MENU

Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M), Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
349765 fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Oversidder Skamby/Hårslev
349768
20-08 2022
Kl. 15:00
Skovby GF KRFK Skovby Stadion
Hjemmehold taberdømt
349763
21-08 2022
Kl.
FC Avrasya Oversidder Risingskolen
349766
21-08 2022
Kl. 11:00
Særslev BK KU BK (1) Særslev Stadion
1
-
5
349767
to
25-08 2022
Kl. 18:30
Morud/Veflinge BIF/FHIF (1) Veflinge Stadion
4
-
2
349772
27-08 2022
Kl. 10:00
Skamby/Hårslev Særslev BK Skamby Stadion
6
-
3
349770
27-08 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF (1) Skovby GF Harndrup Stadion
8
-
1
349774
28-08 2022
Kl.
Oversidder KRFK
349773
28-08 2022
Kl. 18:30
BK2020 (1) Oversidder EL Team Sikring Arena (BK2020)
349771
ma
29-08 2022
Kl. 18:45
KU BK (1) Morud/Veflinge Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1
-
1
349776 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder FC Avrasya
349778
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Morud/Veflinge Skamby/Hårslev Veflinge Stadion
5
-
3
349775
04-09 2022
Kl.
BK2020 (2) Oversidder EL Team Sikring Arena (BK2020)
349777
04-09 2022
Kl. 11:00
Særslev BK BK2020 (1) Særslev Stadion
8
-
3
349780
04-09 2022
Kl. 14:00
KRFK BIF/FHIF (1) Krogsbølle Stadion
2
-
3
349779
04-09 2022
Kl. 15:00
Skovby GF KU BK (1) Skovby Stadion
2
-
15
349769 to
08-09 2022
Kl. 18:30
FC Avrasya BK2020 (2) Risingskolen
1
-
6
349802
11-09 2022
Kl.
Oversidder BIF/FHIF (1)
349782
11-09 2022
Kl.
BK2020 (2) Oversidder EL Team Sikring Arena (BK2020)
349784
11-09 2022
Kl. 12:00
Skamby/Hårslev Skovby GF Skamby Stadion
8
-
1
349781
11-09 2022
Kl. 13:00
FC Avrasya Særslev BK Risingskolen
2
-
4
349800
11-09 2022
Kl. 18:15
BK2020 (1) Morud/Veflinge EL Team Sikring Arena (BK2020)
4
-
3
349783
ma
12-09 2022
Kl. 18:15
KU BK (1) KRFK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4
-
4
349873
17-09 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF (1) KU BK (1) Harndrup Stadion
2
-
4
349871
17-09 2022
Kl. 15:00
Skovby GF BK2020 (1) Skovby Stadion
1
-
5
349872
17-09 2022
Kl. 15:00
KRFK Skamby/Hårslev Krogsbølle Stadion
1
-
1
349868
18-09 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
349870
18-09 2022
Kl. 11:00
Morud/Veflinge FC Avrasya Veflinge Stadion
3
-
0
349869
18-09 2022
Kl. 14:00
Særslev BK BK2020 (2) Særslev Stadion
2
-
3
349764 on
21-09 2022
Kl. 17:45
BK2020 (2) BK2020 (1) EL Team Sikring Arena (BK2020)
3
-
3
349876
24-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Særslev BK
349879
25-09 2022
Kl.
Oversidder KU BK (1)
349875
25-09 2022
Kl. 11:00
BK2020 (2) Morud/Veflinge EL Team Sikring Arena (BK2020)
2
-
1
349877
25-09 2022
Kl. 11:00
Skamby/Hårslev BIF/FHIF (1) Skamby Stadion
0
-
2
349874
25-09 2022
Kl. 13:00
FC Avrasya Skovby GF Kunststofbanen, Hjalleseskolen
14
-
0
349878
25-09 2022
Kl. 16:00
BK2020 (1) KRFK EL Team Sikring Arena (BK2020)
4
-
1
349884
01-10 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF (1) BK2020 (1) Harndrup Stadion
12
-
0
349882
01-10 2022
Kl. 15:00
Skovby GF BK2020 (2) Skovby Stadion
0
-
23
349880
02-10 2022
Kl.
Særslev BK Oversidder Særslev Stadion
349885
02-10 2022
Kl. 11:00
KU BK (1) Skamby/Hårslev Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4
-
1
349881
02-10 2022
Kl. 13:30
Morud/Veflinge Oversidder Veflinge Stadion
349883
02-10 2022
Kl. 13:30
KRFK FC Avrasya Krogsbølle Stadion
4
-
3
349888
08-10 2022
Kl. 14:30
Oversidder Skovby GF
349891
09-10 2022
Kl.
Oversidder Skamby/Hårslev
349889
09-10 2022
Kl. 13:00
Særslev BK Morud/Veflinge Særslev Stadion
349886
09-10 2022
Kl. 13:00
FC Avrasya BIF/FHIF (1) Risingskolen
349887
09-10 2022
Kl. 13:30
BK2020 (2) KRFK EL Team Sikring Arena (BK2020)
349890
09-10 2022
Kl. 18:30
BK2020 (1) KU BK (1) EL Team Sikring Arena (BK2020)
349952
15-10 2022
Kl. 11:00
KU BK (1) FC Avrasya Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
349895
15-10 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF (1) BK2020 (2) Harndrup Stadion
349893
15-10 2022
Kl. 15:00
Skovby GF Særslev BK Skovby Stadion
349894
15-10 2022
Kl. 15:00
KRFK Oversidder Krogsbølle Stadion
349892
16-10 2022
Kl.
Morud/Veflinge Oversidder Veflinge Stadion
349953
16-10 2022
Kl. 12:00
Skamby/Hårslev BK2020 (1) Skamby Stadion
349959
23-10 2022
Kl.
Oversidder BK2020 (1)
349956
23-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder BIF/FHIF (1)
349957
23-10 2022
Kl. 11:00
Særslev BK KRFK Særslev Stadion
349954
23-10 2022
Kl. 13:00
FC Avrasya Skamby/Hårslev Risingskolen
349955
23-10 2022
Kl. 13:30
BK2020 (2) KU BK (1) EL Team Sikring Arena (BK2020)
349958
23-10 2022
Kl. 13:30
Morud/Veflinge Skovby GF Veflinge Stadion
349963
29-10 2022
Kl. 11:00
KU BK (1) Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
349962
29-10 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF (1) Særslev BK Harndrup Stadion
349961
29-10 2022
Kl. 15:00
KRFK Morud/Veflinge Krogsbølle Stadion
349960
30-10 2022
Kl.
Skovby GF Oversidder Skovby Stadion
349965
30-10 2022
Kl. 11:00
BK2020 (1) FC Avrasya EL Team Sikring Arena (BK2020)
349964
30-10 2022
Kl. 12:00
Skamby/Hårslev BK2020 (2) Skamby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.08.22: Søhus Stige trukket.

10.08.22: BK2020 (1) tilmeldt.

16.08.22: B67 (2) trukket.

24.08.22: Søndersø BK trukket.

29.08.22: BK2020 (2) tilmeldt.

 

Log ind