Herre S3-kval - Forår 2024, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
586717
fr05-04 2024
18:15 Krogsbølle Stadion
4
-
1
05. apr
18:15
KRFK
4
B1913 (3)
1
586711
fr05-04 2024
18:30 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
1
05. apr
18:30
Bogense G & IF
6
Hospitalets FK
1
586712
fr05-04 2024
18:30
ØB
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
2
-
1
05. apr
18:30
BK Posten
2
ØB
1
586713
fr05-04 2024
18:30 OKSON-Park
4
-
1
05. apr
18:30
OKS (1)
4
Båring GF
1
586718
07-04 2024
11:00
Oversidder
Klinte Grindløse Idrætsforening
07. apr
11:00
Klinte Grindløse FC
Oversidder
586719
07-04 2024
11:00 Båring GF.s anlæg - Kunst
1
-
1
07. apr
11:00
Strib IF
1
Søhus Stige
1
586727
fr12-04 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
2
-
1
12. apr
18:30
ØB
2
OKS (1)
1
586725
14-04 2024
10:00 Kunststofbanen, Hjalleseskolen
4
-
2
14. apr
10:00
B1913 (3)
4
Klinte Grindløse FC
2
586720
14-04 2024
11:00 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
3
14. apr
11:00
Bogense G & IF
4
BK Posten
3
586724
14-04 2024
11:00
Oversidder
14. apr
11:00
Oversidder
Strib IF
586728
14-04 2024
11:00 MG & BK.s anlæg
2
-
1
14. apr
11:00
Hospitalets FK
2
Søhus Stige
1
586726
14-04 2024
15:00 Båring GF.s anlæg
0
-
0
14. apr
15:00
Båring GF
0
KRFK
0
586731
fr19-04 2024
18:45
ØB
Roerslev Stadion
3
-
1
19. apr
18:45
KRFK
3
ØB
1
586732
fr19-04 2024
18:45 Klinte Grindløse Idrætsforening
3
-
3
19. apr
18:45
Klinte Grindløse FC
3
Båring GF
3
586730
20-04 2024
15:00 OKSON-Park
1
-
1
20. apr
15:00
OKS (1)
1
Bogense G & IF
1
586733
20-04 2024
15:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
2
20. apr
15:00
Strib IF
2
B1913 (3)
2
586734
20-04 2024
15:00
Oversidder
Rema 1000 Søhus Arena
20. apr
15:00
Søhus Stige
Oversidder
586729
ma22-04 2024
18:30 BK Posten Park
5
-
6
22. apr
18:30
BK Posten
5
Hospitalets FK
6
586738
on24-04 2024
19:30 Båring GF.s anlæg
1
-
4
24. apr
19:30
Båring GF
1
Strib IF
4
586735
to25-04 2024
18:30 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
1
25. apr
18:30
Bogense G & IF
2
KRFK
1
586739
fr26-04 2024
18:30
ØB
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
1
-
5
26. apr
18:30
ØB
1
Klinte Grindløse FC
5
586736
27-04 2024
13:00 BK Posten Park
0
-
2
27. apr
13:00
BK Posten
0
OKS (1)
2
586737
27-04 2024
15:00 Campus Road
2
-
2
27. apr
15:00
B1913 (3)
2
Søhus Stige
2
586740
27-04 2024
15:00
Oversidder
Hospitalets anlæg
27. apr
15:00
Hospitalets FK
Oversidder
586744
to02-05 2024
18:45
ØB
Strib fritids- & aktivitetscenter
10
-
2
02. maj
18:45
Strib IF
10
ØB
2
586745
fr03-05 2024
18:45 Rema 1000 Søhus Arena
7
-
1
03. maj
18:45
Søhus Stige
7
Båring GF
1
586746
fr03-05 2024
18:45
Oversidder
03. maj
18:45
Oversidder
B1913 (3)
586743
04-05 2024
15:00 Klinte Grindløse Idrætsforening
0
-
4
04. maj
15:00
Klinte Grindløse FC
0
Bogense G & IF
4
586741
05-05 2024
11:00 OKSON-Park
2
-
3
05. maj
11:00
OKS (1)
2
Hospitalets FK
3
586742
05-05 2024
15:00 Roerslev Stadion
5
-
0
05. maj
15:00
KRFK
5
BK Posten
0
586747
12-05 2024
11:00 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
1
12. maj
11:00
Bogense G & IF
1
Strib IF
1
586748
12-05 2024
11:00 BK Posten Park
4
-
6
12. maj
11:00
BK Posten
4
Klinte Grindløse FC
6
586750
12-05 2024
11:00
Oversidder
Båring GF.s anlæg
12. maj
11:00
Båring GF
Oversidder
586751
12-05 2024
11:00
ØB
ØB.s Anlæg
2
-
6
12. maj
11:00
ØB
2
Søhus Stige
6
586749
12-05 2024
16:00 OKSON-Park
0
-
3
12. maj
16:00
OKS (1)
0
KRFK
3
586752
ti14-05 2024
18:30 Hospitalets anlæg
UHT
14. maj
18:30
Hospitalets FK
B1913 (3)
UHT
586758
on22-05 2024
18:30 Campus Road
2
-
2
22. maj
18:30
B1913 (3)
2
Båring GF
2
586754
fr24-05 2024
18:30 Klinte Grindløse Idrætsforening
5
-
2
24. maj
18:30
Klinte Grindløse FC
5
OKS (1)
2
586757
fr24-05 2024
18:45
Oversidder
ØB
24. maj
18:45
Oversidder
ØB
586753
fr24-05 2024
18:45 Krogsbølle Stadion
3
-
0
24. maj
18:45
KRFK
3
Hospitalets FK
0
586755
25-05 2024
15:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
UHT
25. maj
15:00
Strib IF
BK Posten
UHT
586756
25-05 2024
15:00 Rema 1000 Søhus Arena
4
-
3
25. maj
15:00
Søhus Stige
4
Bogense G & IF
3
586878
to30-05 2024
18:30
ØB
ØB.s Anlæg
30. maj
18:30
ØB
B1913 (3)
586759
fr31-05 2024
18:45
Oversidder
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
31. maj
18:45
Bogense G & IF
Oversidder
586762
01-06 2024
13:00 BK Posten Park
01. jun
13:00
BK Posten
Søhus Stige
586877
01-06 2024
13:00 Krogsbølle Stadion
01. jun
13:00
KRFK
Klinte Grindløse FC
586763
01-06 2024
15:00 OKSON-Park
01. jun
15:00
OKS (1)
Strib IF
586879
01-06 2024
15:30 Båring GF.s anlæg
01. jun
15:30
Båring GF
Hospitalets FK
586881
to06-06 2024
19:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
06. jun
19:00
Strib IF
KRFK
586891
fr07-06 2024
18:45
ØB
Båring GF.s anlæg
07. jun
18:45
Båring GF
ØB
586889
09-06 2024
11:00
Oversidder
09. jun
11:00
Oversidder
BK Posten
586890
09-06 2024
11:00 Campus Road
09. jun
11:00
B1913 (3)
Bogense G & IF
586882
ma10-06 2024
18:30 Rema 1000 Søhus Arena
10. jun
18:30
Søhus Stige
OKS (1)
586880
ti11-06 2024
19:00 Klinte Grindløse Idrætsforening
11. jun
19:00
Klinte Grindløse FC
Hospitalets FK
586895
fr14-06 2024
18:30 Krogsbølle Stadion
14. jun
18:30
KRFK
Søhus Stige
586924
fr14-06 2024
18:45 Klinte Grindløse Idrætsforening
14. jun
18:45
Klinte Grindløse FC
Strib IF
586892
fr14-06 2024
18:45 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
14. jun
18:45
Bogense G & IF
Båring GF
586893
16-06 2024
11:00 BK Posten Park
16. jun
11:00
BK Posten
B1913 (3)
586894
16-06 2024
11:00
Oversidder
OKSON-Park
16. jun
11:00
OKS (1)
Oversidder
586925
16-06 2024
11:00
ØB
Hospitalets anlæg
16. jun
11:00
Hospitalets FK
ØB
586926
22-06 2024
12:00 Strib fritids- & aktivitetscenter
22. jun
12:00
Strib IF
Hospitalets FK
586927
22-06 2024
12:00 Rema 1000 Søhus Arena
22. jun
12:00
Søhus Stige
Klinte Grindløse FC
586928
22-06 2024
12:00
Oversidder
22. jun
12:00
Oversidder
KRFK
586929
22-06 2024
12:00 Campus Road
22. jun
12:00
B1913 (3)
OKS (1)
586930
22-06 2024
12:00 Båring GF.s anlæg
22. jun
12:00
Båring GF
BK Posten
586931
22-06 2024
12:00
ØB
ØB.s Anlæg
22. jun
12:00
ØB
Bogense G & IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

25.03.24: KU BK trukket.

 

Log ind