MENU

Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
785000
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Båring GF Lumby 88.s anlæg
0
-
1
785002
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Hospitalets FK Stige Boldklub 2017 Hospitalets anlæg
0
-
6
785005
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Allesø KRFK Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
2
785001
21-08 2022
Kl. 11:00
KU BK Strib IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3
-
0
785003
21-08 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Tarup-Paarup IF (1) Intersport Arena Otterup
0
-
3
785004
21-08 2022
Kl. 11:00
MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg
5
-
1
785007
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Bogense G & IF Allesø Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
0
785011
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Båring GF KRFK Båring GF.s anlæg
1
-
0
785006
27-08 2022
Kl. 14:00
Lumby IF 88 KU BK Lumby 88.s anlæg
1
-
1
785009
28-08 2022
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 Otterup Bold- og Idrætsklub Hauge Gruppen Arena
6
-
1
785010
28-08 2022
Kl. 11:00
Strib IF Hospitalets FK Strib fritids- & aktivitetscenter
3
-
4
785013 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Hospitalets FK Lumby IF 88 Hospitalets anlæg
2
-
3
785014
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Strib IF Intersport Arena Otterup
0
-
1
785015
03-09 2022
Kl. 15:00
MG & BK Stige Boldklub 2017 MG & BK.s anlæg
Hjemmehold taberdømt
785016
03-09 2022
Kl. 15:00
Allesø Tarup-Paarup IF (1) Allesø / Spurvelundsskolen
Hjemmehold taberdømt
785017
03-09 2022
Kl. 15:00
KRFK Bogense G & IF Krogsbølle Stadion
2
-
1
785012
ti
06-09 2022
Kl. 18:15
KU BK Båring GF Løvtop Road (Ubberud)
3
-
0
785020
fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Tarup-Paarup IF (1) KRFK Home Tarup Park
3
-
2
785018
10-09 2022
Kl. 13:00
Lumby IF 88 Otterup Bold- og Idrætsklub Lumby 88.s anlæg
5
-
1
785021
10-09 2022
Kl. 15:00
Stige Boldklub 2017 Allesø Hauge Gruppen Arena
4
-
1
785022
11-09 2022
Kl. 13:00
Strib IF MG & BK Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
8
785023
ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Båring GF Bogense G & IF Båring GF.s anlæg
1
-
6
785019
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
KU BK Hospitalets FK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
0
785008 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Tarup-Paarup IF (1) MG & BK Home Tarup Park
Udehold taberdømt
785025
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub KU BK Intersport Arena Otterup
0
-
5
785028
17-09 2022
Kl. 15:00
Stige Boldklub 2017 KRFK Hauge Gruppen Arena
0
-
1
785024
18-09 2022
Kl. 11:00
Hospitalets FK Båring GF Hospitalets anlæg
4
-
2
785026
18-09 2022
Kl. 11:00
MG & BK Lumby IF 88 MG & BK.s anlæg
1
-
0
785027
18-09 2022
Kl. 11:00
Allesø Strib IF Allesø / Spurvelundsskolen
2
-
1
785029
18-09 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Tarup-Paarup IF (1) Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
2
785030
25-09 2022
Kl. 11:00
Lumby IF 88 Allesø Lumby 88.s anlæg
0
-
2
785031
25-09 2022
Kl. 11:00
KU BK MG & BK Løvtop Road (Ubberud)
1
-
2
785032
25-09 2022
Kl. 11:00
Hospitalets FK Otterup Bold- og Idrætsklub Hospitalets anlæg
4
-
2
785034
25-09 2022
Kl. 11:00
Strib IF KRFK Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
0
785035
25-09 2022
Kl. 11:00
Båring GF Tarup-Paarup IF (1) Båring GF.s anlæg
1
-
4
785033
25-09 2022
Kl. 13:00
Stige Boldklub 2017 Bogense G & IF Hauge Gruppen Arena
4
-
1
785041
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF (1) Stige Boldklub 2017 Home Tarup Park
2
-
3
785037
fr
30-09 2022
Kl. 18:45
MG & BK Hospitalets FK MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
2
-
2
785036
01-10 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Båring GF Intersport Arena Otterup
3
-
5
785039
01-10 2022
Kl. 15:00
KRFK Lumby IF 88 Krogsbølle Stadion
3
-
1
785038
ti
04-10 2022
Kl. 18:00
Allesø KU BK Allesø / Spurvelundsskolen
0
-
4
785040 to
06-10 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF Strib IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
785043
08-10 2022
Kl. 12:00
KU BK KRFK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
785045
08-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub MG & BK Intersport Arena Otterup
803256
08-10 2022
Kl. 15:00
Strib IF Tarup-Paarup IF (1) Strib fritids- & aktivitetscenter
803257
08-10 2022
Kl. 15:00
Båring GF Stige Boldklub 2017 Båring GF.s anlæg
785044
08-10 2022
Kl. 15:00
Hospitalets FK Allesø Hospitalets anlæg
785042 ti
11-10 2022
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Bogense G & IF Lumby 88.s anlæg
803258
16-10 2022
Kl. 11:00
MG & BK Båring GF MG & BK.s anlæg
803259
16-10 2022
Kl. 11:00
Allesø Otterup Bold- og Idrætsklub Allesø / Spurvelundsskolen
803260
16-10 2022
Kl. 11:00
KRFK Hospitalets FK Krogsbølle Stadion
803261
16-10 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF KU BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
803262
16-10 2022
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF (1) Lumby IF 88 Home Tarup Park
803263
16-10 2022
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 Strib IF Hauge Gruppen Arena
803267
22-10 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub KRFK Intersport Arena Otterup
803266
22-10 2022
Kl. 12:00
Hospitalets FK Bogense G & IF Hospitalets anlæg
803268
22-10 2022
Kl. 13:00
MG & BK Allesø MG & BK.s anlæg
803269
22-10 2022
Kl. 15:00
Båring GF Strib IF Båring GF.s anlæg
803264
22-10 2022
Kl. 15:00
Lumby IF 88 Stige Boldklub 2017 Lumby 88.s anlæg
803265
22-10 2022
Kl. 15:00
KU BK Tarup-Paarup IF (1) Løvtop Road (Ubberud)
803270
29-10 2022
Kl. 11:00
Allesø Båring GF Allesø / Spurvelundsskolen
803271
30-10 2022
Kl. 11:00
KRFK MG & BK Krogsbølle Stadion
803272
30-10 2022
Kl. 11:00
Bogense G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
803273
30-10 2022
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF (1) Hospitalets FK Home Tarup Park
803320
30-10 2022
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 KU BK Hauge Gruppen Arena
803321
30-10 2022
Kl. 11:00
Strib IF Lumby IF 88 Strib fritids- & aktivitetscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind