MENU

Herre AS-kval - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
820557
02-04 2022
Kl. 14:30
KFUM Søhus Stige KFUM-parken
1 - 2
820558
02-04 2022
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF OKS Glamsbjerg Kunstgræsbane
0 - 2
820561
02-04 2022
Kl. 15:00
Allesø GF SFF 2015 Allesø / Spurvelundsskolen
5 - 0
820559
03-04 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK KRFK Netplan Arena
2 - 5
820560
03-04 2022
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) B.67 Munke Mose
1 - 2
820562
03-04 2022
Kl. 11:00
Nyborg G & IF SUB Ullerslev Idrætscenter Nyborg
4 - 2
820568
to
07-04 2022
Kl. 18:15
Søhus Stige SUB Ullerslev Rema 1000 Arena Søhus
4 - 1
820564
09-04 2022
Kl. 15:00
SFF 2015 Nyborg G & IF Faaborg Stadion
1 - 2
820567
09-04 2022
Kl. 15:00
OKS Aarslev BK OKSON-Park
Udehold taberdømt
820566
10-04 2022
Kl. 11:00
KRFK UTOPIA ( F.K.) Roerslev Stadion
3 - 3
820569
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Søhus Stige Glamsbjerg Stadion
2 - 1
820572
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Allesø GF KRFK Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 1
820573
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Nyborg G & IF B.67 Idrætscenter Nyborg
7 - 1
820570
16-04 2022
Kl. 15:00
Aarslev BK KFUM Netplan Arena
0 - 2
820571 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
UTOPIA ( F.K.) OKS Munke Mose
3 - 1
820577
23-04 2022
Kl. 15:00
B.67 SUB Ullerslev B 67-Parken
0 - 2
820578
23-04 2022
Kl. 15:00
KRFK Nyborg G & IF Krogsbølle Stadion
2 - 4
820580
23-04 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige SFF 2015 Rema 1000 Arena Søhus
1 - 1
820575
24-04 2022
Kl. 11:00
KFUM UTOPIA ( F.K.) KFUM-parken
2 - 1
820576
24-04 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Aarslev BK Glamsbjerg Stadion
3 - 0
820579
24-04 2022
Kl. 11:00
OKS Allesø GF OKSON-Park
3 - 1
820585
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
SUB Ullerslev KRFK Ullerslev Stadion
2 - 1
820582
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
UTOPIA ( F.K.) Glamsbjerg IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
2 - 4
820583
30-04 2022
Kl. 15:00
Allesø GF KFUM Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 4
820584
30-04 2022
Kl. 15:00
Nyborg G & IF OKS Idrætscenter Nyborg
2 - 2
820581
01-05 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK Søhus Stige Netplan Arena
3 - 1
820586
01-05 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 B.67 Faaborg Stadion
0 - 3
820587
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
KFUM Nyborg G & IF KFUM-parken
2 - 4
820592
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Søhus Stige B.67 Rema 1000 Arena Søhus
1 - 2
820588
07-05 2022
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Allesø GF Glamsbjerg Stadion
3 - 0
820590
07-05 2022
Kl. 15:00
KRFK SFF 2015 Krogsbølle Stadion
5 - 0
820591
07-05 2022
Kl. 15:00
OKS SUB Ullerslev OKSON-Park
0 - 2
820589
08-05 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK UTOPIA ( F.K.) Netplan Arena
6 - 0
820563
ti
10-05 2022
Kl. 18:45
KFUM Glamsbjerg IF KFUM-parken
1 - 0
820597
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 OKS Faaborg Stadion
2 - 5
820598
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
B.67 KRFK B 67-Parken
2 - 0
820595
14-05 2022
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Glamsbjerg IF Idrætscenter Nyborg
1 - 1
820596
14-05 2022
Kl. 15:15
SUB Ullerslev KFUM Skellerup Sportsplads
0 - 4
820593
15-05 2022
Kl. 11:00
UTOPIA ( F.K.) Søhus Stige Munke Mose
6 - 0
820594
15-05 2022
Kl. 11:00
Allesø GF Aarslev BK Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 2
820601
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Aarslev BK Nyborg G & IF Netplan Arena
1 - 1
820628
21-05 2022
Kl. 15:00
UTOPIA ( F.K.) Allesø GF Munke Mose
2 - 1
820629
21-05 2022
Kl. 15:00
OKS B.67 OKSON-Park
3 - 0
820630
21-05 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige KRFK Rema 1000 Arena Søhus
3 - 2
820600
22-05 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF SUB Ullerslev Glamsbjerg Stadion
1 - 1
820599
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
KFUM SFF 2015 KFUM-parken
0 - 1
820631
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Allesø GF Søhus Stige Allesø / Spurvelundsskolen
3 - 2
820633
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
SUB Ullerslev Aarslev BK Ullerslev Stadion
6 - 2
820635
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
B.67 KFUM B 67-Parken
3 - 1
820632
29-05 2022
Kl. 11:00
Nyborg G & IF UTOPIA ( F.K.) Idrætscenter Nyborg
5 - 4
820634
29-05 2022
Kl. 11:00
SFF 2015 Glamsbjerg IF Faaborg Stadion
0 - 1
820636
29-05 2022
Kl. 11:00
KRFK OKS Krogsbølle Stadion
1 - 2
820565
to
02-06 2022
Kl. 18:45
B.67 Allesø GF B 67-Parken
0 - 0
820574
to
02-06 2022
Kl. 19:00
SUB Ullerslev SFF 2015 Ullerslev Stadion
1 - 1
820640
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
UTOPIA ( F.K.) SUB Ullerslev Munke Mose
1 - 2
820642
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Søhus Stige OKS Rema 1000 Arena Søhus
1 - 3
820637
11-06 2022
Kl. 15:00
KFUM KRFK KFUM-parken
0 - 3
820638
11-06 2022
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF B.67 Glamsbjerg Stadion
1 - 0
820639
11-06 2022
Kl. 15:00
Aarslev BK SFF 2015 Netplan Arena
3 - 2
820641
12-06 2022
Kl. 11:00
Allesø GF Nyborg G & IF Allesø / Spurvelundsskolen
0 - 2
820643
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Søhus Stige Idrætscenter Nyborg
1 - 2
820644
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
SUB Ullerslev Allesø GF Ullerslev Stadion
4 - 0
820645
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
SFF 2015 UTOPIA ( F.K.) Faaborg Stadion
1 - 3
820646
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
B.67 Aarslev BK B 67-Parken
5 - 4
820647
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
KRFK Glamsbjerg IF Krogsbølle Stadion
2 - 1
820648 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
OKS KFUM OKSON-Park
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Playoffkampen mellem nr. 4 og nr. 11 i Albaniserien afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.

I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 4 rykker derfor direkte op i Albaniserien.

Log ind