U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
488068
04-05 2024
12:30
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
KFUM
Jægersborg BK
488069
04-05 2024
12:30
Union
!
NB: Union er taberdømt
GVI
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
Union
GVI
488059
04-05 2024
12:30
HIK
Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
HIK
Østerbro IF
488060
04-05 2024
12:30
FB
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
FB
Fix
488052
04-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
B 1908
Skjold (1)
488053
04-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:30
Vestia
Ørestad IF
488054
04-05 2024
12:55 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
B 1908
Kastrup
488055
04-05 2024
12:55
KB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
Ørestad IF
KB
488061
04-05 2024
12:55
HIK
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
HIK
Skjold (2)
488062
04-05 2024
12:55
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
Fix
AB Tårnby
488070
04-05 2024
12:55
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
KFUM
B.93
488071
04-05 2024
12:55
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:55
GVI
FA 2000
488072
04-05 2024
13:20
Union
!
NB: Union er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
B.93
Union
488073
04-05 2024
13:20 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
FA 2000
Jægersborg BK
488063
04-05 2024
13:20
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
Skjold (2)
FB
488064
04-05 2024
13:20
Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
AB Tårnby
Østerbro IF
409902
04-05 2024
13:20 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
Kastrup
Vestia
410116
04-05 2024
13:20
KB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:20
KB
Skjold (1)
488056
04-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Vestia
B 1908
488057
04-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Skjold (1)
Ørestad IF
488065
04-05 2024
13:45
FB
HIK
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
FB
HIK
488066
04-05 2024
13:45
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Østerbro IF
Fix
488074
04-05 2024
13:45
Union
!
NB: Union er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Union
KFUM
488075
04-05 2024
13:45
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
13:45
Jægersborg BK
GVI
488076
04-05 2024
14:10 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:10
B.93
FA 2000
488067
04-05 2024
14:10 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:10
Skjold (2)
AB Tårnby
488058
04-05 2024
14:10
KB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
14:10
Kastrup
KB
488086
26-05 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Kastrup
B.93
488087
26-05 2024
12:30
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Skjold (2)
Østerbro IF
488077
26-05 2024
12:30
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
B 1908
KFUM
488078
26-05 2024
12:30
HIK
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
HIK
Fix
488095
26-05 2024
12:30
Union
!
NB: Union er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
Vestia
Union
488096
26-05 2024
12:30
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:30
FB
AB Tårnby
488097
26-05 2024
12:55
KB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
Vestia
KB
488098
26-05 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
AB Tårnby
FA 2000
488079
26-05 2024
12:55
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
B 1908
Ørestad IF
488080
26-05 2024
12:55
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
GVI
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
Fix
GVI
488088
26-05 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
Kastrup
Skjold (1)
488089
26-05 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:55
Østerbro IF
Jægersborg BK
488090
26-05 2024
13:20
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Skjold (1)
Skjold (2)
488091
26-05 2024
13:20 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Jægersborg BK
B.93
488081
26-05 2024
13:20
HIK
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
Ørestad IF
HIK
488082
26-05 2024
13:20
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
GVI
KFUM
488099
26-05 2024
13:20
KB
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
KB
FB
488100
26-05 2024
13:20
Union
!
NB: Union er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:20
FA 2000
Union
488101
26-05 2024
13:45
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
FB
Vestia
488102
26-05 2024
13:45
Union
!
NB: Union er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Union
AB Tårnby
488083
26-05 2024
13:45
HIK
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
HIK
B 1908
488084
26-05 2024
13:45
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
KFUM
Fix
488092
26-05 2024
13:45
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
Skjold (2)
Kastrup
488093
26-05 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
13:45
B.93
Østerbro IF
488094
26-05 2024
14:10 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:10
Skjold (1)
Jægersborg BK
488085
26-05 2024
14:10
GVI
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:10
Ørestad IF
GVI
488103
26-05 2024
14:10
KB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
14:10
KB
FA 2000
488104
01-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Kastrup
KFUM
488105
01-06 2024
12:30
FB
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3 Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Østerbro IF
FB
488113
01-06 2024
12:30
Skjold (1)
!
NB: Skjold (1) er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
Skjold (1)
Union
488114
01-06 2024
12:30
HIK
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
12:30
AB Tårnby
HIK
488115
01-06 2024
12:55
Skjold (1)
!
NB: Skjold (1) er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
AB Tårnby
Skjold (1)
488116
01-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 2B Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
Vestia
Jægersborg BK
488106
01-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_5 Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
Kastrup
Ørestad IF
488107
01-06 2024
12:55
FB
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
12:55
FB
FA 2000
488108
01-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
Ørestad IF
Østerbro IF
488109
01-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
FA 2000
KFUM
488117
01-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 2B Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
Skjold (1)
Vestia
488118
01-06 2024
13:20
HIK
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 2B Kastrup Boldklub
01. jun
13:20
HIK
Jægersborg BK
488119
01-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Vestia
AB Tårnby
488120
01-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Jægersborg BK
Union
488110
01-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_4 Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
Østerbro IF
Kastrup
488111
01-06 2024
13:45
FB
Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_5 Kastrup Boldklub
01. jun
13:45
KFUM
FB
488112
01-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3 Kastrup Boldklub
01. jun
14:10
Ørestad IF
FA 2000
488121
01-06 2024
14:10
HIK
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 2B Kastrup Boldklub
01. jun
14:10
Union
HIK
488122
01-06 2024
15:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:00
B 1908
B.93
488123
01-06 2024
15:00
Fix
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:00
Fix
Skjold (2)
488124
01-06 2024
15:25
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
KB
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:25
B 1908
KB
488125
01-06 2024
15:25
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
GVI
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:25
Skjold (2)
GVI
488126
01-06 2024
15:50
KB
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:50
KB
Fix
488127
01-06 2024
15:50
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
15:50
GVI
B.93
488128
01-06 2024
16:15
Fix
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
16:15
Fix
B 1908
488129
01-06 2024
16:15
Skjold (2)
!
NB: Skjold (2) er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
16:15
B.93
Skjold (2)
488130
01-06 2024
16:40
KB
GVI
!
NB: GVI er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
16:40
KB
GVI
488131
09-06 2024
12:30 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
09. jun
12:30
B 1908
Østerbro IF
488132
09-06 2024
12:30 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
12:30
FA 2000
Vestia
488149
09-06 2024
12:30
Fix
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
12:30
Skjold (1)
Fix
488150
09-06 2024
12:30
GVI
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
12:30
GVI
Ørestad IF
488140
09-06 2024
12:30
HIK
Tårnby Stadion 5v5_1 AB Tårnby
09. jun
12:30
Kastrup
HIK
488141
09-06 2024
12:30
KB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
09. jun
12:30
Jægersborg BK
KB
488142
09-06 2024
12:55 Tårnby Stadion 5v5_2 AB Tårnby
09. jun
12:55
Kastrup
AB Tårnby
488143
09-06 2024
12:55
KB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
09. jun
12:55
KB
B.93
488151
09-06 2024
12:55
FB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
12:55
Skjold (1)
FB
488152
09-06 2024
12:55 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
12:55
Ørestad IF
Union
488133
09-06 2024
12:55 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
09. jun
12:55
B 1908
Skjold (2)
488134
09-06 2024
12:55 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
12:55
Vestia
KFUM
488135
09-06 2024
13:20 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
Skjold (2)
FA 2000
488136
09-06 2024
13:20 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
KFUM
Østerbro IF
488153
09-06 2024
13:20
FB
GVI
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
FB
GVI
488154
09-06 2024
13:20
Fix
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
Union
Fix
488144
09-06 2024
13:20 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
AB Tårnby
Jægersborg BK
488145
09-06 2024
13:20
HIK
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:20
B.93
HIK
488146
09-06 2024
13:45 Tårnby Stadion 5v5_3 AB Tårnby
09. jun
13:45
Jægersborg BK
Kastrup
488147
09-06 2024
13:45
HIK
KB
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:45
HIK
KB
488155
09-06 2024
13:45
GVI
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:45
GVI
Skjold (1)
488156
09-06 2024
13:45
Fix
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:45
Fix
Ørestad IF
488137
09-06 2024
13:45 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:45
FA 2000
B 1908
488138
09-06 2024
13:45 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
13:45
Østerbro IF
Vestia
488139
09-06 2024
14:10 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
14:10
Skjold (2)
KFUM
488157
09-06 2024
14:10
FB
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
14:10
FB
Union
488148
09-06 2024
14:10 Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
14:10
AB Tårnby
B.93
488168
16-06 2024
12:30
KB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
KB
Skjold (2)
488169
16-06 2024
12:30 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
KFUM
Ørestad IF
488158
16-06 2024
12:30
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
Skjold (1)
HIK
488159
16-06 2024
12:30 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
B.93
Vestia
488177
16-06 2024
12:30
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
B 1908
FB
488178
16-06 2024
12:30 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:30
Union
Kastrup
488179
16-06 2024
12:55
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
B 1908
Fix
488180
16-06 2024
12:55 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Kastrup
FA 2000
488161
16-06 2024
12:55 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Skjold (1)
Østerbro IF
488162
16-06 2024
12:55
GVI
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Vestia
GVI
488170
16-06 2024
12:55
KB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
KB
AB Tårnby
488171
16-06 2024
12:55 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:55
Ørestad IF
Jægersborg BK
488172
16-06 2024
13:20 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
AB Tårnby
KFUM
488173
16-06 2024
13:20 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Jægersborg BK
Skjold (2)
488163
16-06 2024
13:20 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Østerbro IF
B.93
488164
16-06 2024
13:20
GVI
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
GVI
HIK
488181
16-06 2024
13:20
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
Fix
Union
488182
16-06 2024
13:20
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:20
FA 2000
FB
488183
16-06 2024
13:45 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
Union
B 1908
488184
16-06 2024
13:45
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
FB
Kastrup
488165
16-06 2024
13:45 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
B.93
Skjold (1)
488166
16-06 2024
13:45
HIK
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
HIK
Vestia
488174
16-06 2024
13:45
KB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
KFUM
KB
488175
16-06 2024
13:45 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
13:45
Skjold (2)
Ørestad IF
488176
16-06 2024
14:10 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
Jægersborg BK
AB Tårnby
488167
16-06 2024
14:10
GVI
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
Østerbro IF
GVI
488185
16-06 2024
14:10
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
14:10
Fix
FA 2000
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind