MENU

Herre S1-kval - Forår 2022, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821206
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
S.f.B. Oure Fodbold Akademi SfB Ryttervej
2
-
1
821203
02-04 2022
Kl. 11:00
Posten FC BiH Odense BK Posten Park
6
-
3
821199
03-04 2022
Kl. 11:00
B1913 Krarup Espe Fodbold Campus Road
0
-
2
821200
03-04 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK Tårup IF Østbyens Stadion
0
-
6
821204
03-04 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
821205
03-04 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Ringe BK SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
1
821211
09-04 2022
Kl. 13:00
Tårup IF Posten Frørup Andelskasse Arena
4
-
0
821207
10-04 2022
Kl. 11:00
B1913 Stjernen BK Campus Road
0
-
3
821208
10-04 2022
Kl. 11:00
Ringe BK S.f.B. OK Arena Ringe
3
-
0
821209
10-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Tåsinge f. B.
821210
10-04 2022
Kl. 11:00
FC BiH Odense Dalum IF Ejbyskolen
2
-
2
821214
to
14-04 2022
Kl. 10:00
Posten B1913 BK Posten Park
2
-
2
821215
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Tårup IF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
7
821216
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. FC BiH Odense SEF Energi Arena - Tåsinge
14
-
0
821217 to
14-04 2022
Kl. 11:00
S.f.B. Oversidder SfB Ryttervej
821218
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Oure Fodbold Akademi Ringe BK Oure Idrætsskole
0
-
3
821213
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK Krarup Espe Fodbold Østbyens Stadion
0
-
3
821212
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Krarup Espe Fodbold Oure Fodbold Akademi Espe Hallen (ude)
4
-
1
821221 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Oversidder Oure Fodbold Akademi
821220
23-04 2022
Kl. 15:00
Stjernen BK Posten Østbyens Stadion
2
-
1
821222
23-04 2022
Kl. 15:00
FC BiH Odense S.f.B. Ejbyskolen
Udehold taberdømt
821254
23-04 2022
Kl. 15:00
Tårup IF Tåsinge f. B. Frørup Andelskasse Arena
3
-
3
821255
23-04 2022
Kl. 15:00
Krarup Espe Fodbold Ringe BK Espe Hallen (ude)
1
-
1
821219
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
B1913 Dalum IF Campus Road
1
-
1
821260 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
S.f.B. Tårup IF SfB Ryttervej
Hjemmehold taberdømt
821256
30-04 2022
Kl. 15:00
Posten Krarup Espe Fodbold BK Posten Park
0
-
2
821258
01-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Stjernen BK Rema 1000 Park - Dalum
2
-
1
821259
01-05 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. B1913 SEF Energi Arena - Tåsinge
Udehold taberdømt
821261
01-05 2022
Kl. 11:00
Oure Fodbold Akademi FC BiH Odense Oure Idrætsskole
7
-
1
821262
01-05 2022
Kl. 11:00
Ringe BK Oversidder OK Arena Ringe
821264
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Stjernen BK Tåsinge f. B. Østbyens Stadion
2
-
1
821265
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Posten Dalum IF BK Posten Park
1
-
2
821267 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Tårup IF Oure Fodbold Akademi Frørup Andelskasse Arena
3
-
1
821268 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Krarup Espe Fodbold Oversidder Espe Hallen (ude)
821266
08-05 2022
Kl. 11:00
FC BiH Odense Ringe BK Ejbyskolen
1
-
3
821263 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
B1913 S.f.B. Campus Road
Udehold taberdømt
821273
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Ringe BK Tårup IF OK Arena Ringe
1
-
1
821269
14-05 2022
Kl. 15:00
Dalum IF Krarup Espe Fodbold Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
821270
14-05 2022
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. Posten SEF Energi Arena - Tåsinge
4
-
1
821271
14-05 2022
Kl. 15:00
S.f.B. Stjernen BK SfB Ryttervej
1
-
2
821274
14-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder FC BiH Odense
821272 ma
16-05 2022
Kl. 18:45
Oure Fodbold Akademi B1913 Oure Idrætsskole
1
-
4
821276
21-05 2022
Kl. 15:00
Stjernen BK Oure Fodbold Akademi Østbyens Stadion
4
-
2
821277
21-05 2022
Kl. 15:00
Posten S.f.B. BK Posten Park
Udehold taberdømt
821278
21-05 2022
Kl. 15:00
Dalum IF Tåsinge f. B. Rema 1000 Park - Dalum
3
-
3
821279
21-05 2022
Kl. 15:00
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
821283
21-05 2022
Kl. 15:00
Krarup Espe Fodbold FC BiH Odense Espe Hallen (ude)
4
-
0
821275
22-05 2022
Kl. 11:00
B1913 Ringe BK Campus Road
2
-
0
821284
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Krarup Espe Fodbold SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
821285
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
S.f.B. Dalum IF SfB Ryttervej
4
-
4
821348
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Ringe BK Stjernen BK OK Arena Ringe
1
-
2
821368
29-05 2022
Kl. 11:00
FC BiH Odense Tårup IF Ejbyskolen
0
-
10
821367
29-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder B1913
822951
fr
03-06 2022
Kl. 18:45
FC BiH Odense Stjernen BK Ejbyskolen
0
-
9
821287
ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Posten Oure Fodbold Akademi BK Posten Park
3
-
3
822182
to
09-06 2022
Kl. 18:45
Dalum IF Oure Fodbold Akademi Rema 1000 Park - Dalum
2
-
6
822910
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Krarup Espe Fodbold Tårup IF Espe Hallen (ude)
2
-
1
821370
12-06 2022
Kl. 11:00
Stjernen BK Oversidder Østbyens Stadion
822183
12-06 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. S.f.B. SEF Energi Arena - Tåsinge
Udehold taberdømt
821571
12-06 2022
Kl. 15:00
Posten Ringe BK BK Posten Park
1
-
4
821369
ma
13-06 2022
Kl. 18:30
B1913 FC BiH Odense Campus Road
7
-
0
822962
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Tårup IF B1913 Frørup Andelskasse Arena
2
-
1
822930
18-06 2022
Kl. 14:15
Oure Fodbold Akademi Tåsinge f. B. Oure Idrætsskole
2
-
6
822931
18-06 2022
Kl. 15:00
Ringe BK Dalum IF OK Arena Ringe
Udehold taberdømt
822950
18-06 2022
Kl. 15:00
Oversidder Posten
822911
18-06 2022
Kl. 15:00
S.f.B. Krarup Espe Fodbold SfB Ryttervej
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

14.01.22: Nr. Lyndelse/Søby F.C. trukket.

 

Log ind