Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123248
19-08 2023
12:00 Gilleleje FK Lyngby BK Nellerupgård Stadion
1
-
1
19. aug 2023
12:00
Gilleleje FK
1
Lyngby BK
1
123249
19-08 2023
12:00 AB Fredensborg BI Akademisk Boldklub
2
-
1
19. aug 2023
12:00
AB
2
Fredensborg BI
1
123250
19-08 2023
13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) ORI-Fodbold Vejby Idrætsplads
3
-
0
19. aug 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
ORI-Fodbold
0
123251
19-08 2023
13:00 Hareskov IF Hornbæk IF Birkevang
1
-
2
19. aug 2023
13:00
Hareskov IF
1
Hornbæk IF
2
123247
19-08 2023
13:00 FC Rudersdal Virum-Sorgenfri Vedbæk Stadion
2
-
4
19. aug 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Virum-Sorgenfri
4
123246
19-08 2023
15:00 Hørsholm-Usserød IK Slagslunde-Ganløse IF Hørsholm Idrætspark
5
-
1
19. aug 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
123260
26-08 2023
12:00 Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden
2
-
2
26. aug 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hareskov IF
2
123256
26-08 2023
13:00 Virum-Sorgenfri Gilleleje FK Virum Stadion
5
-
0
26. aug 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
5
Gilleleje FK
0
123258
26-08 2023
13:00 Fredensborg BI FC Rudersdal Fredensborg Stadion
4
-
1
26. aug 2023
13:00
Fredensborg BI
4
FC Rudersdal
1
123259
26-08 2023
13:00 ORI-Fodbold AB Oppe-Sundby Stadion
1
-
1
26. aug 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
AB
1
123261
26-08 2023
13:30 Lyngby BK Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
0
-
7
26. aug 2023
13:30
Lyngby BK
0
Hørsholm-Usserød IK
7
123262
to31-08 2023
18:00 FC Rudersdal ORI-Fodbold Vedbæk Stadion
3
-
5
31. aug 2023
18:00
FC Rudersdal
3
ORI-Fodbold
5
123265
to31-08 2023
18:30 AB Hornbæk IF Akademisk Boldklub
1
-
0
31. aug 2023
18:30
AB
1
Hornbæk IF
0
123263
02-09 2023
12:00 Gilleleje FK Hørsholm-Usserød IK Nellerupgård Stadion
0
-
6
02. sep 2023
12:00
Gilleleje FK
0
Hørsholm-Usserød IK
6
123264
02-09 2023
13:00 Virum-Sorgenfri Fredensborg BI Virum Stadion
1
-
0
02. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Fredensborg BI
0
123266
02-09 2023
13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Slagslunde-Ganløse IF Vejby Idrætsplads
4
-
1
02. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
123277
02-09 2023
14:00 Hareskov IF Lyngby BK Birkevang
4
-
2
02. sep 2023
14:00
Hareskov IF
4
Lyngby BK
2
123252
ti05-09 2023
18:00 Hornbæk IF VTF (Vejby/Tisvilde) Pedella Park
2
-
3
05. sep 2023
18:00
Hornbæk IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
123281
to07-09 2023
18:00 Virum-Sorgenfri ORI-Fodbold Virum Stadion
4
-
1
07. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri
4
ORI-Fodbold
1
123280
09-09 2023
13:00 Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
2
-
0
09. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Gilleleje FK
0
123282
09-09 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF AB Gryden
0
-
3
09. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
AB
3
123283
09-09 2023
13:30 Lyngby BK VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngby Stadion
2
-
2
09. sep 2023
13:30
Lyngby BK
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
123278
09-09 2023
14:00 Hornbæk IF FC Rudersdal Pedella Park
5
-
2
09. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
5
FC Rudersdal
2
123279
09-09 2023
15:00 Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark
3
-
2
09. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF
2
123288
16-09 2023
12:00 AB Lyngby BK Akademisk Boldklub
1
-
1
16. sep 2023
12:00
AB
1
Lyngby BK
1
123290
16-09 2023
13:00 Fredensborg BI ORI-Fodbold Fredensborg Stadion
1
-
0
16. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
1
ORI-Fodbold
0
123291
16-09 2023
13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm-Usserød IK Vejby Idrætsplads
1
-
4
16. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hørsholm-Usserød IK
4
123284
16-09 2023
13:00 FC Rudersdal Slagslunde-Ganløse IF Vedbæk Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Slagslunde-Ganløse IF
2
123286
16-09 2023
13:00 Virum-Sorgenfri Hornbæk IF Virum Stadion
1
-
5
16. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Hornbæk IF
5
123294
to21-09 2023
19:00 Gilleleje FK ORI-Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs
1
-
3
21. sep 2023
19:00
Gilleleje FK
1
ORI-Fodbold
3
123295
23-09 2023
13:00 Hareskov IF VTF (Vejby/Tisvilde) Birkevang
1
-
5
23. sep 2023
13:00
Hareskov IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
123296
23-09 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Virum-Sorgenfri Gryden
4
-
2
23. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Virum-Sorgenfri
2
123297
23-09 2023
13:30 Lyngby BK FC Rudersdal Lyngby Stadion
2
-
2
23. sep 2023
13:30
Lyngby BK
2
FC Rudersdal
2
123292
23-09 2023
14:00 Hornbæk IF Fredensborg BI Pedella Park
4
-
4
23. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
4
Fredensborg BI
4
123293
23-09 2023
15:00 Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark
1
-
1
23. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
1
AB
1
123299
30-09 2023
12:00 Gilleleje FK VTF (Vejby/Tisvilde) Nellerupgård Stadion
3
-
6
30. sep 2023
12:00
Gilleleje FK
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
6
123300
30-09 2023
13:00 Virum-Sorgenfri Lyngby BK Virum Stadion
2
-
1
30. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Lyngby BK
1
123302
30-09 2023
13:00 Fredensborg BI Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg Stadion
4
-
0
30. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Slagslunde-Ganløse IF
0
123303
30-09 2023
13:00 ORI-Fodbold Hornbæk IF Oppe-Sundby Stadion
0
-
8
30. sep 2023
13:00
ORI-Fodbold
0
Hornbæk IF
8
123298
30-09 2023
13:00 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion
1
-
2
30. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
1
Hørsholm-Usserød IK
2
123301
on04-10 2023
18:00 AB Hareskov IF Akademisk Boldklub
2
-
4
04. okt 2023
18:00
AB
2
Hareskov IF
4
123308
07-10 2023
13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) AB Vejby Idrætsplads
4
-
4
07. okt 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
AB
4
123309
07-10 2023
13:00 Hareskov IF FC Rudersdal Birkevang
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
FC Rudersdal
1
123429
07-10 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
ORI-Fodbold
1
123430
07-10 2023
13:30 Lyngby BK Fredensborg BI Lyngby Stadion
0
-
4
07. okt 2023
13:30
Lyngby BK
0
Fredensborg BI
4
123305
07-10 2023
15:00 Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri Hørsholm Idrætspark
4
-
3
07. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Virum-Sorgenfri
3
123434
ti10-10 2023
18:15 Virum-Sorgenfri Hareskov IF Virumgård kunstgræsbane
2
-
6
10. okt 2023
18:15
Virum-Sorgenfri
2
Hareskov IF
6
123304
ti10-10 2023
19:00 Gilleleje FK Hornbæk IF Nellerupgård Stadion
2
-
3
10. okt 2023
19:00
Gilleleje FK
2
Hornbæk IF
3
123433
14-10 2023
12:00 Gilleleje FK AB Nellerupgård Stadion
1
-
3
14. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
1
AB
3
123435
14-10 2023
13:00 Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Hørsholm-Usserød IK
2
123436
14-10 2023
13:00 ORI-Fodbold Lyngby BK Oppe-Sundby Stadion
1
-
6
14. okt 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Lyngby BK
6
123432
14-10 2023
13:00 FC Rudersdal VTF (Vejby/Tisvilde) Vedbæk Stadion
0
-
4
14. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
123431
14-10 2023
14:00 Hornbæk IF Slagslunde-Ganløse IF Pedella Park
5
-
0
14. okt 2023
14:00
Hornbæk IF
5
Slagslunde-Ganløse IF
0
123438
21-10 2023
12:00 Gilleleje FK Slagslunde-Ganløse IF Nellerupgård Stadion
2
-
1
21. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
123440
21-10 2023
13:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Virum-Sorgenfri Vejby Idrætsplads
4
-
2
21. okt 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Virum-Sorgenfri
2
123443
21-10 2023
13:00 Hareskov IF Fredensborg BI Birkevang
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
Fredensborg BI
1
123437
21-10 2023
14:00 Hørsholm-Usserød IK ORI-Fodbold Hørsholm Idrætspark
UHT
21. okt 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
ORI-Fodbold
UHT
123444
21-10 2023
14:15 Lyngby BK Hornbæk IF Lyngby Stadion
3
-
3
21. okt 2023
14:15
Lyngby BK
3
Hornbæk IF
3
123439
21-10 2023
16:30 AB FC Rudersdal Akademisk Boldklub
3
-
2
21. okt 2023
16:30
AB
3
FC Rudersdal
2
123447
28-10 2023
13:00 Virum-Sorgenfri AB Virumgård kunstgræsbane
3
-
6
28. okt 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
3
AB
6
123449
28-10 2023
13:00 ORI-Fodbold Hareskov IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
4
28. okt 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Hareskov IF
4
123450
28-10 2023
13:00 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby BK Gryden
3
-
0
28. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Lyngby BK
0
123448
28-10 2023
15:00 Fredensborg BI VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg Stadion
3
-
2
28. okt 2023
15:00
Fredensborg BI
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
123445
28-10 2023
15:00 Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark
5
-
1
28. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Hornbæk IF
1
123446
28-10 2023
15:00 FC Rudersdal Gilleleje FK Rundforbi Stadion Kunst
5
-
3
28. okt 2023
15:00
FC Rudersdal
5
Gilleleje FK
3
123285
04-11 2023
12:00 Gilleleje FK Hareskov IF Nellerupgård Stadion
2
-
1
04. nov 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Hareskov IF
1
123455
06-04 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF Hørsholm-Usserød IK Gryden
06. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hørsholm-Usserød IK
123454
06-04 2024
13:00 ORI-Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde) Oppe-Sundby Stadion
06. apr
13:00
ORI-Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
123452
06-04 2024
13:00 Virum-Sorgenfri FC Rudersdal Virum Stadion
06. apr
13:00
Virum-Sorgenfri
FC Rudersdal
123453
06-04 2024
13:30 Fredensborg BI AB Fredensborg Stadion
06. apr
13:30
Fredensborg BI
AB
123451
06-04 2024
14:00 Hornbæk IF Hareskov IF Pedella Park
06. apr
14:00
Hornbæk IF
Hareskov IF
123456
06-04 2024
14:00 Lyngby BK Gilleleje FK Lyngby Stadion
06. apr
14:00
Lyngby BK
Gilleleje FK
123458
to11-04 2024
18:00 FC Rudersdal Fredensborg BI Vedbæk Stadion
11. apr
18:00
FC Rudersdal
Fredensborg BI
123461
13-04 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Hornbæk IF Vejby Idrætsplads
13. apr
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hornbæk IF
123459
13-04 2024
12:00 Gilleleje FK Virum-Sorgenfri Nellerupgård Stadion
13. apr
12:00
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri
123462
13-04 2024
13:00 Hareskov IF Slagslunde-Ganløse IF Birkevang
13. apr
13:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
123457
13-04 2024
15:30 Hørsholm-Usserød IK Lyngby BK Hørsholm Idrætspark
13. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby BK
123460
13-04 2024
15:30 AB ORI-Fodbold Akademisk Boldklub
13. apr
15:30
AB
ORI-Fodbold
123465
20-04 2024
11:00 Fredensborg BI Virum-Sorgenfri Fredensborg Stadion
20. apr
11:00
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri
123467
20-04 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF VTF (Vejby/Tisvilde) Gryden
20. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
123466
20-04 2024
13:00 ORI-Fodbold FC Rudersdal Oppe-Sundby Stadion
20. apr
13:00
ORI-Fodbold
FC Rudersdal
123468
20-04 2024
14:00 Lyngby BK Hareskov IF Lyngby Stadion
20. apr
14:00
Lyngby BK
Hareskov IF
123463
20-04 2024
14:00 Hornbæk IF AB Pedella Park
20. apr
14:00
Hornbæk IF
AB
123464
20-04 2024
15:30 Hørsholm-Usserød IK Gilleleje FK Hørsholm Idrætspark
20. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
123469
to25-04 2024
18:00 FC Rudersdal Hornbæk IF Vedbæk Stadion
25. apr
18:00
FC Rudersdal
Hornbæk IF
123470
27-04 2024
12:00 Gilleleje FK Fredensborg BI Nellerupgård Stadion
27. apr
12:00
Gilleleje FK
Fredensborg BI
123473
27-04 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Lyngby BK Vejby Idrætsplads
27. apr
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Lyngby BK
123476
27-04 2024
13:00 Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
27. apr
13:00
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
123471
27-04 2024
13:00 Virum-Sorgenfri ORI-Fodbold Virum Stadion
27. apr
13:00
Virum-Sorgenfri
ORI-Fodbold
123472
27-04 2024
15:30 AB Slagslunde-Ganløse IF Akademisk Boldklub
27. apr
15:30
AB
Slagslunde-Ganløse IF
123481
04-05 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF FC Rudersdal Gryden
04. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
FC Rudersdal
123479
04-05 2024
13:00 ORI-Fodbold Fredensborg BI Oppe-Sundby Stadion
04. maj
13:00
ORI-Fodbold
Fredensborg BI
123480
04-05 2024
13:00 Hareskov IF Gilleleje FK Birkevang
04. maj
13:00
Hareskov IF
Gilleleje FK
123482
04-05 2024
14:00 Lyngby BK AB Lyngby Stadion
04. maj
14:00
Lyngby BK
AB
123477
04-05 2024
14:00 Hornbæk IF Virum-Sorgenfri Pedella Park
04. maj
14:00
Hornbæk IF
Virum-Sorgenfri
123478
04-05 2024
15:30 Hørsholm-Usserød IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm Idrætspark
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
123483
to09-05 2024
18:00 FC Rudersdal Lyngby BK Vedbæk Stadion
09. maj
18:00
FC Rudersdal
Lyngby BK
123484
11-05 2024
12:00 Gilleleje FK ORI-Fodbold Nellerupgård Stadion
11. maj
12:00
Gilleleje FK
ORI-Fodbold
123650
11-05 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Hareskov IF Vejby Idrætsplads
11. maj
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hareskov IF
123485
11-05 2024
13:00 Virum-Sorgenfri Slagslunde-Ganløse IF Virum Stadion
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Slagslunde-Ganløse IF
123649
11-05 2024
13:30 Fredensborg BI Hornbæk IF Fredensborg Stadion
11. maj
13:30
Fredensborg BI
Hornbæk IF
123486
11-05 2024
15:30 AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
11. maj
15:30
AB
Hørsholm-Usserød IK
123653
18-05 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Gilleleje FK Vejby Idrætsplads
18. maj
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gilleleje FK
123655
18-05 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF Fredensborg BI Gryden
18. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Fredensborg BI
123654
18-05 2024
13:00 Hareskov IF AB Birkevang
18. maj
13:00
Hareskov IF
AB
123656
18-05 2024
14:00 Lyngby BK Virum-Sorgenfri Lyngby Stadion
18. maj
14:00
Lyngby BK
Virum-Sorgenfri
123651
18-05 2024
14:00 Hornbæk IF ORI-Fodbold Pedella Park
18. maj
14:00
Hornbæk IF
ORI-Fodbold
123652
18-05 2024
15:30 Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
123657
to23-05 2024
18:00 FC Rudersdal Hareskov IF Vedbæk Stadion
23. maj
18:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
123659
25-05 2024
13:00 Virum-Sorgenfri Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
Hørsholm-Usserød IK
123662
25-05 2024
13:00 ORI-Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Oppe-Sundby Stadion
25. maj
13:00
ORI-Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
123661
25-05 2024
13:30 Fredensborg BI Lyngby BK Fredensborg Stadion
25. maj
13:30
Fredensborg BI
Lyngby BK
123658
25-05 2024
14:00 Hornbæk IF Gilleleje FK Pedella Park
25. maj
14:00
Hornbæk IF
Gilleleje FK
123660
25-05 2024
15:30 AB VTF (Vejby/Tisvilde) Akademisk Boldklub
25. maj
15:30
AB
VTF (Vejby/Tisvilde)
123862
01-06 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF Hornbæk IF Gryden
01. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hornbæk IF
123689
01-06 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) FC Rudersdal Vejby Idrætsplads
01. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Rudersdal
123690
01-06 2024
13:00 Hareskov IF Virum-Sorgenfri Birkevang
01. jun
13:00
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri
123863
01-06 2024
14:00 Lyngby BK ORI-Fodbold Lyngby Stadion
01. jun
14:00
Lyngby BK
ORI-Fodbold
123663
01-06 2024
15:30 Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
123664
01-06 2024
15:30 AB Gilleleje FK Akademisk Boldklub
01. jun
15:30
AB
Gilleleje FK
123865
to06-06 2024
18:00 FC Rudersdal AB Vedbæk Stadion
06. jun
18:00
FC Rudersdal
AB
123869
08-06 2024
12:00 Slagslunde-Ganløse IF Gilleleje FK Gryden
08. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Gilleleje FK
123868
08-06 2024
13:00 ORI-Fodbold Hørsholm-Usserød IK Oppe-Sundby Stadion
08. jun
13:00
ORI-Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
123866
08-06 2024
13:00 Virum-Sorgenfri VTF (Vejby/Tisvilde) Virum Stadion
08. jun
13:00
Virum-Sorgenfri
VTF (Vejby/Tisvilde)
123864
08-06 2024
14:00 Hornbæk IF Lyngby BK Pedella Park
08. jun
14:00
Hornbæk IF
Lyngby BK
123867
08-06 2024
15:00 Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
08. jun
15:00
Fredensborg BI
Hareskov IF
123871
15-06 2024
12:00 Gilleleje FK FC Rudersdal Nellerupgård Stadion
15. jun
12:00
Gilleleje FK
FC Rudersdal
123872
15-06 2024
12:00 AB Virum-Sorgenfri Akademisk Boldklub
15. jun
12:00
AB
Virum-Sorgenfri
123873
15-06 2024
12:00 VTF (Vejby/Tisvilde) Fredensborg BI Vejby Idrætsplads
15. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Fredensborg BI
123874
15-06 2024
13:00 Hareskov IF ORI-Fodbold Birkevang
15. jun
13:00
Hareskov IF
ORI-Fodbold
123875
15-06 2024
14:00 Lyngby BK Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Stadion
15. jun
14:00
Lyngby BK
Slagslunde-Ganløse IF
123870
15-06 2024
14:00 Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park
15. jun
14:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind