MENU

Kvinde S1 - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
741343 on
30-03 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 Oversidder Boe Byg Arena - Svanninge
741341
02-04 2022
Kl. 13:00
B1913 Otterup Bold- og Idrætsklub Campus Road
1
-
8
741344
03-04 2022
Kl. 13:00
OKS Bolbro G & IF OKSON-Park
0
-
2
741342 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Kildemosens BK
741346
on
06-04 2022
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. SFF 2015 Carl Nielsen Hallen
2
-
1
741352
10-04 2022
Kl. 11:00
Bolbro G & IF Oversidder Bolbro-Parken
741345 ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder OKS
741350
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Tarup/Paarup IF Intersport Arena
3
-
2
761692
23-04 2022
Kl. 11:00
OKS Oversidder OKSON-Park
741356
23-04 2022
Kl. 14:00
SFF 2015 Otterup Bold- og Idrætsklub Boe Byg Arena - Svanninge
Hjemmehold taberdømt
741353
24-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Nr. Lyndelse / Søby F.C.
741355
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
B1913 Bolbro G & IF Campus Road
2
-
2
809764 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena
813716
01-05 2022
Kl. 13:00
Bolbro G & IF Tarup/Paarup IF Bolbro-Parken
1
-
2
761693 ma
02-05 2022
Kl. 18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C. OKS Carl Nielsen Hallen
0
-
0
813715
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK SFF 2015 Kildemosens anlæg
1
-
5
813714 to
05-05 2022
Kl. 18:45
Oversidder B1913
813721
08-05 2022
Kl. 13:00
OKS B1913 OKSON-Park
4
-
2
813719
08-05 2022
Kl. 15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Otterup Bold- og Idrætsklub Carl Nielsen Hallen
2
-
3
813717
08-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder Kildemosens BK
813720
ma
09-05 2022
Kl. 19:15
SFF 2015 Bolbro G & IF Boe Byg Arena - Svanninge
3
-
2
741351
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK B1913 Røde Stjerne - Falen
1
-
3
813718 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
741340 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Home Tarup Park
Hjemmehold taberdømt
741354 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Kildemosens BK Home Tarup Park
Hjemmehold taberdømt
813841
21-05 2022
Kl. 10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub OKS Intersport Arena
2
-
3
813844
21-05 2022
Kl. 13:00
Bolbro G & IF Oversidder Bolbro-Parken
813840
22-05 2022
Kl. 11:00
B1913 Tarup/Paarup IF Campus Road
Udehold taberdømt
813842 ti
24-05 2022
Kl. 18:45
Oversidder SFF 2015
813847
28-05 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Kildemosens BK Intersport Arena
Udehold taberdømt
813849
29-05 2022
Kl. 11:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
Udehold taberdømt
813845
29-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
813843
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Kildemosens anlæg
1
-
3
813948
04-06 2022
Kl. 13:00
Bolbro G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bolbro-Parken
2
-
8
813848
ti
07-06 2022
Kl. 18:45
SFF 2015 B1913 Boe Byg Arena - Svanninge
4
-
1
813846
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Bolbro G & IF Carl Nielsen Hallen
1
-
1
813945
12-06 2022
Kl. 11:00
B1913 Oversidder Campus Road
813947
12-06 2022
Kl. 13:00
OKS Kildemosens BK OKSON-Park
8
-
0
813944
12-06 2022
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF SFF 2015 Home Tarup Park
Hjemmehold taberdømt
813946 ti
14-06 2022
Kl. 18:45
Oversidder Nr. Lyndelse / Søby F.C.
814041
fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Kildemosens BK Bolbro G & IF Kildemosens anlæg
2
-
1
813951
18-06 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena
814040
18-06 2022
Kl. 14:00
SFF 2015 OKS Boe Byg Arena - Svanninge
2
-
0
813949
18-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
813950
18-06 2022
Kl. 15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. B1913 Carl Nielsen Hallen
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

23.03.22: Vindinge BK trukket.

23.03.22: FC Odense trukket.

 

Log ind