MENU

Kvinde 7M C - Efterår 2022, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
978330 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Ebberup/Flemløse Oure-skolernes BK Ebberup Hallen (ude)
1
-
0
978329 to
18-08 2022
Kl. 18:30
Aarslev BK Thurø BK af 1920 Totalbanken Arena
1
-
3
978326
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
HERIF SFF 2015 Herrested Stadion
1
-
5
978328
ma
22-08 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold FC Kurant Hesselager Stadion
3
-
1
978327
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Ryslinge BK F16 Ryslinge Stadion
1
-
2
978537 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 Ebberup/Flemløse Thurø Stadion
1
-
1
978564 on
24-08 2022
Kl. 18:30
F16 Hesselager Fodbold Stenstrup Sportsplads
1
-
2
978563
28-08 2022
Kl. 14:05
FC Kurant Aarslev BK Nyborgvej Stadion
0
-
4
978568 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Aarslev BK F16 Totalbanken Arena
Udehold taberdømt
978565
to
01-09 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 Oure-skolernes BK Boe Byg Arena - Svanninge
7
-
2
978566
04-09 2022
Kl. 15:00
Ryslinge BK SFF 2015 Ryslinge Stadion
2
-
4
978570 ma
05-09 2022
Kl. 18:45
Oure-skolernes BK Thurø BK af 1920 Oure Idrætsskole
2
-
4
978567 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold HERIF Hesselager Stadion
2
-
3
978574
on
07-09 2022
Kl. 18:30
F16 Ebberup/Flemløse Stenstrup Sportsplads
2
-
1
978580 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 FC Kurant Thurø Stadion
5
-
1
978575
to
08-09 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 Thurø BK af 1920 Boe Byg Arena - Svanninge
5
-
1
978573
10-09 2022
Kl. 11:15
FC Kurant Oure-skolernes BK Nyborgvej Stadion
Udehold taberdømt
978572
11-09 2022
Kl. 15:00
Ryslinge BK Hesselager Fodbold Ryslinge Stadion
3
-
1
978571 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
HERIF Aarslev BK Herrested Stadion
2
-
5
978569 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Ebberup/Flemløse FC Kurant Ebberup Hallen (ude)
3
-
1
978576
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold SFF 2015 Hesselager Stadion
4
-
10
978579 ma
19-09 2022
Kl. 18:45
Oure-skolernes BK F16 Oure Idrætsskole
Udehold taberdømt
978578 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Ebberup/Flemløse HERIF Ebberup Hallen (ude)
0
-
9
978590 on
21-09 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 HERIF Thurø Stadion
2
-
1
978586
to
22-09 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 FC Kurant Boe Byg Arena - Svanninge
11
-
1
978577 fr
23-09 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK Ryslinge BK Totalbanken Arena
7
-
2
978583
25-09 2022
Kl. 15:00
Ryslinge BK Ebberup/Flemløse Ryslinge Stadion
Udehold taberdømt
978582 ma
26-09 2022
Kl. 18:30
HERIF Oure-skolernes BK Herrested Stadion
5
-
3
978585 ma
26-09 2022
Kl. 18:30
F16 Thurø BK af 1920 Kirkeby skole
Hjemmehold taberdømt
978584 ti
27-09 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Aarslev BK Hesselager Stadion
3
-
10
978589 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Oure-skolernes BK Ryslinge BK Oure Idrætsskole
3
-
0
978591 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
FC Kurant F16 Nyborgvej Stadion
Udehold taberdømt
978587
01-10 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK SFF 2015 Totalbanken Arena
8
-
1
978588 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Ebberup/Flemløse Hesselager Fodbold Ebberup Hallen (ude)
3
-
8
978599 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Thurø BK af 1920 Hesselager Fodbold Thurø Stadion
1
-
0
978331 on
05-10 2022
Kl. 18:30
HERIF Ryslinge BK Herrested Stadion
Udehold taberdømt
978596 to
06-10 2022
Kl. 19:00
SFF 2015 F16 Boe Byg Arena - Svanninge
Udehold taberdømt
978595
09-10 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK Ebberup/Flemløse Totalbanken Arena
Udehold taberdømt
978593
09-10 2022
Kl. 15:00
Ryslinge BK Thurø BK af 1920 Ryslinge Stadion
1
-
1
978592 ma
10-10 2022
Kl. 18:30
HERIF FC Kurant Herrested Stadion
9
-
0
978594 ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold Oure-skolernes BK Hesselager Stadion
3
-
8
978601 on
12-10 2022
Kl. 18:30
F16 HERIF Stenstrup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
978597
to
13-10 2022
Kl. 19:00
Ebberup/Flemløse SFF 2015 Ebberup Hallen (ude)
2
-
1
978598 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Oure-skolernes BK Aarslev BK Oure Idrætsskole
1
-
5
978600
ti
18-10 2022
Kl. 19:15
FC Kurant Ryslinge BK ERI - Kunstgræs
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

07.07.22: Ringe BK udtrådt.

11.07.22: Ebberup IF tilmeldt.

23.09.22: F16 trukket.

Log ind