MENU

U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- Forår 2022, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
930738
03-04 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Strib IF Intersport Arena
2 - 5
930741
03-04 2022
Kl. 11:00
Ringe BK (2) SSV Højfyn Ringe Stadion
0 - 2
930746
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Assens FC Dalum IF REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 1
930744
09-04 2022
Kl. 10:00
SSV Højfyn Glamsbjerg IF Albani Arena Skalbjerg
1 - 1
930743
09-04 2022
Kl. 13:00
Skamby/KRFK Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
3 - 3
930745
10-04 2022
Kl. 11:00
FEH Fodbold Ringe BK (2) Ebberup Hallen (ude)
7 - 0
930753
17-04 2022
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF FEH Fodbold Glamsbjerg Stadion
6 - 3
930754
17-04 2022
Kl. 11:00
Aarup BK SSV Højfyn Scankab Arena i Aarup
1 - 3
930752
ti
19-04 2022
Kl. 17:30
Ringe BK (2) Dalum IF Ringe Stadion
1 - 7
930751
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Assens FC Strib IF REMA 1000 Stadion - Assens
4 - 3
930758
23-04 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Glamsbjerg IF Dalum Stadion
2 - 4
930759
23-04 2022
Kl. 10:00
Strib IF Ringe BK (2) Strib fritids- & aktivitetscenter
6 - 1
930766
24-04 2022
Kl. 11:00
SSV Højfyn FEH Fodbold Albani Arena Skalbjerg
2 - 0
930742
ti
26-04 2022
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Aarup BK Glamsbjerg Stadion
4 - 0
930755
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK Assens FC Krogsbølle Stadion
2 - 1
930756
30-04 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub ERI Intersport Arena
2 - 3
930762
ma
02-05 2022
Kl. 18:15
Assens FC Otterup Bold- og Idrætsklub REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 0
930763
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Ringe BK (2) Skamby/KRFK Ringe Stadion
1 - 2
930765
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Aarup BK Dalum IF Scankab Arena i Aarup
2 - 3
930764
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Glamsbjerg IF Strib IF Glamsbjerg Stadion
9 - 0
930768
on
04-05 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Ringe BK (2) Intersport Arena
9 - 1
930771
07-05 2022
Kl. 10:00
Strib IF Aarup BK Strib fritids- & aktivitetscenter
3 - 0
931084
08-05 2022
Kl.
Næsby BK FEH Fodbold ALPI Arena Næsby
4 - 9
930769
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
ERI Assens FC Rantzausminde Hallen (ude)
1 - 2
930767
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK Glamsbjerg IF Skamby Stadion
1 - 3
930770
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Dalum IF SSV Højfyn Dalum Stadion
1 - 2
930757
to
12-05 2022
Kl. 18:00
FEH Fodbold Aarup BK Ebberup Hallen (ude)
3 - 6
930761 ma
16-05 2022
Kl. 19:15
ERI Næsby BK Rantzausminde Hallen (ude)
15 - 1
931088
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Aarup BK Skamby/KRFK Scankab Arena i Aarup
3 - 5
931087
on
18-05 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Otterup Bold- og Idrætsklub Glamsbjerg Stadion
3 - 0
931522
21-05 2022
Kl. 10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Aarup BK Intersport Arena
6 - 2
931525
21-05 2022
Kl. 10:00
Strib IF FEH Fodbold Strib fritids- & aktivitetscenter
12 - 1
931524
21-05 2022
Kl. 13:00
Assens FC Ringe BK (2) REMA 1000 Stadion - Assens
8 - 1
931523
22-05 2022
Kl. 11:00
ERI Glamsbjerg IF Rantzausminde Hallen (ude)
5 - 1
931089
on
25-05 2022
Kl. 18:00
SSV Højfyn Strib IF Albani Arena Skalbjerg
1 - 2
931526
on
25-05 2022
Kl. 18:00
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
3 - 4
931530
28-05 2022
Kl. 10:00
SSV Højfyn Otterup Bold- og Idrætsklub Albani Arena Skalbjerg
7 - 2
931527
29-05 2022
Kl. 11:00
Ringe BK (2) Næsby BK Ringe Stadion
2 - 5
931529
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Aarup BK ERI Scankab Arena i Aarup
4 - 6
931521
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK SSV Højfyn Skamby Stadion
0 - 1
931528
on
01-06 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Assens FC Glamsbjerg Stadion
3 - 1
931520 to
02-06 2022
Kl. 17:30
FEH Fodbold Dalum IF Ebberup Hallen (ude)
0 - 1
930749 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Næsby BK Intersport Arena
4 - 4
931086 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
Ringe BK (2) ERI Ringe Stadion
5 - 5
931531
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
FEH Fodbold Skamby/KRFK Ebberup Hallen (ude)
0 - 9
931532
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Dalum IF Strib IF Dalum Stadion
4 - 3
930760
on
08-06 2022
Kl. 18:15
Næsby BK SSV Højfyn ALPI Arena Næsby
1 - 3
931536
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Assens FC Aarup BK REMA 1000 Stadion - Assens
5 - 0
931537
11-06 2022
Kl. 10:00
Ringe BK (2) Glamsbjerg IF Ringe Stadion
0 - 10
930750
11-06 2022
Kl. 10:30
ERI Skamby/KRFK Rantzausminde Hallen (ude)
6 - 1
931534
11-06 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub FEH Fodbold Intersport Arena
3 - 8
931085
11-06 2022
Kl. 14:30
Assens FC Næsby BK REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 3
931535
12-06 2022
Kl. 11:00
ERI SSV Højfyn Rantzausminde Hallen (ude)
1 - 0
931538
12-06 2022
Kl. 11:30
Næsby BK Strib IF ALPI Arena Næsby
2 - 5
930748
ma
13-06 2022
Kl. 18:15
Næsby BK Aarup BK ALPI Arena Næsby
3 - 2
931533
ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK Dalum IF Krogsbølle Stadion
0 - 1
930740 on
15-06 2022
Kl. 18:15
Assens FC FEH Fodbold REMA 1000 Stadion - Assens
7 - 0
930747 to
16-06 2022
Kl. 17:30
Strib IF ERI Strib fritids- & aktivitetscenter
3 - 3
931542
18-06 2022
Kl. 10:00
FEH Fodbold ERI Haarby Stadion
0 - 12
931540
18-06 2022
Kl. 11:00
Aarup BK Ringe BK (2) Scankab Arena i Aarup
3 - 1
931865
19-06 2022
Kl. 10:00
Strib IF Skamby/KRFK Strib fritids- & aktivitetscenter
3 - 9
931543
19-06 2022
Kl. 11:15
Dalum IF Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum Stadion
2 - 3
931541
19-06 2022
Kl. 13:30
SSV Højfyn Assens FC Albani Arena Vissenbjerg
4 - 2
931539
19-06 2022
Kl. 14:00
Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
11 - 0
930737
ti
21-06 2022
Kl. 18:30
Skamby/KRFK Næsby BK Skamby Stadion
4 - 0
930739 on
22-06 2022
Kl. 18:45
ERI Dalum IF Rantzausminde Hallen (ude)
7 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
04.04.2022 KFUM udtrådt
03.05.2022 Næsby indtrådt

Log ind