MENU

Herre S4 - Efterår 2021, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
459597
fr
20-08 2021
Kl. 17:15
Lumby IF 88 Korup IF Lumby 88.s anlæg
1
-
5
459643
21-08 2021
Kl. 11:00
Chang (1) Morud/Veflinge Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
1
459362
22-08 2021
Kl. 10:00
Skovby GF Oversidder Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
459378
22-08 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Oversidder Særslev Stadion
459376
22-08 2021
Kl. 15:00
KRFK Skamby/Hårslev Krogsbølle Stadion
Udehold taberdømt
459776
on
25-08 2021
Kl. 18:45
Søhus Stige (2) Lumby IF 88 Rema 1000 Arena Søhus
3
-
3
459796 fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Oversidder Morud/Veflinge
459770
28-08 2021
Kl. 11:00
Korup IF Chang (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
2
459768
28-08 2021
Kl. 15:00
Skovby GF KRFK Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
459777
29-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder OKS (6)
459800 fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Lumby IF 88 Oversidder Lumby 88.s anlæg
459801
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Chang (1) Søhus Stige (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
2
459798
05-09 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Skovby GF Særslev Stadion
9
-
2
459797
05-09 2021
Kl. 13:00
KRFK Oversidder Krogsbølle Stadion
459802
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
Morud/Veflinge Korup IF Veflinge Stadion
4
-
1
459807
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Søhus Stige (2) Morud/Veflinge Rema 1000 Arena Søhus
3
-
1
459805 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Skovby GF OKS (6) Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
459822 fr
10-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Korup IF
459809
11-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Chang (1)
459806
12-09 2021
Kl. 13:00
KRFK Særslev BK Roerslev Stadion
13
-
1
459811
12-09 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Lumby IF 88 Skamby Stadion
4
-
6
488418 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Chang (1) Skamby/Hårslev Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Udehold taberdømt
459861
18-09 2021
Kl. 11:00
OKS (6) KRFK OKSON-Park
0
-
0
488622
18-09 2021
Kl. 13:00
Morud/Veflinge Oversidder Veflinge Stadion
459860
19-09 2021
Kl. 10:00
Særslev BK Oversidder Særslev Stadion
488688
ma
20-09 2021
Kl. 17:50
Korup IF Søhus Stige (2) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
4
459795 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Skamby/Hårslev Særslev BK Skamby Stadion
3
-
4
459880 on
22-09 2021
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Skovby GF Lumby 88.s anlæg
12
-
2
488695
25-09 2021
Kl. 14:00
KRFK Lumby IF 88 Roerslev Stadion
2
-
2
488702
25-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Korup IF
488692
25-09 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Chang (1) Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
982594
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Søhus Stige (2)
488701
26-09 2021
Kl. 11:00
Særslev BK OKS (6) Særslev Stadion
1
-
10
493537
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Chang (1) KRFK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
9
-
0
493381
03-10 2021
Kl. 10:00
OKS (6) Oversidder OKSON-Park
493539
03-10 2021
Kl. 11:00
Korup IF Skamby/Hårslev Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
9
-
1
493538
03-10 2021
Kl. 13:00
Morud/Veflinge Skovby GF Veflinge Stadion
Udehold taberdømt
499429
03-10 2021
Kl. 13:30
Søhus Stige (2) Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
493432 on
06-10 2021
Kl. 18:30
Lumby IF 88 Særslev BK Lumby 88.s anlæg
6
-
0
459799 on
06-10 2021
Kl. 19:30
OKS (6) Skamby/Hårslev OKSON-Park
Udehold taberdømt
501457
09-10 2021
Kl. 13:00
KRFK Morud/Veflinge Krogsbølle Stadion
0
-
0
503165
09-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
503129
10-10 2021
Kl. 10:00
OKS (6) Lumby IF 88 OKSON-Park
5
-
4
502832
10-10 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Chang (1) Særslev Stadion
2
-
5
503164
10-10 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Søhus Stige (2) Skamby Stadion
Hjemmehold taberdømt
499475
10-10 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Korup IF Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
489321
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Skamby/Hårslev Morud/Veflinge Skamby Stadion
0
-
3
459561
on
13-10 2021
Kl. 19:00
Søhus Stige (2) OKS (6) Rema 1000 Arena Søhus
1
-
1
503169
16-10 2021
Kl. 13:00
Korup IF KRFK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3
-
5
503170
16-10 2021
Kl. 13:00
Søhus Stige (2) Skovby GF Rema 1000 Arena Søhus
Udehold taberdømt
503166
16-10 2021
Kl. 15:00
Lumby IF 88 Oversidder Lumby 88.s anlæg
503179
17-10 2021
Kl. 11:00
Oversidder Skamby/Hårslev
503168
on
20-10 2021
Kl. 18:30
Morud/Veflinge Særslev BK MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
4
-
2
503230 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder Skamby/Hårslev
503180
23-10 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Oversidder Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
503212
24-10 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Korup IF Særslev Stadion
4
-
7
503211
24-10 2021
Kl. 13:00
KRFK Søhus Stige (2) Krogsbølle Stadion
3
-
4
503229 on
27-10 2021
Kl. 18:30
Lumby IF 88 Chang (1) Lumby 88.s anlæg
1
-
1
503167
to
28-10 2021
Kl. 19:00
Chang (1) OKS (6) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
6
-
1
503257
30-10 2021
Kl. 13:00
Korup IF OKS (6) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
9
-
0
503264
30-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder KRFK
503233
31-10 2021
Kl. 10:00
Chang (1) Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
503258
31-10 2021
Kl. 11:00
Søhus Stige (2) Særslev BK Rema 1000 Arena Søhus
9
-
2
503267
31-10 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Skovby GF Hårslev Stadion
Udehold taberdømt
503253
on
03-11 2021
Kl. 18:30
Morud/Veflinge Lumby IF 88 MORUD VVS-EL STADION, Kunstgræs
2
-
1
503228
06-11 2021
Kl. 13:00
OKS (6) Morud/Veflinge OKSON-Park
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.08.21: Posten (5) tilmeldt.

19.08.21: Søndersø BK (1) trukket - overført til Serie 3.

19.08.21: Marienlyst trukket - overført til Serie 3.

25.08:21: Posten (5) trukket.

01.09.21: OKS (6) tilmeldt.

23.09.21: Skovby GF trukket.

Log ind