Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs, P4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
243097
ti09-04 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
1
09. apr
20:15
Vestia
0
Frem 2
1
243100
on10-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
10. apr
18:00
ØKF
3
Østerbro IF
2
243095
on10-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
1
10. apr
20:30
FA 2000 5
1
Pan Fodbold
1
243098
to11-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
0
11. apr
20:30
FB 7
1
Skjold 3
0
243099
13-04 2024
11:15
Oversidder
13. apr
11:15
Oversidder
FB 4
243107
ti16-04 2024
18:00 Fælledparken
2
-
1
16. apr
18:00
Østerbro IF
2
FB 7
1
243102
ti16-04 2024
19:30
Oversidder
Valby Idrætspark
16. apr
19:30
Pan Fodbold
Oversidder
243101
on17-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
9
-
8
17. apr
20:30
FB 4
9
ØKF
8
243106
fr19-04 2024
20:45 Lundehusparken
2
-
0
19. apr
20:45
Skjold 3
2
Vestia
0
243103
20-04 2024
13:00 Valby Idrætspark
7
-
1
20. apr
13:00
Frem 2
7
FA 2000 5
1
243149
ti23-04 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
23. apr
20:15
Vestia
6
Østerbro IF
2
243368
on24-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
24. apr
18:00
ØKF
1
FB 7
3
243108
to25-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
4
-
2
25. apr
20:30
FB 4
4
Pan Fodbold
2
243367
to25-04 2024
20:45
Oversidder
25. apr
20:45
Oversidder
Frem 2
243146
27-04 2024
16:00 Jens Jessens Vej
2
-
2
27. apr
16:00
FA 2000 5
2
Skjold 3
2
243716
ti30-04 2024
18:00 Fælledparken
5
-
2
30. apr
18:00
Østerbro IF
5
FA 2000 5
2
243369
ti30-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
4
-
1
30. apr
20:45
Pan Fodbold
4
ØKF
1
243712
to02-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
3
02. maj
20:30
FB 7
2
Vestia
3
243714
04-05 2024
11:30
Oversidder
Lundehusparken
04. maj
11:30
Skjold 3
Oversidder
243441
04-05 2024
13:00 Valby Idrætspark
0
-
3
04. maj
13:00
Frem 2
0
FB 4
3
245119
ma06-05 2024
19:15
Oversidder
06. maj
19:15
Oversidder
Østerbro IF
245120
ti07-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
07. maj
18:00
ØKF
3
Vestia
2
245079
ti07-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
4
-
1
07. maj
20:45
Pan Fodbold
4
Frem 2
1
243733
on08-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
4
-
1
08. maj
20:30
FB 4
4
Skjold 3
1
243734
to09-05 2024
19:15 Jens Jessens Vej
2
-
2
09. maj
19:15
FA 2000 5
2
FB 7
2
245132
ti14-05 2024
18:00 Fælledparken
2
-
3
14. maj
18:00
Østerbro IF
2
FB 4
3
245129
to16-05 2024
20:30
Oversidder
Jens Jessens Vej
16. maj
20:30
FB 7
Oversidder
245130
18-05 2024
10:15 Lundehusparken
3
-
4
18. maj
10:15
Skjold 3
3
Pan Fodbold
4
245128
18-05 2024
13:00 Valby Idrætspark
1
-
4
18. maj
13:00
Frem 2
1
ØKF
4
245145
ti21-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
5
21. maj
18:00
ØKF
3
FA 2000 5
5
245135
ti21-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
3
-
3
21. maj
20:45
Pan Fodbold
3
Østerbro IF
3
245134
to23-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
4
-
2
23. maj
20:30
FB 4
4
FB 7
2
245121
fr24-05 2024
19:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
24. maj
19:00
Vestia
3
FA 2000 5
1
245142
25-05 2024
12:30
Oversidder
25. maj
12:30
Oversidder
Vestia
245176
ti28-05 2024
18:00 Fælledparken
4
-
0
28. maj
18:00
Østerbro IF
4
Frem 2
0
245169
on29-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
29. maj
18:00
ØKF
4
Skjold 3
1
245146
on29-05 2024
20:30
Oversidder
Jens Jessens Vej
29. maj
20:30
FA 2000 5
Oversidder
245147
01-06 2024
14:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
01. jun
14:00
Vestia
FB 4
245136
ti04-06 2024
19:00 Valby Idrætspark
04. jun
19:00
Frem 2
Skjold 3
245148
ti04-06 2024
20:30 Jens Jessens Vej
04. jun
20:30
FB 7
Pan Fodbold
245180
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
ØKF
245181
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
08. jun
12:30
Skjold 3
Østerbro IF
245177
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
08. jun
12:30
FB 4
FA 2000 5
245178
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
08. jun
12:30
Pan Fodbold
Vestia
245179
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
08. jun
12:30
Frem 2
FB 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle fire puljer rykker ned

Log ind