Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
18:30
Hornslet IF
Hobro IK
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Hornslet IF
Silkeborg IF Q
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
Hornslet IF (1)
HOG Hinnerup
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Hornslet IF
Aabyhøj IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hornslet IF
HØST IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hornslet IF
Hadsten SK
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
VRI
Hornslet IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skødstrup SF
VSK Aarhus
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aabyhøj IF
VRI
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Hornslet IF
Skødstrup SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Hornslet IF
TRIF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Hornslet IF
IF Midtdjurs
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
VSK Aarhus
Aabyhøj IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
VRI
Skødstrup SF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hornslet IF
AaB
UHT
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Aabyhøj IF
Hornslet IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
VSK Aarhus
VRI
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hornslet IF (1)
Hammel GF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Hornslet IF
FyrkatQ
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Hornslet IF (2)
Hørning IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hornslet IF
ST 70
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hornslet IF
VSK Aarhus
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hornslet IF
VRI
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hornslet IF
Lystrup IF
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Hornslet IF
Mariager IK
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Hornslet IF (S2/18)
Nørager B (S1/9)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hornslet IF
BTI/SHI
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hornslet IF (2)
Nielstrup/Voldum IF
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Hornslet IF
HOG Hinnerup
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Hornslet IF
Grenaa IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Hornslet IF
Solbjerg IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Hornslet IF
Skødstrup SF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hornslet IF
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
Hornslet IF
Auning IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF (1)
Ørsted IF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF (2)
OB45
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hornslet IF
Søften GF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Hornslet IF (1)
Søften GF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Hornslet IF
Østdjurs 91
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Hornslet IF
Brabrand IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hornslet IF
Ikast FC
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
AaB
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
Aabyhøj IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hornslet IF
Aabyhøj IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Hornslet IF
Grenaa IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 273
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Hornslet IF
Auning/NV Djurs
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hornslet IF (2)
Auning IF (2)
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Hornslet IF
SIF Assentoft
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Hornslet IF
Hammel GF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hornslet IF
Virring Fodbold
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hornslet IF
Søften GF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hornslet IF
Vivild IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Hornslet IF (2)
Brabrand IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Hornslet IF
Søften GF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hornslet IF
Grenaa IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|