MENU

Herre S2-kval - Forår 2022, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
829251
02-04 2022
Kl. 11:45
Marstal/Rise Rudkøbing BK Marstal Stadion
0
-
3
829252
02-04 2022
Kl. 15:00
OB Stenstrup IF OB-Ådalen
2
-
5
829249
02-04 2022
Kl. 15:00
Højby S & G Hesselager Fodbold Højby Skole
1
-
2
829250
02-04 2022
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Holluf Pile-Tornbjerg IF Ulbølle Stadion
4
-
1
829254
02-04 2022
Kl. 15:00
Kirkeby IF B1913 (1) Kirkeby skole
Udehold taberdømt
829253
02-04 2022
Kl. 15:30
ØB (1) Oversidder ØB.s Anlæg
829259
09-04 2022
Kl. 10:15
Holluf Pile-Tornbjerg IF Marstal/Rise Holluf Pile skole
5
-
2
829260
09-04 2022
Kl. 15:00
Hesselager Fodbold B1913 (1) Hesselager Stadion
Udehold taberdømt
829255
09-04 2022
Kl. 15:00
Højby S & G Egebjerg Fodbold Højby Skole
3
-
0
829256
09-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Kirkeby IF
829257
09-04 2022
Kl. 15:00
Stenstrup IF ØB (1) Stenstrup Sportsplads
3
-
3
829258
09-04 2022
Kl. 15:00
Rudkøbing BK OB Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
0
829262
to
14-04 2022
Kl. 15:00
Marstal/Rise Højby S & G Marstal Stadion
1
-
1
829261
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Hesselager Fodbold Ulbølle Stadion
2
-
0
829264
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
ØB (1) Rudkøbing BK ØB.s Anlæg
2
-
2
829265
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Kirkeby IF Stenstrup IF Kirkeby skole
1
-
5
829266 fr
15-04 2022
Kl. 11:00
B1913 (1) Oversidder Campus Road
829271 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Holluf Pile-Tornbjerg IF ØB (1) Holluf Pile skole
0
-
2
829268
24-04 2022
Kl. 10:45
Egebjerg Fodbold Marstal/Rise Ulbølle Stadion
5
-
1
829269
24-04 2022
Kl. 11:00
Stenstrup IF B1913 (1) Stenstrup Sportsplads
Udehold taberdømt
829272
24-04 2022
Kl. 11:00
Hesselager Fodbold Oversidder Hesselager Stadion
829267
24-04 2022
Kl. 11:00
Højby S & G OB Højby Skole
2
-
4
829270
ti
26-04 2022
Kl. 18:45
Rudkøbing BK Kirkeby IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
3
-
5
829263
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
OB Holluf Pile-Tornbjerg IF OB-Ådalen
5
-
1
829275 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
ØB (1) Højby S & G ØB.s Anlæg
1
-
0
829274
30-04 2022
Kl. 15:00
OB Egebjerg Fodbold OB-Ådalen
4
-
1
829276
30-04 2022
Kl. 15:00
Kirkeby IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Kirkeby skole
0
-
6
829278
30-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Stenstrup IF
829273
01-05 2022
Kl. 11:45
Marstal/Rise Hesselager Fodbold Marstal Stadion
0
-
2
830234
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Højby S & G Kirkeby IF Højby Skole
2
-
1
831122 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Rudkøbing BK Oversidder Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
831117
07-05 2022
Kl. 12:20
Marstal/Rise OB Marstal Stadion
1
-
2
831124
07-05 2022
Kl. 15:00
Hesselager Fodbold Stenstrup IF Hesselager Stadion
3
-
5
830235
ti
10-05 2022
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold ØB (1) Ulbølle Stadion
1
-
5
831123 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF B1913 (1) Holluf Pile skole
5
-
2
831130
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Stenstrup IF Rudkøbing BK Stenstrup Sportsplads
6
-
3
831126
15-05 2022
Kl. 10:15
ØB (1) Marstal/Rise ØB.s Anlæg
6
-
0
831127
15-05 2022
Kl. 11:00
Kirkeby IF Egebjerg Fodbold Kirkeby skole
1
-
1
831129
15-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Holluf Pile-Tornbjerg IF
831128
15-05 2022
Kl. 18:45
B1913 (1) Højby S & G Campus Road
1
-
0
831125
ti
17-05 2022
Kl. 18:45
OB Hesselager Fodbold OB-Ådalen
2
-
2
831131
22-05 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Oversidder Højby Skole
831132
22-05 2022
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold B1913 (1) Ulbølle Stadion
Udehold taberdømt
831134
22-05 2022
Kl. 11:00
OB ØB (1) OB-Ådalen
3
-
1
831135
22-05 2022
Kl. 11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Stenstrup IF Holluf Pile skole
Hjemmehold taberdømt
831136
22-05 2022
Kl. 11:00
Hesselager Fodbold Rudkøbing BK Hesselager Stadion
2
-
1
831133
22-05 2022
Kl. 11:45
Marstal/Rise Kirkeby IF Marstal Stadion
4
-
0
840202
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Kirkeby IF OB Kirkeby skole
0
-
3
840256 fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Oversidder Egebjerg Fodbold
840255
28-05 2022
Kl. 10:15
B1913 (1) Marstal/Rise Campus Road
2
-
1
842083
28-05 2022
Kl. 15:00
Stenstrup IF Højby S & G Stenstrup Sportsplads
3
-
3
842084
28-05 2022
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Udehold taberdømt
840164
28-05 2022
Kl. 15:00
ØB (1) Hesselager Fodbold ØB.s Anlæg
2
-
1
842091
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Kirkeby IF Hesselager Fodbold Kirkeby skole
0
-
4
829277
04-06 2022
Kl. 15:00
B1913 (1) Rudkøbing BK Campus Road
3
-
2
842090
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Holluf Pile-Tornbjerg IF Hesselager Stadion
4
-
1
842086
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold Stenstrup IF Ulbølle Stadion
1
-
0
842088 fr
10-06 2022
Kl. 18:45
OB B1913 (1) OB-Ådalen
0
-
4
842089
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
ØB (1) Kirkeby IF ØB.s Anlæg
0
-
3
842087
11-06 2022
Kl. 11:45
Marstal/Rise Oversidder Marstal Stadion
842085
12-06 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Rudkøbing BK Højby Skole
1
-
1
842096
18-06 2022
Kl. 15:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Højby S & G Holluf Pile skole
3
-
2
842092
19-06 2022
Kl. 10:45
B1913 (1) ØB (1) Campus Road
3
-
0
842093
19-06 2022
Kl. 10:45
Oversidder OB
842094
19-06 2022
Kl. 10:45
Stenstrup IF Marstal/Rise Stenstrup Sportsplads
3
-
2
842095
19-06 2022
Kl. 10:45
Rudkøbing BK Egebjerg Fodbold Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

11.03.22: Thurø BK af 1920 trukket.

 

Log ind