MENU

Kvinde Albaniserien - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
996535
03-04 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Søhus Stige SEF Energi Arena - Tåsinge
0
-
4
373669
03-04 2022
Kl. 15:00
Strib IF Stige Boldklub 2017 Båring GF.s anlæg
3
-
1
373674
09-04 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Stige Boldklub 2017 Rema 1000 Arena Søhus
3
-
1
373672
10-04 2022
Kl. 11:00
DSIO MG & BK Provstegårdsskolen
0
-
0
373670
ma
18-04 2022
Kl. 17:00
Tåsinge f. B. Kildemosens BK SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
373675
23-04 2022
Kl. 15:00
Kildemosens BK Søhus Stige Kildemosens anlæg
0
-
4
373676
24-04 2022
Kl. 13:00
ØB Tåsinge f. B. ØB.s Anlæg
10
-
0
373678
24-04 2022
Kl. 15:00
Strib IF DSIO Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
1
373677
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
MG & BK Odense Q MG & BK.s anlæg
3
-
1
373683
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Kildemosens BK ØB Kildemosens anlæg
2
-
1
374089 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Søhus Stige Oure Fodbold Akademi Rema 1000 Arena Søhus
1
-
0
373682
30-04 2022
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. MG & BK SEF Energi Arena - Tåsinge
0
-
5
373684
30-04 2022
Kl. 15:00
DSIO Stige Boldklub 2017 Provstegårdsskolen
3
-
3
374069
30-04 2022
Kl. 15:00
Odense Q Strib IF Marienlystcentret
Hjemmehold taberdømt
373679
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Oure Fodbold Akademi Hauge Gruppen Arena
3
-
0
374099
08-05 2022
Kl. 11:00
MG & BK Kildemosens BK MG & BK.s anlæg
2
-
4
374101
08-05 2022
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 Odense Q Hauge Gruppen Arena
Udehold taberdømt
374098
08-05 2022
Kl. 13:00
ØB Søhus Stige ØB.s Anlæg
3
-
1
374139
08-05 2022
Kl. 17:00
Oure Fodbold Akademi DSIO Oure Idrætsskole
1
-
4
997321
on
11-05 2022
Kl. 18:30
ØB DSIO ØB.s Anlæg
2
-
2
373668
on
11-05 2022
Kl. 19:00
MG & BK Oure Fodbold Akademi MG & BK.s anlæg
5
-
0
402761
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Strib IF Søhus Stige Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
4
996536
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Kildemosens BK Odense Q Kildemosens anlæg
1
-
1
374100
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Strib IF Tåsinge f. B. Strib fritids- & aktivitetscenter
11
-
0
374147
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Odense Q Oure Fodbold Akademi Marienlystcentret
3
-
2
374141
21-05 2022
Kl. 15:00
Kildemosens BK Strib IF Kildemosens anlæg
4
-
2
374148
22-05 2022
Kl. 11:00
Søhus Stige DSIO Rema 1000 Arena Søhus
4
-
1
374140
22-05 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Stige Boldklub 2017 SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
5
374142
22-05 2022
Kl. 13:00
ØB MG & BK ØB.s Anlæg
1
-
2
402755
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
DSIO Odense Q Provstegårdsskolen
1
-
2
374149
28-05 2022
Kl. 15:00
MG & BK Søhus Stige MG & BK.s anlæg
6
-
2
374150
28-05 2022
Kl. 15:00
Strib IF ØB Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
4
402744
28-05 2022
Kl. 15:00
Stige Boldklub 2017 Kildemosens BK Hauge Gruppen Arena
3
-
1
402754 ti
31-05 2022
Kl. 18:45
Oure Fodbold Akademi Tåsinge f. B. Oure Idrætsskole
6
-
1
373673 fr
03-06 2022
Kl. 18:45
Odense Q ØB Marienlystcentret
Hjemmehold taberdømt
402759
on
08-06 2022
Kl. 18:00
MG & BK Strib IF MG & BK.s anlæg
1
-
1
402757
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Oure Fodbold Akademi Kildemosens anlæg
5
-
1
402760
11-06 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Odense Q Rema 1000 Arena Søhus
8
-
0
402758
12-06 2022
Kl. 11:00
ØB Stige Boldklub 2017 ØB.s Anlæg
2
-
0
402756
ti
14-06 2022
Kl. 19:30
Tåsinge f. B. DSIO SEF Energi Arena - Tåsinge
0
-
4
373671 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Oure Fodbold Akademi Strib IF Oure Idrætsskole
3
-
0
402762
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 MG & BK Hauge Gruppen Arena
0
-
2
402763
19-06 2022
Kl. 11:00
Oure Fodbold Akademi ØB Oure Idrætsskole
2
-
1
402764
19-06 2022
Kl. 11:00
DSIO Kildemosens BK Provstegårdsskolen
0
-
11
402765
19-06 2022
Kl. 11:00
Odense Q Tåsinge f. B. Marienlystcentret
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

22.03.22: Dalum/Næsby overført til KsV.

12.04.22: Oure FA overført fra KsV.

Log ind