MENU

Herre S4 - Efterår 2021, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
459597
fr
20-08 2021
Kl. 17:15
Lumby IF 88 Korup IF Lumby 88.s anlæg
1 - 5
459643
21-08 2021
Kl. 11:00
Chang (1) Morud/Veflinge Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
459362
22-08 2021
Kl. 10:00
Skovby GF Oversidder Skovby Stadion
459378
22-08 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Oversidder Særslev Stadion
459376
22-08 2021
Kl. 15:00
KRFK Skamby/Hårslev Krogsbølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

459776
on
25-08 2021
Kl. 18:45
Søhus Stige (2) Lumby IF 88 Rema 1000 Arena Søhus
3 - 3
459796 fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Oversidder Morud/Veflinge
459770
28-08 2021
Kl. 11:00
Korup IF Chang (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 2
459768
28-08 2021
Kl. 15:00
Skovby GF KRFK Skovby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

459777
29-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder OKS (6)
459800 fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Lumby IF 88 Oversidder Lumby 88.s anlæg
459801
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Chang (1) Søhus Stige (2) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 2
459798
05-09 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Skovby GF Særslev Stadion
9 - 2
459797
05-09 2021
Kl. 13:00
KRFK Oversidder Krogsbølle Stadion
459802
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
Morud/Veflinge Korup IF Veflinge Stadion
4 - 1
459807
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Søhus Stige (2) Morud/Veflinge Rema 1000 Arena Søhus
3 - 1
459805 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Skovby GF OKS (6) Skovby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

459822 fr
10-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Korup IF
459809
11-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Chang (1)
459811
12-09 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Lumby IF 88 Skamby Stadion
4 - 6
459806
12-09 2021
Kl. 13:00
KRFK Særslev BK Roerslev Stadion
13 - 1
488418 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Chang (1) Skamby/Hårslev Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
UHT

Udehold taberdømt

459861
18-09 2021
Kl. 11:00
OKS (6) KRFK OKSON-Park
0 - 0
488622
18-09 2021
Kl. 13:00
Morud/Veflinge Oversidder Veflinge Stadion
459860
19-09 2021
Kl. 10:00
Særslev BK Oversidder Særslev Stadion
488688 ma
20-09 2021
Kl. 17:50
Korup IF Søhus Stige (2) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
459795 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Skamby/Hårslev Særslev BK Skamby Stadion
459880 on
22-09 2021
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Skovby GF Lumby 88.s anlæg
488695
25-09 2021
Kl. 14:00
KRFK Lumby IF 88 Roerslev Stadion
488702
25-09 2021
Kl. 15:00
Oversidder Korup IF
488692
25-09 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Chang (1) Skovby Stadion
982594
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Søhus Stige (2)
489321
26-09 2021
Kl. 11:00
Skamby/Hårslev Morud/Veflinge Skamby Stadion
488701
26-09 2021
Kl. 11:00
Særslev BK OKS (6) Særslev Stadion
493537 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Chang (1) KRFK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
459561
02-10 2021
Kl. 11:00
OKS (6) Søhus Stige (2) OKSON-Park
493381
03-10 2021
Kl. 10:00
OKS (6) Oversidder OKSON-Park
493539
03-10 2021
Kl. 11:00
Korup IF Skamby/Hårslev Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
493538
03-10 2021
Kl. 13:00
Morud/Veflinge Skovby GF Veflinge Stadion
493432
03-10 2021
Kl. 13:00
Lumby IF 88 Særslev BK Lumby 88.s anlæg
499429
03-10 2021
Kl. 13:30
Søhus Stige (2) Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
459799 on
06-10 2021
Kl. 18:45
OKS (6) Skamby/Hårslev OKSON-Park
501457
09-10 2021
Kl. 13:00
KRFK Morud/Veflinge Krogsbølle Stadion
503165
09-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
503129
10-10 2021
Kl. 10:00
OKS (6) Lumby IF 88 OKSON-Park
502832
10-10 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Chang (1) Særslev Stadion
503164
10-10 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Søhus Stige (2) Skamby Stadion
499475
10-10 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Korup IF Skovby Stadion
503167 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Chang (1) OKS (6) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
503169
16-10 2021
Kl. 13:00
Korup IF KRFK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
503170
16-10 2021
Kl. 13:00
Søhus Stige (2) Skovby GF Rema 1000 Arena Søhus
503168
16-10 2021
Kl. 15:00
Morud/Veflinge Særslev BK Veflinge Stadion
503166
16-10 2021
Kl. 15:00
Lumby IF 88 Oversidder Lumby 88.s anlæg
503179
17-10 2021
Kl. 11:00
Oversidder Skamby/Hårslev
503230 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder Skamby/Hårslev
503229
23-10 2021
Kl. 15:00
Lumby IF 88 Chang (1) Lumby 88.s anlæg
503180
23-10 2021
Kl. 15:00
Skovby GF Oversidder Skovby Stadion
503228
24-10 2021
Kl. 10:00
OKS (6) Morud/Veflinge OKSON-Park
503212
24-10 2021
Kl. 11:00
Særslev BK Korup IF Særslev Stadion
503211
24-10 2021
Kl. 13:00
KRFK Søhus Stige (2) Krogsbølle Stadion
503257
30-10 2021
Kl. 13:00
Korup IF OKS (6) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
503253
30-10 2021
Kl. 15:00
Morud/Veflinge Lumby IF 88 Veflinge Stadion
503264
30-10 2021
Kl. 15:00
Oversidder KRFK
503233
31-10 2021
Kl. 10:00
Chang (1) Oversidder Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
503258
31-10 2021
Kl. 11:00
Søhus Stige (2) Særslev BK Rema 1000 Arena Søhus
503267
31-10 2021
Kl. 13:00
Skamby/Hårslev Skovby GF Hårslev Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.08.21: Posten (5) tilmeldt.

19.08.21: Søndersø BK (1) trukket - overført til Serie 3.

19.08.21: Marienlyst trukket - overført til Serie 3.

25.08:21: Posten (5) trukket.

01.09.21: OKS (6) tilmeldt.

Log ind