MENU

U16 drenge Liga 2 (2006) 11M - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
693865
12-03 2022
Kl. 13:00
Oversidder Røde Stjerne
693866
13-03 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF SGI/SSK Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
1
693868
13-03 2022
Kl. 13:00
Fraugde/Aarslev Nyborg G & IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
0
-
0
693867
13-03 2022
Kl. 15:00
Kolding B Vojens/Sommersted Mosevej Kunstgræsbane
2
-
2
693871
19-03 2022
Kl. 14:00
Røde Stjerne Fraugde/Aarslev Kunststofbanen, Hjalleseskolen
1
-
2
693870
20-03 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF Kolding B Idrætscenter Nyborg
Udehold taberdømt
693869
20-03 2022
Kl. 12:00
SGI/SSK Oversidder Guldager IC Kunstgræbane
693872
20-03 2022
Kl. 15:00
Vojens/Sommersted Tarup/Paarup IF Vojens Fritidscenter
1
-
1
693876
27-03 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF Røde Stjerne Idrætscenter Nyborg
4
-
1
693873
27-03 2022
Kl. 13:00
Oversidder Vojens/Sommersted
693874
27-03 2022
Kl. 14:30
Fraugde/Aarslev SGI/SSK Bellinge Stadion - kunstgræs
1
-
1
693875
27-03 2022
Kl. 15:00
Kolding B Tarup/Paarup IF Mosevej Kunstgræsbane
3
-
0
693880
02-04 2022
Kl. 11:00
Vojens/Sommersted Fraugde/Aarslev Vojens Fritidscenter
3
-
1
693878
02-04 2022
Kl. 14:00
SGI/SSK Nyborg G & IF Guldager IC Kunstgræbane
1
-
2
693877
03-04 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Tarup/P. IF - Kunststofbane
693879
03-04 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Kolding B Røde Stjerne - Falen
4
-
1
693883
09-04 2022
Kl. 11:00
Fraugde/Aarslev Tarup/Paarup IF Totalbanken Arena
2
-
1
693881
10-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Kolding B
693884
10-04 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF Vojens/Sommersted Idrætscenter Nyborg
4
-
3
693885 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Fraugde/Aarslev
693887
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Vojens/Sommersted Røde Stjerne Vojens Fritidscenter
1
-
0
693890
23-04 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Vojens/Sommersted Guldager Idrætscenter
2
-
0
693891
24-04 2022
Kl. 11:00
Fraugde/Aarslev Kolding B Totalbanken Arena
5
-
1
693892
24-04 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Tarup/Paarup IF Røde Stjerne - Falen
1
-
0
693889
24-04 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF Oversidder Idrætscenter Nyborg
693888
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Nyborg G & IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
0
-
4
693893
30-04 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Oversidder Røde Stjerne - Falen
693896
30-04 2022
Kl. 11:00
Vojens/Sommersted Kolding B Vojens Fritidscenter
1
-
2
693897
ma
02-05 2022
Kl. 18:15
Nyborg G & IF Fraugde/Aarslev Idrætscenter Nyborg
1
-
0
693886
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Kolding B SGI/SSK Mosevej Sportsplads
2
-
1
693901
08-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Vojens/Sommersted Tarup/P. IF - Kunststofbane
5
-
1
693898
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder SGI/SSK
693899
08-05 2022
Kl. 15:00
Kolding B Nyborg G & IF Mosevej Sportsplads
4
-
0
693902
14-05 2022
Kl. 11:00
Vojens/Sommersted Oversidder Vojens Fritidscenter
693903
14-05 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Fraugde/Aarslev Guldager Idrætscenter
0
-
2
693904
15-05 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Kolding B Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
2
693905
15-05 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Nyborg G & IF Røde Stjerne - Falen
4
-
2
693900
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Fraugde/Aarslev Røde Stjerne Totalbanken Arena
1
-
0
693895 to
19-05 2022
Kl. 19:00
SGI/SSK Tarup/Paarup IF Guldager Idrætscenter
1
-
2
693909
21-05 2022
Kl. 11:00
Fraugde/Aarslev Vojens/Sommersted Totalbanken Arena
0
-
2
693907
22-05 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF SGI/SSK Idrætscenter Nyborg
Udehold taberdømt
693906
22-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
693908
22-05 2022
Kl. 15:00
Kolding B Røde Stjerne Mosevej Sportsplads
1
-
1
693911
28-05 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Røde Stjerne Guldager Idrætscenter
5
-
3
693912
29-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Fraugde/Aarslev Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
0
693910
29-05 2022
Kl. 15:00
Kolding B Oversidder Mosevej Sportsplads
693913
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Vojens/Sommersted Nyborg G & IF Vojens Fritidscenter
3
-
1
693882
ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne SGI/SSK Røde Stjerne - Falen
2
-
2
693914
11-06 2022
Kl. 11:00
Fraugde/Aarslev Oversidder Totalbanken Arena
693915
11-06 2022
Kl. 13:00
SGI/SSK Kolding B Guldager Idrætscenter
3
-
5
693916
12-06 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Vojens/Sommersted Røde Stjerne - Falen
2
-
3
693917
12-06 2022
Kl. 11:30
Nyborg G & IF Tarup/Paarup IF Idrætscenter Nyborg
1
-
1
693921
fr
17-06 2022
Kl. 17:45
Tarup/Paarup IF Røde Stjerne Home Tarup Park
3
-
3
693919
18-06 2022
Kl. 11:00
Vojens/Sommersted SGI/SSK Vojens Fritidscenter
3
-
5
693920
18-06 2022
Kl. 15:00
Kolding B Fraugde/Aarslev Mosevej Sportsplads
2
-
0
693918
19-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Nyborg G & IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
250122: Haderslev overført til Liga 1. 
260122: Fraugde indtrådt på ledig plads. 
040322: Næsby overført til Liga 1. 

Log ind