MENU

U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
969896
21-08 2022
Kl.
Stenstrup IF Oversidder Stenstrup Sportsplads
969900
21-08 2022
Kl. 11:00
Skårup IF Vindinge BK Skårup Stadion
3
-
1
969897 on
24-08 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Ringe BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
1
-
14
969899 on
24-08 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF Årslev BK FC Broby Arena
2
-
3
969902 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Årslev BK Skårup IF Netplan Arena
1
-
5
969905
28-08 2022
Kl.
Oversidder Vindinge BK
969903
28-08 2022
Kl. 10:30
Dalum IF FC Broby/Verninge IF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
969904
28-08 2022
Kl. 11:00
Ringe BK B 67 OK Arena Ringe
2
-
5
969901
28-08 2022
Kl. 15:00
Stenstrup IF SUB Ullerslev Stenstrup Sportsplads
1
-
2
969918
03-09 2022
Kl. 09:00
Vindinge BK Årslev BK Vindinge Sportsplads
10
-
1
969906
04-09 2022
Kl.
SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion
969907
ma
05-09 2022
Kl. 17:00
B 67 Stenstrup IF B 67-Parken
9
-
0
969917 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Skårup IF Dalum IF Skårup Stadion
8
-
0
969916 on
07-09 2022
Kl. 18:00
FC Broby/Verninge IF Ringe BK FC Broby Arena
1
-
4
969920
on
07-09 2022
Kl. 18:00
SUB Ullerslev B 67 Ullerslev Stadion - kunstgræs
0
-
5
969921
10-09 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Vindinge BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
5
969922
10-09 2022
Kl. 11:30
Ringe BK Skårup IF OK Arena Ringe
2
-
3
969923
11-09 2022
Kl.
Oversidder Årslev BK
969928
to
15-09 2022
Kl. 17:45
Årslev BK Dalum IF Netplan Arena
0
-
1
969926
17-09 2022
Kl. 11:00
Skårup IF Stenstrup IF Skårup Stadion
5
-
0
969924
18-09 2022
Kl.
B 67 Oversidder B 67-Parken
969925
18-09 2022
Kl. 14:00
FC Broby/Verninge IF SUB Ullerslev FC Broby Arena
5
-
2
969898
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
B 67 Dalum IF B 67-Parken
10
-
0
969927 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Ringe BK Vindinge Sportsplads
5
-
8
969931
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
FC Broby/Verninge IF B 67 FC Broby Arena
2
-
6
969932
24-09 2022
Kl. 13:30
Ringe BK Årslev BK OK Arena Ringe
7
-
1
969933
25-09 2022
Kl.
Oversidder Dalum IF
969930 to
29-09 2022
Kl. 17:30
SUB Ullerslev Skårup IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
969938
01-10 2022
Kl. 10:00
Årslev BK Stenstrup IF Netplan Arena
969939
01-10 2022
Kl. 12:30
Dalum IF Ringe BK Rema 1000 Park - Dalum
969937
01-10 2022
Kl. 16:30
Vindinge BK SUB Ullerslev Vindinge Sportsplads
969934
02-10 2022
Kl.
FC Broby/Verninge IF Oversidder FC Broby Arena
969935
02-10 2022
Kl. 11:00
Skårup IF B 67 Skårup Stadion
969919 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
Stenstrup IF FC Broby/Verninge IF Stenstrup Sportsplads
969941 to
06-10 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Årslev BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
969942
08-10 2022
Kl. 12:00
B 67 Vindinge BK B 67-Parken
969944
09-10 2022
Kl.
Oversidder Ringe BK
969943
09-10 2022
Kl. 11:00
FC Broby/Verninge IF Skårup IF FC Broby Arena
969940
09-10 2022
Kl. 13:00
Stenstrup IF Dalum IF Stenstrup Sportsplads
969949 on
12-10 2022
Kl. 18:30
Ringe BK Stenstrup IF OK Arena Ringe
969946
15-10 2022
Kl. 10:00
Vindinge BK FC Broby/Verninge IF Vindinge Sportsplads
969948
15-10 2022
Kl. 11:30
Dalum IF SUB Ullerslev Rema 1000 Park - Dalum
969945
16-10 2022
Kl.
Skårup IF Oversidder Skårup Stadion
969947
16-10 2022
Kl. 10:00
Årslev BK B 67 Netplan Arena
969929 ti
25-10 2022
Kl. 18:00
Stenstrup IF Vindinge BK Stenstrup Sportsplads
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind