Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
15:00
Tåsinge f. B.
3
Ringe BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
Skårup IF
2
Krarup Espe Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
FC Kurant
1
Aarslev BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
OKS (2)
3
Ryslinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
Tved BK
3
FC Sydfyn
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Tåsinge f. B.
1
Skårup IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Krarup Espe Fodbold
1
B1913 (4)
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Ryslinge BK
0
FC Sydfyn
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Aarslev BK (1)
5
OKS (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Ringe BK
1
Tved BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
Skårup IF
5
Ringe BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
OKS (2)
3
Oure Fodbold Akademi
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
FC Kurant
4
Krarup Espe Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
FC Sydfyn
1
Aarslev BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Tved BK
8
Ryslinge BK
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
B1913 (4)
1
Oure Fodbold Akademi
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
Aarslev BK (1)
2
Tved BK
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Tåsinge f. B.
3
FC Kurant
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Skårup IF
1
B1913 (4)
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Oure Fodbold Akademi
4
FC Sydfyn
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Krarup Espe Fodbold
0
OKS (2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Ringe BK
0
Ryslinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
B1913 (4)
Ringe BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
FC Kurant
3
Skårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
FC Sydfyn
1
Krarup Espe Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Tved BK
4
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
OKS (2)
Tåsinge f. B.
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Ryslinge BK
2
Aarslev BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
B1913 (4)
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Skårup IF
OKS (2)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Oure Fodbold Akademi
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Krarup Espe Fodbold
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Tåsinge f. B.
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Ringe BK
Aarslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
B1913 (4)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Oure Fodbold Akademi
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
OKS (2)
B1913 (4)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Kurant
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Sydfyn
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Tved BK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ryslinge BK
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Aarslev BK (1)
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Skårup IF
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
B1913 (4)
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Tåsinge f. B.
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Kurant
OKS (2)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Krarup Espe Fodbold
Aarslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ringe BK
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Tved BK
B1913 (4)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Ryslinge BK
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Aarslev BK (1)
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Oure Fodbold Akademi
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
OKS (2)
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FC Sydfyn
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Tåsinge f. B.
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
B1913 (4)
Ryslinge BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
Ringe BK
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Skårup IF
Aarslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
FC Kurant
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
OKS (2)
FC Sydfyn
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
FC Sydfyn
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Tved BK
OKS (2)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Ryslinge BK
FC Kurant
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Aarslev BK (1)
B1913 (4)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Oure Fodbold Akademi
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Krarup Espe Fodbold
Tåsinge f. B.
|