021
Kl. 15:00
Nr. Søby BK Aarslev BK Nr.Søby Stadion
0 - 2
748821
ti
24-08 2021
Kl. 18:45
Højby S & G FC Kurant (2) Højby Skole
7 - 2
855713 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Fraugde G & IF Vindinge BK Fraugde Stadion
1 - 0
855714
to
26-08 2021
Kl. 18:45
Aarslev BK Langtved SG & IF Netplan Arena
4 - 3
855712
fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF SUB Ullerslev Marslev Idrætsplads
1 - 1
855716
fr
27-08 2021
Kl. 18:45
OB (1) Højby S & G OB-Ådalen
1 - 3
855715
28-08 2021
Kl. 15:00
FC Kurant (2) Nr. Søby BK Nyborgvej Stadion
2 - 2
855717
28-08 2021
Kl. 15:00
Herrested-Ørbæk BK Posten (4) Herrested Stadion
4 - 3
855718
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Herrested-Ørbæk BK Skellerup Sportsplads
0 - 3
855728
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Højby S & G Marslev G & IF Højby Skole
5 - 0
855736
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Nr. Søby BK OB (1) Nr.Søby Stadion
3 - 3
855737
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Langtved SG & IF FC Kurant (2) Langtved Stadion
5 - 3
855738
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Vindinge BK Aarslev BK Vindinge Sportsplads
2 - 2
914367
04-09 2021
Kl. 13:00
FC Kurant (2) Vindinge BK Nyborgvej Stadion
1 - 3
855741
05-09 2021
Kl. 11:00
Marslev G & IF Nr. Søby BK Marslev Idrætsplads
3 - 3
855744
05-09 2021
Kl. 11:00
Aarslev BK Posten (4) Netplan Arena
2 - 7
914368
05-09 2021
Kl. 11:00
OB (1) Langtved SG & IF OB-Ådalen
3 - 4
914377
05-09 2021
Kl. 11:00
Herrested-Ørbæk BK Fraugde G & IF Herrested Stadion
1 - 3
855743
05-09 2021
Kl. 13:00
SUB Ullerslev Højby S & G Skellerup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
855693
on
08-09 2021
Kl. 18:15
Vindinge BK Posten (4) Vindinge Sportsplads
1 - 3
914379
12-09 2021
Kl. 11:00
Nr. Søby BK SUB Ullerslev Nr.Søby Stadion
2 - 2
914380
12-09 2021
Kl. 11:00
Langtved SG & IF Marslev G & IF Langtved Stadion
4 - 2
914381
12-09 2021
Kl. 11:00
Vindinge BK OB (1) Vindinge Sportsplads
3 - 2
914389
12-09 2021
Kl. 11:00
Fraugde G & IF Aarslev BK Fraugde Stadion
2 - 1
914386
12-09 2021
Kl. 15:00
Posten (4) FC Kurant (2) BK Posten Park
3 - 0
855739
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Fraugde G & IF Posten (4) Fraugde Stadion
4 - 1
914378
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Højby S & G Herrested-Ørbæk BK Højby Skole
7 - 1
748862
18-09 2021
Kl. 15:00
OB (1) Posten (4) OB-Ådalen
3 - 2
748864
18-09 2021
Kl. 15:00
Herrested-Ørbæk BK Aarslev BK Herrested Stadion
3 - 2
983636
18-09 2021
Kl. 15:00
Marslev G & IF Vindinge BK Marslev Idrætsplads
2 - 0
983638
18-09 2021
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Langtved SG & IF Skellerup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
983648
18-09 2021
Kl. 15:00
Højby S & G Nr. Søby BK Højby Skole
4 - 1
984304
18-09 2021
Kl. 15:00
FC Kurant (2) Fraugde G & IF Nyborgvej Stadion
1 - 2
748891
25-09 2021
Kl. 13:00
Vindinge BK SUB Ullerslev Vindinge Sportsplads
2 - 0
748905
25-09 2021
Kl. 15:00
Fraugde G & IF OB (1) Fraugde Stadion
Udehold taberdømt
748912
25-09 2021
Kl. 15:00
Aarslev BK FC Kurant (2) Netplan Arena
6 - 2
748889
25-09 2021
Kl. 15:00
Nr. Søby BK Herrested-Ørbæk BK Nr.Søby Stadion
2 - 3
748890
25-09 2021
Kl. 15:00
Langtved SG & IF Højby S & G Langtved Stadion
4 - 5
748898
26-09 2021
Kl. 15:00
Posten (4) Marslev G & IF BK Posten Park
1 - 4
748981
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Herrested-Ørbæk BK FC Kurant (2) Herrested Stadion
3 - 1
748944
03-10 2021
Kl. 11:00
Marslev G & IF Fraugde G & IF Marslev Idrætsplads
0 - 8
748945
03-10 2021
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Posten (4) Skellerup Sportsplads
3 - 5
748946
03-10 2021
Kl. 11:00
Højby S & G Vindinge BK Højby Skole
2 - 2
748948
03-10 2021
Kl. 11:00
Nr. Søby BK Langtved SG & IF Nr.Søby Stadion
4 - 3
748954
03-10 2021
Kl. 11:00
OB (1) Aarslev BK OB-Ådalen
4 - 0
748982
10-10 2021
Kl. 11:00
Langtved SG & IF Herrested-Ørbæk BK Langtved Stadion
1 - 2
748993
10-10 2021
Kl. 11:00
FC Kurant (2) OB (1) Nyborgvej Stadion
1 - 6
748987
10-10 2021
Kl. 11:00
Posten (4) Højby S & G BK Posten Park
1 - 6
748991
10-10 2021
Kl. 11:00
Fraugde G & IF SUB Ullerslev Fraugde Stadion
Udehold taberdømt
748986
10-10 2021
Kl. 13:00
Vindinge BK Nr. Søby BK Vindinge Sportsplads
4 - 1
748992
10-10 2021
Kl. 15:00
Aarslev BK Marslev G & IF Netplan Arena
2 - 1
749004
16-10 2021
Kl. 15:00
Marslev G & IF FC Kurant (2) Marslev Idrætsplads
2 - 3
749011
16-10 2021
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Aarslev BK Skellerup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
749012
16-10 2021
Kl. 15:00
Højby S & G Fraugde G & IF Højby Skole
2 - 2
749063
16-10 2021
Kl. 15:00
Nr. Søby BK Posten (4) Nr.Søby Stadion
2 - 3
749064
16-10 2021
Kl. 15:00
Langtved SG & IF Vindinge BK Langtved Stadion
1 - 6
749066
16-10 2021
Kl. 15:00
Herrested-Ørbæk BK OB (1) Herrested Stadion
Udehold taberdømt
749071
23-10 2021
Kl. 12:00
Aarslev BK Højby S & G Netplan Arena
1 - 6
749067
24-10 2021
Kl. 11:00
Vindinge BK Herrested-Ørbæk BK Vindinge Sportsplads
1 - 1
749070
24-10 2021
Kl. 11:00
Fraugde G & IF Nr. Søby BK Fraugde Stadion
Kamp annulleret
749075
24-10 2021
Kl. 11:00
FC Kurant (2) SUB Ullerslev Nyborgvej Stadion
2 - 2
749076 to
28-10 2021
Kl. 19:45
OB (1) Marslev G & IF OB-Ådalen
7 - 3
749069
31-10 2021
Kl. 13:30
Posten (4) Langtved SG & IF Kunststofbanen, Hjalleseskolen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

13.07.21: Tved BK (2) trukket - overført til Serie 4.

19.08.21: Posten (4) tilmeldt - overført fra Serie 4.

 

Log ind