U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne, Pulje 11 (2022)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
621717
09-10 2022
10:00 Hornbæk IF (2) Borsholm-Skibstrup IF (2)
09. okt 2022
10:00
Hornbæk IF (2)
Borsholm-Skibstrup IF (2)
621718
09-10 2022
10:00 Hornbæk IF (1) Nivå-Kokkedal FK
09. okt 2022
10:00
Hornbæk IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
621719
09-10 2022
10:25 Snekkersten IF Borsholm-Skibstrup IF (1)
09. okt 2022
10:25
Snekkersten IF
Borsholm-Skibstrup IF (1)
621720
09-10 2022
10:25 Nivå-Kokkedal FK Hornbæk IF (2)
09. okt 2022
10:25
Nivå-Kokkedal FK
Hornbæk IF (2)
621721
09-10 2022
10:50 Borsholm-Skibstrup IF (2) Borsholm-Skibstrup IF (1)
09. okt 2022
10:50
Borsholm-Skibstrup IF (2)
Borsholm-Skibstrup IF (1)
621722
09-10 2022
10:50 Snekkersten IF Hornbæk IF (1)
09. okt 2022
10:50
Snekkersten IF
Hornbæk IF (1)
621723
09-10 2022
11:15 Nivå-Kokkedal FK Borsholm-Skibstrup IF (2)
09. okt 2022
11:15
Nivå-Kokkedal FK
Borsholm-Skibstrup IF (2)
621724
09-10 2022
11:15 Hornbæk IF (2) Snekkersten IF
09. okt 2022
11:15
Hornbæk IF (2)
Snekkersten IF
621725
09-10 2022
11:40 Borsholm-Skibstrup IF (1) Hornbæk IF (1)
09. okt 2022
11:40
Borsholm-Skibstrup IF (1)
Hornbæk IF (1)
621726
09-10 2022
11:40 Borsholm-Skibstrup IF (2) Snekkersten IF
09. okt 2022
11:40
Borsholm-Skibstrup IF (2)
Snekkersten IF
621727
09-10 2022
12:05 Borsholm-Skibstrup IF (1) Nivå-Kokkedal FK
09. okt 2022
12:05
Borsholm-Skibstrup IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
621728
09-10 2022
12:05 Hornbæk IF (1) Hornbæk IF (2)
09. okt 2022
12:05
Hornbæk IF (1)
Hornbæk IF (2)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind